Бавовнятий Пупс• 09 февраля 2024

Проживаю на Теремках, і тут мені написали, що це «г&вно, а не район.»

Якось дивно таке читати від людей. Напевно, такі люди ніколи там не були. Кому ще тут не подобаються Теремки? І чому?
Без комплексів• 09 февраля 2024
Район как район. Мы жили на Теремковской, мне нравилось - все близко, метро , считай, во дворе.

автор Бавовнятий Пупс • 09 февраля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
І на Оболоні теж, куча старих будинків, і гуртожитки є. Забудова Оболоні почалась в 70-ті роки, то які це будинки на вашу думку? Троєщина новіша.
Троєщина новіша, але зависла в часі. Не прогресивний район. Напевно, тому що не цікава для забудовників.
ГоловнаЯ• 09 февраля 2024
Ответ дляПлакулька
Я живу в кінці Оболонського району, за 2 зупинки до площі Т .Шевченка, так на Вишгородській багато старих п´ятиповерхівок, але тут є 2 красиві парки, це історична місцевість, а от біля м.Оболонь мені якраз не подобається жити .
Кінець Оболонського району - то Мінський масив, а Вишгородська вулиця то Мікрорайон Пріорка, Пріорка починається за Куренівкою.
Плакулька• 09 февраля 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
А ви там коли були востаннє?
Плакулька• 09 февраля 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Вул.Вишгородська це ще Оболонський район.
Я не про мікрорайони кажу, а про район.
Без комплексів• 09 февраля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Панелькі є у всіх районах однакові, і на Оболоні теж. Для чого зрівнювати стару забудову і нову?
И я не понимаю. Как будто на Оболони -мечте всех советичиц, страшных панелек нет.
автор Бавовнятий Пупс • 09 февраля 2024
Ответ дляПлакулька
А ви там коли були востаннє?
Рік тому приблизно була проїздом. А що там, щось кардинально змінилося?

ГоловнаЯ• 09 февраля 2024
Ответ дляПлакулька
Я не про мікрорайони кажу, а про район.
Так, я знаю. Декілька років тому через форс-мажорні обставини переїхала до Пріорки з історичного центру.
Я про те, що Вишгородська це ще не окраїна Оболонського району.
Плакулька• 09 февраля 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Не змінилося за рік, але бути проїздом і жити це різне.
Я прожила на Троєщині 9 років, нові ЖК там теж є.
Перекус беру завжди• 09 февраля 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Вы обобщаете Оболонский район и Оболонь. Оболонь - это часть Оболонского района.
Недалеко возле площади Шевченко находится ЖК Парковый город, со своим озером и парком.
Я прекрасно знаю і Оболонь і Оболонський район( колишній Мінський), як він забудовувався , ТЦ закинутий зараз колись розкішний Акваріум і т.д. і Паркове місто, і Оболонські Липки і урочище Наталку, коли там були суботники по прибиранню чагарів...
Оболонь виграє тільки інфраструктурою і водоймою, а густозаселеністю, шумом , вічними вітрами явно в мінусі.
ГоловнаЯ• 09 февраля 2024
Ответ дляПлакулька
Паркове місто, ну ви уточніть, що це закритий житловий комплекс і так просто туди не потрапиш на територію.
Знаю що раніше там був платний вхід на територію. Зараз не бачу щоб там багато людей гуляли (хоч ввечері там майже всі вікна світяться) а спитати у охоронців якось соромлюсь. Ходжу гуляти в той парк, який коло кінотеатру Шевченко.
Невидимка Майя• 09 февраля 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Та не зависла Троєщина в часі. Подивіться там де нові будинки. Троєщина також, як і ваші Теремки ділиться на нову і стару. Але стара частина мені більш симпатична на Троєщині, ніж на Теремках. І якщо порівнювати то ваші райони на одному рівні. Але з Троєщини легше вибратися до центру, ніж з Теремків.
Поддакиваю иногДА• 09 февраля 2024
Ответ дляПлакулька
Я не про мікрорайони кажу, а про район.
Теремки - это часть Голосеевского района, а он большой, и к нему относятся центральные микрорайоны около дворца Украина и Олимпийского. Это так же как сравнивать Оболонь и Оболонский район.
mymoly• 09 февраля 2024
Ответ дляМенее Более
То й що?)
Тут ще пишуть -київ, то тільки правий берег)
Фууууу, Дарницька площа
Та Лівий берег то взагалі не Київ
Плакулька• 09 февраля 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Парк Крістера, я,теж там любила прогулюватися, ми з чоловіком піднімалися на гірку, а потім йшли в Кинь-Грусть.
Chaterbox• 09 февраля 2024
Странные люди. И на Теремках должен кто-то жить. Сказали бы спасибо, что люди добровольно там поселились, а не надо было принудительно людей туда выселять
Плакулька• 09 февраля 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Так, до Лівобережної, Дарниці, Лісової їздить багато транспорту.
Поддакиваю иногДА• 09 февраля 2024
Ответ дляБез комплексів
Я, честно говоря, кроме парка Наталка на Оболони ничего прекрасного не вижу. С тех же Оболонских Липок утром машиной выехать целый квест. Дома может и хорошие, а дворы дурные, и эти круговые развязки тоже.
ГоловнаЯ• 09 февраля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Ех, що сказати... Я фанатка свого ’ куска Одессы’ в Києві. Але не завжди виходить так як хочеш, обставини бувають сильнішими, то вже декілька років живу на Пріорці. Спочатку мені цей райончик нагадував провінційне містечко і це мене дратувало, тиша якось давила, зараз трохи звикла і навіть в цьому бачу свою чарівність. Та й війна змусила побачити деякі переваги перед центральними районами. А так , якщо б не війна, то підшукувала би варіант повернення у свій улюблений район в якому я прожила 30 років.

Девальвация• 09 февраля 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
А це де?
В Житомирі
Поддакиваю иногДА• 09 февраля 2024
Ответ дляChaterbox
Ну в свое время туда принудительно выселяли, когда район застраивали. Так же как и во все остальные киевские спальники.
ГоловнаЯ• 09 февраля 2024
Ответ дляПлакулька
Так, там гарно . А ще й виявилось , що там є приватний сектор на горі - не типовий Київ. Цікава місцинка.
Chaterbox• 09 февраля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Давно уже свобода перемещения и любой каприз за ваши деньги. Так что надо сказать спасибо, что люди с Теремков не переезжают.
Перекус беру завжди• 09 февраля 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Пріорка - стародавнє місце в Києві, з багатою історією і своєю магією.
Ми всі різні, у кожного свої приємні спогади з улюбленими місцями , де ми були щасливими ....
Українська зірочка• 09 февраля 2024
в кожному районі є свої плюси і мінуси. Кожен хвале своє болото. я колись побував в одному районі сказала що там жити не можливо і це триндець. і так склалося життя що там і живу. :)))
автор Бавовнятий Пупс • 09 февраля 2024
Ответ дляmymoly
Та Лівий берег то взагалі не Київ
Почалося. Так і Теремки тоді теж не Київ, хоч і правий берег, бо там раніше село було.
Обстановщица• 09 февраля 2024
Живу на Троєщині (народилась, виросла, і собі теж у цьому районі квартиру купила), не буду вам розповідати, що про мій район пишуть
Я така бойова• 09 февраля 2024
Ответ дляГалябалована
Мені подобається. Метро поруч, Одеська траса поруч, купа новобудов. Парк поруч.
Ключове слово - ’Одеська траса поруч’. О, це ж звичайно веееликий плюс! Ближче до моря!
Галябалована• 09 февраля 2024
Ответ дляДобра всем!
Метро поруч, тільки не працює ;)
це зараз. Сподіваємося тимчасово.
mymoly• 09 февраля 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Та ні, я живу на лівому мені все подобається. Але не одноразово читаю тут, що Лівий берег то взагалі відстій. Тому так і написала, то був сарказм