Оля_с_киркою• 08 февраля 2024
Трек номер замовлення від Amazon
Дівчата, де знайти трек номер мого замовлення на амазон? Він прийде на пошту?
Оля_с_киркою
• 08 февраля 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Или на почте или в моих заказах. Обычно видно и там и там.
Ага, дякую
Мабуть, моє замовлення ще не відправили, бо поки немає трек номера в кабінеті
naxodki_youtube• 08 февраля 2024
в акаунті буде трек номер, а коли відправлять - лист і посилання, по якому треба перейти, щоб трек побачити
Блондинка в Шоколаде• 08 февраля 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Ага, дякую
Когда заказ будет отправлен, то на почту придет письмо об этом и на амазоне будет виден трекинг-номер при нажатии на кнопку отслеживания возле самого заказа.
Оля_с_киркою
• 08 февраля 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Амазон в Україну? Чи Ви в Європі?
В Україну, через НП шопінг замовляю