Соображалочка• 08 февраля 2024
Норвегія. Як дістатися з Києва?
Доброго вечора. З дитиною буду виїжджати . Обирала між Німеччиною та Норвегію. Обрала друге. Не засуджуйте. Так склалося . Мені потрібно зібратися з думками в безпечному місці та будувати своє життя . Не виїжджала два роки. Чоловік пішов воювати одразу. Ми з Київської області. Було дуже страшно але залишалася заради чоловіка. Гадала ось він повернеться а нас немає. Тому чекала . Ну і дочекалася. Місяць тому я дізналася що в нього інша. Так сказати з одного окопа. Ця звістка мене вбила. Я зараз існую. І всі ці обстріли вже не такі страшні. Ми живемо в його квартирі і він сказав що подасть на розлучення і коли звільниться то повернеться в Свою квартиру а поки у мене є час підшукати собі нове житло. 12 років шлюбу і я начебто розмовляю з чужою людиною а не з нашим люблячим татом. Читала інформацію як дістатися. Поки планую так. Автобусом до Кракова. Там якось шукати як доїхати до аеропорту . Там вже купити квиток до Осло. За межі України ніколи не виїджала, тому для мене це ще той квест . Якщо є тут хто якось добирався, буду вдячна за інформацію
Щедрик ведрик• 08 февраля 2024
Автобус у Кракові їде прямо до аеропорта. Ну і до Осло, як ви написали.
Все буде добре!
Соображалочка
• 08 февраля 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Все буде добре!
Дякую. До Осло теж іде автобус з Кракова ?
Незламна Україна• 08 февраля 2024
Ви в Кракові з автобусної станції на потязі одразу доїдете до аеропорту. Там хвилин 20
Маурита• 08 февраля 2024
Я подписана на многие группы Украинцы в Норвергии. Там много инфы. Ищите в ФБ и ТГ.
и еще. Норвергия очень не простая страна. Дорогая, с высоченным уровнем жизни. Сначала изучите куда вы едете. И их отношение к украинцам
Соображалочка
• 08 февраля 2024
Ответ дляДаха-сваха
В телеге ищите
Шукала. Знайшла тільки групу але бачу що шось не те. Просто дівчина яка там живе, створила її
Соображалочка
• 08 февраля 2024
Ответ дляНезламна Україна
Дякую
Пік Антна• 08 февраля 2024
Купуєте квиток завчасно в Аеропорт Гардемоен. Вилітають або з Гданська Візейр в цей аеропорт або з Варшави Норвежські авіалінії. З аеропорта вам треба дістатись до Роде, попередньо підійти до поліції.
Соображалочка
• 08 февраля 2024
Ответ дляПік Антна
Так. Про роде вже читала. Дякую
Пік Антна• 08 февраля 2024
Ответ дляСоображалочка
Так. Про роде вже читала. Дякую
Якщо приліт буде в інший аеропорт, вам в Роде ще 6 годин їхати доведеться
Соображалочка
• 08 февраля 2024
Ответ дляМаурита
Подскажите как в ТГ группа точно называется ?
Соображалочка
• 08 февраля 2024
Ответ дляПік Антна
Зрозуміла
Пік Антна• 08 февраля 2024
Ответ дляСоображалочка
Не в мене питали, але в цій багато цікавого
Соображалочка
• 08 февраля 2024
Ответ дляМаурита
Читаю конечно. А что вы посоветуете ? Какую страну ? Конечно хочется чтобы не гнобили (
Соображалочка
• 08 февраля 2024
Ответ дляПік Антна
Дякую
Пік Антна• 08 февраля 2024
Ответ дляСоображалочка
В мене багато хто живе в Норвегії. Депресують. Я збираюсь з дитиною теж їхати в Норвегію в квітні. Білети дивлюсь на середу, в ці дні самі дешеві літаки
МатьЧасть• 08 февраля 2024
Автор, що плануєте робити в Норвегії? Мова, робота, навчання? там є соц.підтримка?
МатьЧасть• 08 февраля 2024
Ответ дляПік Антна
Ви на завжди чи в гості? Як там клімат?
Маю натхнення• 08 февраля 2024
Ответ дляСоображалочка
Дорогуща країна. Клімат жахливий.вічна зима.літо коротке.вітри....мова важка. Але треба хоч англ.знати добре.
Невгамовна• 08 февраля 2024
Ответ дляСоображалочка
Автор, ви не там шукаєте. Пошукайте в телеграмі групи ’українці в Норвегії’ чи ’Українці в Осло’ і там вже запитуйте куди вам їхати краще і як. Можливо туди їздять наші перевізники? Це дешевше за автобус і швидше.
Пупс• 08 февраля 2024
Завтра зможу скинути знайомої канал в ютубі, вона 2й рік у Норвегії, все про цю країну, правила, нещодавно там щось посилили щодо українців, не виїжджати і тд.
розказує гарно. Напишіть мені на пошту вранці, якщо цікаво, бо я забуду. А вона в іншому телефоні в мене записана
tk_@ukr.net
Пік Антна• 08 февраля 2024
Ответ дляМатьЧасть
Ви на завжди чи в гості? Як там клімат?
На деякий час, скажемо так . Але на довго
Клімат кому як повезе. Сестра минуди літом кожен день купалась, була чорна як ніколи. Сказала накупити кремів з СПФ
Соображалочка
• 08 февраля 2024
Ответ дляМатьЧасть
Із того що читала то спочатку мовні курси, я так зрозуміла 6 місяців, потім на роботу. За роботу готова любу братися . Мені з дитиною просто нікуди буде вертатися . На квартиру напевно не зароблю але є варіант будиночка маленького в селі під Києвом і власники сказали що дадуть в розрочку. Якось треба жити (( Я стільки вклала в ремонт в нашу квартиру з якою нас виганяють ...
Дюймовочка• 08 февраля 2024
Не осуждайте) вот это смешно. Автор, всем все равно куда вы путь держите
Вы хоть смотрели блогеров кто там, такое зажопье
Соображалочка
• 08 февраля 2024
Ответ дляПік Антна
Дякую. Це десь за місяць їх можна брати ?
Пік Антна• 08 февраля 2024
Ответ дляСоображалочка
Нажаль курси вже 3 місяці. Роботи немає
Соображалочка
• 08 февраля 2024
Ответ дляМаурита
фото
Дякую. А я як тільки не писала і Українці в Норвегії і Біженці. Все не те . Зараз додамся
Пік Антна• 08 февраля 2024
Ответ дляСоображалочка
Да хоч зараз вже можна брати