Хочу в БАНю• Изменено 08 февраля 2024
Приват. Скарбничка. Проценти.
Дівчат, я не можу зрозуміти, коли мені будуть нараховуватись проценти?
Я так розумію ставка 10.5 %? Це мені з 2 грудня почали нараховуватись проценти? Вони будуть до рахунку додаватись? Хто користувався?
Чи мені через рік вони капнуть одразу всі?
лаМпочка• 08 февраля 2024
В приват 24 додатку все видно, скільки було, скільки нарахували, але якщо зняти раніше чим через рік, то відсотки згорають
Хочу в БАНю
• 08 февраля 2024
Ответ длялаМпочка
Вау! Дякую, знайшла! А якщо я не буду знімати - воно піде на наступний рік автоматично? Не знаєте?
Мушля з Криму• 08 февраля 2024
Ответ дляХочу в БАНю
да
главное ре снимать, потому что потом уменьшат размер процента
Завтра не пью• 08 февраля 2024
Ответ дляХочу в БАНю
ничего не вау - минус налог... и вообще не вау
Дайте вподобайок• 08 февраля 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Я відключила цю Скарбничку, ну, тобто вона по факту існує, але гроші туди не відраховуються, бо то лохотрон-коли вони туди зараховуються, знімається податок, то взагалі сльози, а не відсотки. Хочете реально щось накопичити-відкрийте депозит, на 4-5 місяців, там відсоткова ставка 14% річних мінус податки
лаМпочка• 08 февраля 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Через рік система додасть відсотки до суми і піде на новий рік автоматом.
Хочу в БАНю
• 08 февраля 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Дякую. Я не бачила податку з зарахування, чи податок з проценту нарахованого?
Хочу в БАНю
• 08 февраля 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Мінус податок на проценти? Чи на увесь вклад?
julia-678c• 08 февраля 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Налог на проценты, потому что это ваша прибыль
Дайте вподобайок• 08 февраля 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Можливо зараз відмінили, але коли я користувалась три роки назад, то знімало
Хочу в БАНю
• 08 февраля 2024
Ответ дляjulia-678c
А ну тоді норм )
Хочу в БАНю
• 08 февраля 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Є, і на звичайні вклади також повинно бути, бо це прибуток.
Дайте вподобайок• 08 февраля 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Я кажу про комісію, яку знімають, коли КЛАДЕШ в скарбничку, принаймі так було колись. Податки вираховують вже з прибутку, тобто відсотків, але коли поповнюєш депозит, то жодна комісія не знімається
Кашка-маняшка• 08 февраля 2024
Я так назбирала сім тисяч, поки про ту скарбничку дізналася. Було то кілька років тому. Випадково побачила.