Бавовнятий Пупс• 09 февраля 2024
Проживаю на Теремках, і тут мені написали, що це «г&вно, а не район.»
Якось дивно таке читати від людей. Напевно, такі люди ніколи там не були. Кому ще тут не подобаються Теремки? І чому?
Попихтю та й годі• 09 февраля 2024
Я родилась и выросла на теремках,для меня он родной,каждую улицу знаю,сколько гуляла по району в детстве,ну сейчас в принципе все вернулось,уже на метро в центр не доедешь.Переехала тоже не далеко,на Васильковскую,другие районы кроме Голосеевского не рассматривала.Жила год на Дарнице,не понравилось
Бавовнятий Пупс
• 09 февраля 2024
Ответ дляБензопирен
Особенно насмешило ,,метро поряд,,
Може і поряд, але тепер який сенс в ньому?)Хоча ж мер наш, обіцяв відновити до літа метро. Але він багато чого обіцяв. Метро на Троєщину також обіцяв. Вже скільки років на посаді, а й досі обіцяє. Людям напевно воно вже й не потрібно там. Вже навчилися жити без метро. А він їх годує обіцянками. Навіть там вже якусь гілку до Троєщини чи зробили, чи почали робити.
Перекус беру завжди• 09 февраля 2024
Ответ дляЯ така бойова
Ключове слово - ’Одеська траса поруч’. О, це ж звичайно веееликий плюс! Ближче до моря!
Тікати з Києва , хто живе на Теремках, значно простіше, ніж тим, хто в інших районах живе, наприклад як було 24.02. це плюс цього району
Бавовнятий Пупс
• 09 февраля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Це ви знайшли єдиний плюс про Теремки? Дай Бог, щоб такого більше не було ніколи і людям не потрібно було б тікати кудись.
ТаПрямТам• 09 февраля 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Я взагалі рідко можу висловити свою думку, на таку тему. Але була на Теремках дуже часто і так, на Теремках не дуже. Є навіть і не гарні нові будинки, які змішані зі старими. А старі будинки там просто треш. Кожному своє, як то кажуть. Але мені не подобається сама атмосфера там. Не жила б там. Інколи можно приїхати погуляти в їхньому парку або на ВДНГ і все.
Так те ж саме можно і про Оболонь сказати. Моя дитина, коли вперше там серед старих будинків пострибала у дворах по калюжам, сказала, що якась жопа, а не район.
Missdior_22• 09 февраля 2024
живу там, прекрасний район. Деміїівка, голосіївська , вднг і васильківська не подобаються взагалі.
Перекус беру завжди• 09 февраля 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
та ні, є звісно, плюсів більше, але цей плюс доволі вагомий, згадалось...
Галябалована• 09 февраля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Я не стала це пояснювати. Най людина тішиться.
Галябалована• 09 февраля 2024
Ответ дляНеновая почта
Верно, недавно женщина 75+ сказала что не дети коренные киевляне, потому что она с Киевской области
А як треб було казати? Київоблачани?
ТаПрямТам• 09 февраля 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Так тут в темі Теремками назвали фактично все, що від Васильківської і мало не до Гатного)))
Перекус беру завжди• 09 февраля 2024
Ответ дляБензопирен
Особенно насмешило ,,метро поряд,,
ну, метро рано чи пізно запрацює, Ви розумієте, що це ж тимчасово
Бавовнятий Пупс
• 09 февраля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Запрацює. Але напевно вже після закінчення війни. Будуть відтягувати цей процес, як можна довше. Можливо я песемістична.
Поддакиваю иногДА• 09 февраля 2024
Ответ дляТаПрямТам
А что не так? Есть первые и вторые Теремки. Первые за Окружной, вторые как раз от Васильковской и до Окружной.
Невидимка Майя• 09 февраля 2024
А, я тут ще доречі читала, що Теремки, як «перевалочна станція.» Якось так люди сприймають цей район.
Я така бойова• 09 февраля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Не здавайте секрети, бо зараз все орендують на Теремках
Муууумие• 09 февраля 2024
Ответ дляМамзелькіна
Та тут всі райони обс…ють. Не зважайте.
Новостройки обс..ють, живучи в обісцяних панельках.
Извините, а кто обсцикает панельки? Почему они обсциканые? 🤔
Невидимка Майя• 09 февраля 2024
Ответ дляЯ така бойова
Та кому воно потрібно.Тим паче, район без метро вже, а ціни луплять. Наче район знаходиться в 5 хвилинах від центру.😅
Муууумие• 09 февраля 2024
Ответ дляНиколай-b526
в ссср все кто проживал в киевской области говорили, что они с Киева)
А остальные говорили, что из Киева?
Я така бойова• 09 февраля 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Упс! Про метро я й забула. Зато у бік Одеси є траса))) Хто з машиною і родом з південного регіону - може їм зручно буде до батьків їздити на вихідні.
Бензопирен• 09 февраля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Надеюсь конечно. Но явно не в ближайшее время
Бавовнятий Пупс
• 09 февраля 2024
Ответ дляЯ така бойова
Ага, тут хтось писав про такий плюс. З Теремків нам по одеській трасі ближче до моря, прям рукою подати.😂 Можна кожного дня їздити)
Бавовнятий Пупс
• 09 февраля 2024
Ответ дляКипрея
А мене кума на Теремках, я в кінці Трої, то таксі 500 грн до неї, 1000 грн обходиться поїздка в гості 🥹
А крім таксі, неможливо добратися? Громадським транспортом? Я просто не знаю, чи ходе щось з Троєщини до нас на Теремки?
Ответ дляБавовнятий Пупс
Ходить, 2 години добиратися в одну сторону, хоча з Трої транспорт їде майже в любий кінець міста, хоть і нема в нас метро, але транспортна інфраструктура розвинена краще ніж будь де
Латексне альтер ЕГО• 09 февраля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Простіше, особливо, якщо без авто і з комендантськими годинами по 3 дні, як було у 2022-му
...аяприкольная• 09 февраля 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Та ну ні, там прям дуже депресивно-печальні будинки. Навіть візьмемо Троєщину, подивіться там на будинки. Немає там таких страшних, як на Теремках. Але і застройка там була в 80-х-90-х роках. То я навіть вважаю, що то молоді будинки, бо я 90-х років.😂
Ну вы даете))) эти ’депрессивные-печальные’ панельки (кстати, по уникальному проекту) окружены зеленью со всех сторон, огромное внутреннее пространство, по сути, закрыто от посторонних, тишь и благодать. Качество воздуха! Инфраструктура офигительная - в пешей доступности лучший ТРЦ города, тьма развлечений, метро (да, да, не брызжите ядом - метро работает и сейчас, и нет сомнений, что имеющаяся проблема будет решена), школы, сады в надлежащем количестве. До центра даже БЕЗ метро - 30 минут на любом транспорте. Я не имею ничего против Троещины, но это реально разные ’весовые категории’)))
Мне все районы нравятся, на Оболони озера, там купаемся, к куме на Позняки ездим, все рядом,куча магазинов, езжу на брови на Троещину, там такие клумбы красивые, Новус классный. В центре гулять познавательно. Не очень нравится Дорогожичи, я тут работают, но обсирать другие районы не понимаю....
...аяприкольная• 09 февраля 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Та не зависла Троєщина в часі. Подивіться там де нові будинки. Троєщина також, як і ваші Теремки ділиться на нову і стару. Але стара частина мені більш симпатична на Троєщині, ніж на Теремках. І якщо порівнювати то ваші райони на одному рівні. Але з Троєщини легше вибратися до центру, ніж з Теремків.
Это как, простите??)) На вертолете?)))
...аяприкольная• 09 февраля 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Удалено администрацией...
Не верьте всему, что пишут на заборах-в телеграмах. Этот дом - напротив нашего. Мы наблюдали все и тела, к сожалению, тоже... их было четыре.
Невидимка Майя• 09 февраля 2024
Ответ для...аяприкольная
Так с Троещины тоже на машине пол часа езды. (Не в час пик)Если что. А где вы там зелень увидели не знаю. А насчет ТРЦ, то такой себе аргумент. ТРЦ каждый день не нужен, еще и самый лучший в городе) Поехать погулять туда и так нет проблемы.