Соображалочка• 08 февраля 2024

Норвегія. Як дістатися з Києва?

Доброго вечора. З дитиною буду виїжджати . Обирала між Німеччиною та Норвегію. Обрала друге. Не засуджуйте. Так склалося . Мені потрібно зібратися з думками в безпечному місці та будувати своє життя . Не виїжджала два роки. Чоловік пішов воювати одразу. Ми з Київської області. Було дуже страшно але залишалася заради чоловіка. Гадала ось він повернеться а нас немає. Тому чекала . Ну і дочекалася. Місяць тому я дізналася що в нього інша. Так сказати з одного окопа. Ця звістка мене вбила. Я зараз існую. І всі ці обстріли вже не такі страшні. Ми живемо в його квартирі і він сказав що подасть на розлучення і коли звільниться то повернеться в Свою квартиру а поки у мене є час підшукати собі нове житло. 12 років шлюбу і я начебто розмовляю з чужою людиною а не з нашим люблячим татом. Читала інформацію як дістатися. Поки планую так. Автобусом до Кракова. Там якось шукати як доїхати до аеропорту . Там вже купити квиток до Осло. За межі України ніколи не виїджала, тому для мене це ще той квест . Якщо є тут хто якось добирався, буду вдячна за інформацію
Твоя космішна• 15 апреля 2024
Ответ дляМаю натхнення
Блин. Ну никто из моих кто выехал так не живет. Все имеют рабоиы. Я даже 2)) языка особо не знаю. Сейчас только более-менее.приехала нулевая. Дали работу сразу. Не пишите ерунды про улмцу. В Англии нмкто не живет на улмце. Я 9 мес жила у сронсора а потом лали жилте, за котопое государство платмт. Имею 2 рабоиы- барбершопер и пошник кондитера. Стричь усею.самоучка.с кондиткркой не имела дела. В Англии очень хор. Соц.защита. успела перетянуть родителей. Пенсии получают более тясячи фунтов.т.к.есть инвалидность. Но я не бедствую))с работой как раз там очень зорошо. Даже за обычную уборку в отели платят зорошо. Местные на такую не идут работу. Спонсоры силтно помогли вначале. Одели.обули.даже сейчас спустя время приглашают наспикники.ездили с ними в Ирландию. Оплачивали они все.
Круто, а я в Англії, село під Лондоном, £900 фунтом орендую кімнату в будинку. Роботи ноль. Хоча є вийнятки, кому дали соціальне житло. Це добре ділитися власним досвідом, але не всім дають житло, скоріше це вийнятки

Лівий Локіть• 15 апреля 2024
Ответ дляТвоя космішна
Відносно, якщо автор вже вирішила розлучитися, то одинокій мамі за кордоном легше, більше плюшок. А то будуть питати інформацію, чи є у вас житло, які доходи чоловіка і тп
У меня не спрашивали !
Полонянка SexShop-а!• 27 апреля 2024
Недорогі вильоти в Осло з Кракова та Варшави. Купувати можна хоч за тиждень, хоч за місяць, просто треба моніторити, в деякі дні дорожче, в інші дешевше.
Найпростіше добратись поїздом або прямим автобусом.
Зверніть увагу, що Вам потрібно аеропорт Осло Гардемуен, з нього легше дістатись до табору для біженців в Роде. Успіхів Вам!!
Полонянка SexShop-а!• 27 апреля 2024
Ответ дляНевгамовна
Автор, ви не там шукаєте. Пошукайте в телеграмі групи ’українці в Норвегії’ чи ’Українці в Осло’ і там вже запитуйте куди вам їхати краще і як. Можливо туди їздять наші перевізники? Це дешевше за автобус і швидше.
Перевізник дуже дорого, 250€ до Осло, і їхати дуже довго
Полонянка SexShop-а!• 27 апреля 2024
Ответ дляПік Антна
Не в мене питали, але в цій багато цікавого
В цій групі просто жах. Ручні багато і провокаторів
Пік Антна• 27 апреля 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Скиньте в якій не жах. Може і справді є гарні групи
Полонянка SexShop-а!• 28 апреля 2024
Чат защита - це основна група саме по отриманню захисту. Там зібрані у закріплених повідомленнях всі необхідні посилання та статті. Інші групи - просто допомога у будь-яких питаннях. У мене таких груп ще багато. Але вони вже більш тематичні
Заела_пластинка• 04 мая 2024
Автор, холодной клімат, дуже тяжка мова. В мене знайома повернулася назад в Київ. Якщо є час, розгляньте іншу країну. Але яку саме країну, тут не можу порадити.
Тишком нишком• 08 мая 2024
Ответ дляСоображалочка
Дівчата а що це за ціни на автобус ? З Києва до Осло . Це що правда можна доїхати автобусом ?
Можна, і автобусом краще в плані багажа- ви зимове взуття і одяг беріть, светри і т.д. Літаком за багаж доплатите значно більше, автобусом теж можна перебрати ліміт, але доплата нижче

Ро30BbIu_CJIoHuK• 15 мая 2024
Автор, не парите горячку с Норвегией. Посмотрите на ютубе канал - Одесский бродяга, Там подробно рассказывается, через что Вам придётся пройти. И про садики-школы. И про жизнь в лагере, и какой размер помощи там и какие цены. Через пол года потратите все свои запасы ( может и раньше) -создадите новую тему и будете умолять скинуться Вам на билеты домой. Это точно не та страна для начала новой жизни.
Пиши-пропало• 16 мая 2024
Ответ дляСоображалочка
Нет
А сегодня вы где? Получилось выехать?
Пиши-пропало• 16 мая 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
А куда лучше? Именно сейчас везде ситуация сложная я думаю
Ро30BbIu_CJIoHuK• 16 мая 2024
Ответ дляПиши-пропало
Если цель - быстро найти работу , то лучше выбирать славянскую страну. Сейчас летний сезон, можно поискать работу возле моря в отеле с проживанием. В Германии и Франции платят пособие ( принимают новых сейчас -не знаю), но с работой без языка там сложно. Я бы советовала подписаться на всевозможные группы в Фейсбуке и искать целенаправленно бесплатное жилье или работу вместе с жильём.
Но Норвегия - это очень большая ошибка. Климат там ужасный. Первое время жить в палатках вместе с беженцами, а там беженцы не только украинцы. Без языка работу не найдёте, а язык сложный и имеет кучу диалектов, порой норвежцы между собой друг друга не понимают из разных частей страны. Максимум на что там беженцу можна рассчитывать -около 2000 евро, но с этих денег нужно ещё заплатить за жилье , а продукты питания там очень дорогущие. Отложить там ничего не получится. И это если ещё повезёт найти работу, до этого нужно ещё получить сертификат хотя-бы на уровне В1.
ЯНаПэПэ• 17 мая 2024
Автор, ідіть обійму.
Я в дуже схожій ситуації і теж думаю виїхати, бо більше мене тут нічого не тримає.
Медсестричка• 01 июня 2024
Ответ дляСоображалочка
Із того що читала то спочатку мовні курси, я так зрозуміла 6 місяців, потім на роботу. За роботу готова любу братися . Мені з дитиною просто нікуди буде вертатися . На квартиру напевно не зароблю але є варіант будиночка маленького в селі під Києвом і власники сказали що дадуть в розрочку. Якось треба жити (( Я стільки вклала в ремонт в нашу квартиру з якою нас виганяють ...
Головне, не поспішайте розлучатися. Війна не закінчилась ще.
Медсестричка• 01 июня 2024
Ответ дляСоображалочка
Дякую. А я як тільки не писала і Українці в Норвегії і Біженці. Все не те . Зараз додамся
Будьте готові,що у ціх групах на всі питання відповіді такі: все погано,їхати сюди не треба, роботи немає, клімат поганий,мова складна, сидіть там,де зараз...
Зубожиння• 18 июня 2024
Ответ дляМаю натхнення
Дорогуща країна. Клімат жахливий.вічна зима.літо коротке.вітри....мова важка. Але треба хоч англ.знати добре.
Я люблю зиму 😻люблю снег ❄️ дожди 🌧️ и туманы
Я бы хотела жить в стране где всегда дожди 🥰
Не знаю как люди могут жить без снега
Я всегда радуюсь осени и зиме
Зубожиння• 18 июня 2024
Ответ дляМаю натхнення
Хоть я не жила в теплых странах может мне и понравилось бы не знаю 🤷‍♀️
sim_sims• 02 июля 2024
То ви вже в Норвегії? чи в Німеччині?

Міряно-переміряно• 03 июля 2024
Квиток до Осло на літак одразу купуйте, бо ви можете приїхати, а квитків немає.
Скільки років дитині? Дитина в квартирі прописана? Якщо прописана і неповнолітня, то і ви як мати маєте право жити в тій квартирі до повноліття дитини.
Міряно-переміряно• 03 июля 2024
Ответ дляСоображалочка
Якщо дитина прописана в тому житлі і є неповнолітньою, то ви маєте законне право жити в тій квартирі разом з дитиною до її повноліття. Скільки років дитині і чи прописана дитина?
Міряно-переміряно• 03 июля 2024
Ответ дляСоображалочка
Ви задовбаєтеся в тому автобусі
Міряно-переміряно• 03 июля 2024
Ответ дляСоображалочка
Ви задовбаєтеся в тому автобусі
Міряно-переміряно• 03 июля 2024
Ответ дляВ кого тако було
В Германии , в Берлин в лагерь , дальше распределение
Можео сразу ехать в земли, которые принимают
Міряно-переміряно• 03 июля 2024
Ответ дляСоображалочка
Я не прощу измену. Это точно. Он чужой теперь для меня
Ну....если вы не разведетесь, а он погибнет, то жена - вы ( выплаты вам), а не та женщина. Вот и думайте.
Міряно-переміряно• 03 июля 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Сейчас не спрашивают никого. Не явится на пару заседаний разведут.
У них ребенок, с детьми не все так просто.