Бавовнятий Пупс• 09 февраля 2024
Проживаю на Теремках, і тут мені написали, що це «г&вно, а не район.»
Якось дивно таке читати від людей. Напевно, такі люди ніколи там не були. Кому ще тут не подобаються Теремки? І чому?
Мамзелькіна• 09 февраля 2024
Ответ дляБутербродница
Автор запитала, я відповіла. Чи в темі лише хвалити Теремки можна?
Свій похваліть
Мамзелькіна• 09 февраля 2024
Ответ дляПлакулька
На Оболоні всім місця не вистачить.
Людина, яка поставила рука-лице ти взагалі адекватна?
Тимпаче в тому невеличкому куточку де більш менш приємно)
ПробілНеПрацює• 09 февраля 2024
Я живу в Голосеевском, но не люблю его: рядом кладбище, метро уже нет, парков мало. Голосеевский это не парк, а лес.
Не нравится.
Бутербродница• 09 февраля 2024
Ответ дляМамзелькіна
У бутербродніци агрєсія 😄
Мамзєлькіна в істериці 🤣
ГоловнаЯ• 09 февраля 2024
Ответ дляМамзелькіна
Я ще не починала навіть 😄
А , то ви не розумієте, що пишете навіть?
Шкідлива молекула• 09 февраля 2024
Ответ дляВишиванка
А оці панелькі страшні навколо Магелану....бррр
Панелькі є у всіх районах однакові, і на Оболоні теж. Для чого зрівнювати стару забудову і нову?
Перекус беру завжди• 09 февраля 2024
Жила в Подільському, Оболонському районі, Святошинському зараз на Теремках 2 ,новобудова за корпусами університету. Що сказати , у кожному районі є плюси та мінуси. Виходячи з життєвого досвіду , Теремки не такі вже й відстойні.
Кусюче сонечко• 09 февраля 2024
Во всех районах есть как достоинства так и недостатки. Просто выражаться про чужое место жительства как про ’говно’ не очень хорошо.
Мне тоже многие районы не нравятся вроде Позняков или Троещины, но это не значит что я буду их обзывать тем самым унижая людей которые там живут
Гербарія сушу• 09 февраля 2024
Пам´ятаю тему, де мірялися Теремки з Троєщиною, хто центральнєє)
Бавовнятий Пупс
• 09 февраля 2024
Ответ дляУси Пуси
авторе, то ви про Троєщину не читали ще
Я потрапляла на такі теми, і були такі, що фукали. Але більшість хвалили. Напевно, то були жителі Троєщини.
Добра всем!• 09 февраля 2024
Ответ дляУси Пуси
авторе, то ви про Троєщину не читали ще
А про Борщаговку? Постоянно такие баталии вокруг этих районов.
Мамзелькіна• 09 февраля 2024
Ответ дляБутербродница
Мамзєлькіна в істериці 🤣
Так, бо дуже смішно. Людина боїться назвати свій район)
Перекус беру завжди• 09 февраля 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Оболонь рулит
я б не сказала, що рулить, райончики біля Шевченківської площі,на Майорова не дуже й рулять - це все Оболонський район
Бутербродница• 09 февраля 2024
Ответ дляМамзелькіна
А ви боїтеся ноги мити. Повірте, це не страшно. А навіть корисно)))
Мамзелькіна• 09 февраля 2024
Ответ дляБутербродница
Ви думаєте, мене якось чіпляють кривляння на рівні 5ти річки😄
Бутербродница• 09 февраля 2024
Ответ дляМамзелькіна
Ну ви ж коментуєте, отже чіпляють)))
Невидимка Майя• 09 февраля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Та ну ні, там прям дуже депресивно-печальні будинки. Навіть візьмемо Троєщину, подивіться там на будинки. Немає там таких страшних, як на Теремках. Але і застройка там була в 80-х-90-х роках. То я навіть вважаю, що то молоді будинки, бо я 90-х років.😂
Плакулька• 09 февраля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Я живу в кінці Оболонського району, за 2 зупинки до площі Т .Шевченка, так на Вишгородській багато старих п´ятиповерхівок, але тут є 2 красиві парки, це історична місцевість, а от біля м.Оболонь мені якраз не подобається жити .
Шкідлива молекула• 09 февраля 2024
Ответ дляНевидимка Майя
І на Оболоні теж, куча старих будинків, і гуртожитки є. Забудова Оболоні почалась в 70-ті роки, то які це будинки на вашу думку? Троєщина новіша.
ГоловнаЯ• 09 февраля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Вы обобщаете Оболонский район и Оболонь. Оболонь - это часть Оболонского района.
Недалеко возле площади Шевченко находится ЖК Парковый город, со своим озером и парком.
Плакулька• 09 февраля 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Паркове місто, ну ви уточніть, що це закритий житловий комплекс і так просто туди не потрапиш на територію.
Перекус беру завжди• 09 февраля 2024
Ответ дляПлакулька
Я люблю природу, і старі райони - особисто мені , Вишгородська подобається, я там прожила 20 років( перші номери вулиць, біля парку натуралістів, Пріорка), тому ці місця мені милі серцю.
Король дивана• 09 февраля 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
А це де?
Тоже интересно. Хоть бы город указали