Новорічна пальма• 08 февраля 2024
Прописка и выписка для 16 летнего без приписного еще?
Девочки я с сыном заграницей.
Нужно выписаться с общаги и прописаться у моей матери.
Я могу, как мать, его выписать из ведомственного жилья и прописать? Сыну нужно в Украину приезжать или нет ? У него нет приписного, он не становился на учёт. Его без приписного пропишут в новом жилье ?
Разрешение второго родителя надо ?
Тролю як можу• 08 февраля 2024
А ви останні новини читали про повернутися в Україну і стати на облік усім 16 річним(чоловічого роду)
Ворожу на каві• 08 февраля 2024
Сейчас не знаю, но в сентябре было без проблем это все, сын в Украину не приезжал приписного нет, я сделала все без него
Фокус-Покус• 08 февраля 2024
Вообще то надо приписное. Как с подростком не знаю. А взрослых отправляют в военкомат
Новорічна пальма
• 08 февраля 2024
Ответ дляВорожу на каві
Спасибо. А выписывали сами или муж тоже нужен был при выписке ?
Ворожу на каві• 08 февраля 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Ну муж у меня умер, но св-во о смерти не просили
Фокус-Покус• 08 февраля 2024
У нас вот, что учительница сбросила в чат родительский
.
Українські школярі, які виїхали за кордон, мають до свого 17-річчя повернутися на Батьківщину та отримати приписне до військкомату. Це не означає, що таких юнаків мобілізують
Сповіщати школярів про необхідність отримання приписного посвідчення мають заклади освіти, також вони направлятимуть юнаків до територіальних центрів комплектування.
Запрошення щодо постановлення на облік військовозобов´язаних може прийти ще 16-річним юнакам.
Згідно з порядком, який набрав чинності з 5 січня 2023 року, особи чоловічої статі набувають статус призовника (не військовозобов´язаного) і потрапляють на облік у ТЦК та СП у 16 років – напередодні сімнадцятиріччя. Як правило, військкомати звертаються до навчальних закладів, а ті направляють юнаків до ТЦК.
Але через повномасштабну війну багато українських дітей виїхали за кордон
«ТЦК сповіщають навчальні заклади, і навчальні заклади направляють юнаків. Ми, ТЦК, не сповіщаємо окремими повістками на вулицях цих юнаків, не сповіщаємо за адресами проживання. Ми працюємо у своєму штатному режимі. Тобто ми не будемо надсилати листи за кордон про те, що він повинен з´явитися. Загалом, так, він має прибути в Україну, якщо він досі громадянин України, він підлягає приписці»,
– представник Полтавського обласного ТЦК Роман Істомін.
За ігнорування вимоги ТЦК без поважних причин передбачене адміністративне покарання у вигляді штрафу у 510 - 850 гривень. У разі повторного порушення протягом року сума штрафу становитиме 1,7 тис. гривень
.
Новорічна пальма
• 08 февраля 2024
Ответ дляФокус-Покус
.
Спасибо. Но становиться он точно не будет, а так же приезжать в Украину.
Поступать в Украине не будет.
Шмоточницаца• 08 февраля 2024
Ответ дляФокус-Покус
.
Хай засунуть собі подалі
Шмоточницаца• 08 февраля 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Поступать в Украине не будет.
От і правильно!
Фокус-Покус• 08 февраля 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Поступать в Украине не будет.
Узнавайте, вроде атестаты в Украине без приписного не выдают. И к экзаменам не допускают НМТ
Новорічна пальма
• 08 февраля 2024
Ответ дляФокус-Покус
Нам нмт не нужно. Мы в частной школе. Узнавала сказали дадут.
Хочу на Балі• 08 февраля 2024
Ответ дляНоворічна пальма
16 летнего без приписного не пропишут
А без прописки проблема получить приписное