Мені 31, живу окремо, є чоловік, з яким в стосунках (не одружені). Щоразу (!), коли мені телефонують батьки, починається розмова про те, що мені вже пора народжувати і якщо не зараз, то коли. Вже не хочется підіймати трубку навіть. Вони не розуміють, що таким тиском лише відбивають бажання спілкуватися з ними. І іноді я вже сама сумніваюсь, чи потрібна мені сім´я та діти. Як з ними спілкуватися?
Лялькодзьоб• 08 февраля 2024
Ответ дляРву и мечу
Зате дуже красиво в кожній розмові питати «коли дітки?»
идеальный возраст для рождения - не рано и не поздно
или вы не согласны?
ВсеПроВсехЗнаю• 08 февраля 2024
Ответ дляAnna_632
Мені зараз взагалі не до цього. Дуже багато працюю, ремонт, ще й війна. В стосунках не все ідеально, як хотілося б.
Вы не обязаны отчитываться или аргументировать вашу позицию. Не хочу - достаточно.
Рву и мечу• 08 февраля 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Это совсем не конструктивный ответ. Его мать раскрутит так, что потом не здыхаетесь этой темы. И про планку будет и про «хоть для себя», и ты не там ищешь.
Які конструктивні відповіді на це питання Ви пропонуєте?
Моїй мамі навіть не дійшло, коли я сказала, що мені не можна вагітніти через хворобу. Вона все одно кожен раз каже, що треба народити, що вагітність оздоровить, що вона буде молитися за мене. До речі, у неї вже є 2 внука, якщо що.
Липка-прилипка• 08 февраля 2024
Блин бесит такое, мне родители причитали зачем так рано и много, родила в 19, 22 и 25, сестре причитали ну когда уже, вон твоя сестра уже взрослых 3 в 37 имеет, а ты никак не соберёшься, а тебе уже 33. Короче мы забили на это, сестра переводит разговор на другую тему, но бесится страшно потом
ВсеПроВсехЗнаю• 08 февраля 2024
Ответ дляРву и мечу
Я выше там предлагала.Называется «мать, заткнись». Мне такое работает отлично.
Рву и мечу• 08 февраля 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
или вы не согласны?
Ідеальний вік - це рішення пари. Жодні мама, тато, кум, начальник не мають права пхати носа в чужі труси.
Борисфенка• 08 февраля 2024
Переведіть стрілки на чоловіка ’Не спішить він женитися, а дітки тільки після одруження, в мене такі принципи’.
І хай батьки його довбуть
Ответ дляБез комплексів
Я своїх привчила, що щойно розмова заходить в таке русло - я кладу трубку/йду до іншої кімнати. Спершу почувалася винною - ну, бо це ж батьки і все таке. Але потім зрозуміла, що якщо їм не соромно залазити в моє особисте і нав´язувати дорослій людині свої цінності, то якого біса мені має бути соромно це присікати?
Ви праві, у мене теж щоразу через це є почуття провини. Коли різко обриваю розмову. А ще іноді відчуваю себе винною в тому, що батьки нервують і нещасливі. Хоча розумію, що це, м´яко кажучи, неправильно. Мабуть треба попрацювати з психологом
Платье Длинное бальное• 08 февраля 2024
Ремонт хоч не у його будинку робите, може мама переживає що ви з цим втрачаєте час, хоча мабуть не соромилася б питати коли весілля.
Чу Ча• 08 февраля 2024
Мені 34, постійно всі і скрізь про це кажуть.
А як в минулому році одружилась, то взагалі зі всіх сторін.
Але, як ми будемо жити на одну зп чоловіка і за що прогодувати сім´ю ,всім пофіг.
Я дуже хочу дитину, але в мене тупо не буде коштів на неї.
А чоловік більше не може заробляти так як військовий.
І ці розмови мене дуже бісять
Борисфенка• 08 февраля 2024
Ответ дляAnna_632
Та хто ж це витримає. Батьки так і злякають його
Або теж перестане трубку підіймати
А ви батькам потім скажете ’От бачите, злякали такого перспективного жениха своєю нетерплячкою’
Оябунчик• 08 февраля 2024
автор, скажите, при условии, что они будут вам помогать финансово и с внуком)
Летюча помилка• 08 февраля 2024
Ответ дляМамкиня доця
Вам пора рожать. Если не сейчас, то когда потом?
Та поздно уже. Надо было в 23
Рву и мечу• 08 февраля 2024
Ответ дляОябунчик
Завжди можна передумати, а дитину назад не засунеш
from Ukraine• 08 февраля 2024
Ответ дляЧу Ча
І ці розмови мене дуже бісять
Ну потім гроші будуть, а яйцеклітин у вас вже не буде, після 35 різко падає їх кількість і якість.
Чоловік то зможе і в 40 і в 50, а ви ні.
Так шо подумайте.
Сирожено_пирожено• 08 февраля 2024
Ответ дляAnna_632
А ви думаєте, що коли у вас буде до цього, то у вас все відразу получиться? А по темі, батьки ваші праві
Без комплексів• 08 февраля 2024
Ответ дляAnna_632
Таке теж буває.
Взагалі, у їх покоління не прийнято жінці мати хобі, чимось цікавитися окрім сім´ї. Чи багато ви бачите жінок їх віку в кінотеатрах, студіях йоги, танцювальних заняттях? Я особисто ні(.
На практиці це призводить до того, що окрім як пекти пиріжки внукам і консервувати огірки вони не бачать способів самореалізації і відповідно коли їм це недоступно - відчувають, що їх життя неповноцінне.
Як з цим боротися - не знаю. Намагаюся час від часу розважати маму, дарую квитки на різні події, раніше - поїздки, зараз на жаль уже не можу собі дозволити.
Мені хочеться зробити маму щасливою людиною. Але ясно, що не ціною власного щастя.
Оябунчик• 08 февраля 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
раз батьки такі розумні, що ж вони дочці власній не купили житла чи не забезпечили шикарною роботою?
Вони не знали, що в цій країні треба особливо дочок забезпечувати?
Бодіпозітівна• 08 февраля 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Аж интересно стало . Что еще автор должна делать по команде родителей ?
Ответ дляБез комплексів
Таке теж буває.
Ви праві, мої батьки саме такі. Нікуди не ходять, хобі не мають. Для мене це також завжди було дивно.
Бодіпозітівна• 08 февраля 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Они правы.
В чем правы ? Что автору нужно срочно рожать ? Что за спешка ? И кто им дал право лезть к автору в трусы и решать за нее , что ей пора а что не пора ?
Чарівне зіллячко• 08 февраля 2024
Ответ дляAnna_632
Тогда отвечайте, что чем больше они вам это говорят, тем меньше вы хотите рожать
Мурзилка• 08 февраля 2024
Скажите им, что этим вопросом они делают вам больно.
Меня тоже бесят такие вопросы. Даже больше из-за того, что возможно женщина/мужчина в паре не могут зачать/бесплодны... Это как минимум, нетактично! Как максимум может вогнать в глубокую депрессию.
А женщина, которая не хочет детей и выслушивает такие глупые вопросы, может посчитать себя какой-то неполноценной...
Мурзилка• 08 февраля 2024
Ответ для40ка
Скажіть, що у вас навіть чоловіка нема, а без батька то якось...
Не від співмешканця ж народжували
Многим родителям пофиг, замужем или нет. Лишь бы внуки и по-боооольше