Гола з конопель• 09 февраля 2024
Какое успокоительное выпить (очень переживаю)?
Валерьянка 20 капель не помогает
ПушАпница• 09 февраля 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Нащо ви таке пишете???? Ви вбити людину хочете такими порадами??? Це жесть, от би в поліцію вас та на 15 суток…
Авторе!!!! Одноразова доза для дорослого: 1-2 таблетки!!!!
Колись мій чоловік випив 3 таблетки, то в очах потемніло, 2 години чекав поки розвидніється. Уявляю, що було б, якби випили як пишуть вище — таблетка на 10 кг. З його вагою 10 таблеток і одразу в реанімацію можна.
Я когда то выпила штук 6 , потом ещё пару , даже не заметила ничего....