Бавовнятий Пупс• 09 февраля 2024

Проживаю на Теремках, і тут мені написали, що це «г&вно, а не район.»

Якось дивно таке читати від людей. Напевно, такі люди ніколи там не були. Кому ще тут не подобаються Теремки? І чому?
Куда ж без меня• 09 февраля 2024
Удалено администрацией...

Снегопадка• 09 февраля 2024
Автор, каждому свое. Я позняки обожаю, конкретный район, а для многих нет ничего хуже, чем позняки)))
Я така бойова• 09 февраля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Теремки - это часть Голосеевского района, а он большой, и к нему относятся центральные микрорайоны около дворца Украина и Олимпийского. Это так же как сравнивать Оболонь и Оболонский район.
Между прочим в Оболонском р-не Пуща-Водица))) - куротный уголок!
ГоловнаЯ• 09 февраля 2024
Автор, я вот тут часто читала как знаменитая Таня хаяла Южную Борщаговку, да и не только она. Но этим летом меня пригласила подруга детства в гости и мне там очень понравилось . Совсем недалеко от ее дома церковь и озеро. Дома постройки восьмидесятых, то есть сильно старых домов там нет, много зелени, вся инфраструктура есть. Уж на сколько я фанат центра, а там мне очень понравилось.
ГоловнаЯ• 09 февраля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Пріорка - стародавнє місце в Києві, з багатою історією і своєю магією.
Ми всі різні, у кожного свої приємні спогади з улюбленими місцями , де ми були щасливими ....
ГоловнаЯ• 09 февраля 2024
Ответ дляПлакулька
Парк Крістера, я,теж там любила прогулюватися, ми з чоловіком піднімалися на гірку, а потім йшли в Кинь-Грусть.
Написано наче з сумом. Ви вже там не гуляєте?
Поддакиваю иногДА• 09 февраля 2024
Ответ дляЯ така бойова

Поддакиваю иногДА• 09 февраля 2024
Ответ дляChaterbox
Давно уже свобода перемещения и любой каприз за ваши деньги. Так что надо сказать спасибо, что люди с Теремков не переезжают.
Спасибо надо говорить тем, кто туда добровольно заезжает. Те, кто там живет в старой застройке, наверное не имеют возможности переехать, да и не надо оно им, привыкли.
Галябалована• 09 февраля 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Оболонь рулит
особливо якща дамба гахне, то будете быгти на теремки.
Аноним с кешбеком• 09 февраля 2024
Ответ дляВикачую яйцями
опять киевляне письками меряются))
Та ні, тут нещодавно завівся якійсь персонаж, що постійно збирається переїжджати чи то з Троєщини на Теремки, чи навпаки і постійно плодить теми у різних варіантах про ці 2 райони, найчастіше от як зараз: кум,брат, сват сказав, це поганий район, а чоооого? І 10 сторінок срачу. Коротше якійсь теремково-троєщинський тріль
автор Бавовнятий Пупс • 09 февраля 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Теж бачила такі теми. То може людина не може вирішити де жити. Но в людини, якісь крайнощі з Теремків на Троєщину.😂 Із крайнощів в крайнощі.
автор Бавовнятий Пупс • 09 февраля 2024
Ответ дляГербарія сушу
Пам´ятаю тему, де мірялися Теремки з Троєщиною, хто центральнєє)
І хто переміг? Хто ближче до центру?
Якщо наші райони на одному рівні, на одній відстані
Гербарія сушу• 09 февраля 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
І хто переміг? Хто ближче до центру?
Типу Теремки, бо звідти до центру нічого йти)
автор Бавовнятий Пупс • 09 февраля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Чому ви вважаєте, що потрібно дякую говорити тим, хто добровільно обирає цей район для життя? Настільки все печально там для вас?
автор Бавовнятий Пупс • 09 февраля 2024
Ответ дляГербарія сушу
Ахахах, як можна було написати таку дурницю. Ну так, 2,5 години, це майже нічого, дійсно.
ніколи такого не було• 09 февраля 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Во всех районах есть как достоинства так и недостатки. Просто выражаться про чужое место жительства как про ’говно’ не очень хорошо.
Мне тоже многие районы не нравятся вроде Позняков или Троещины, но это не значит что я буду их обзывать тем самым унижая людей которые там живут
А чем троя плохая? Я на этой неделе впервые там побывала и в восторге от простора. Широченные проспекты, дороги пустые.
Метро бы туда и я бы переехала.
Хотя будет метро- будут и 25этажки небось на каждом клочке(

А я на осокорках живу.. чет приуныла даже)) на троещине небо видно, а у нас не особо..

Кстати на этой же неделе прошлась от героев днепра к минской. Этот тц - гроб огромный, жуткий коричневый дом у метро минская.. расстроило.
Что там может нравится(
Невидимка Майя• 09 февраля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
А тоді що потрібно говорити жителям Троєщини, які самі там обирають житло? Їм потрібно ще йдоплачувати за проживання?)
Поддакиваю иногДА• 09 февраля 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Это не ко мне вопрос, а человеку, который изначально об этом писал. Для меня Теремки - это конец географии, поскольку я живу в микрорайоне из которого до центра за пол часа можно дойти пешком. Чисто визуально новая застройка там симпатичная, но жить там я бы не стала.
Невидимка Майя• 09 февраля 2024
Ответ дляніколи такого не було
Метро бы туда и я бы переехала.

Что там может нравится(
Всі зазвичай її тут хейтять, тому що далеко до центра. Хоча і з Теремків не близький світ, без метро. Але всі про це мовчать, бо Теремки колись із селища правим берегом стали, і про це також всі мовчать, а про Троєщину пожартувати потрібно, що там колись село було. Дивні погляди у людей. А так, Троєщина не чим не гірша, за інші райони спальники. І не потрібно там метро. Бо Троєщина потім перетвориться, на ПОХ, це буде жахіття. Краще хай залишається все так. Там простір і затишок. І мені дуже подобається приїздити туди весною або літом. Дуже там гарно. Побувайте там в літку)

Тут надолго• 09 февраля 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Так продолжайте... раньше был по факту только печерск - все что за его пределами село у черта на куличках
Невидимка Майя• 09 февраля 2024
Ответ дляТут надолго
Це дійсно так. Але ці люди видно взагалі історію Києва ніколи не вивчали і навіть в очі її не бачили. Але десь одне почуло, що Лівий берег то не Київ. І всі почали гавкати.
Ранковий базар• 09 февраля 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Я потрапляла на такі теми, і були такі, що фукали. Але більшість хвалили. Напевно, то були жителі Троєщини.
Автор, чого ви так на Троєщину? Я там не живу, не можу сказати що подобається, але фукати не варто.
Коли планували купувати квартиру, розглядали Теремки, нічого погано не можу сказати, район як район, не гірший і не кращий за інші.
Кусюче сонечко• 09 февраля 2024
Ответ дляніколи такого не було
Метро бы туда и я бы переехала.

Что там может нравится(
Мне не нравится ее удаленность от всего и то что там нет метро, выехать оттуда не так просто, а проспекты там, да, широкие. На Осокорках думаю свои проблемы связанные с застройкой, там бы я тоже не жила. С другой стороны я живу на Нивках и тут свои проблемы :)
Плакулька• 09 февраля 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Гуляю, але менше).
Ранковий базар• 09 февраля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
я б не сказала, що рулить, райончики біля Шевченківської площі,на Майорова не дуже й рулять - це все Оболонський район
А ще не парна сторона Сталінграда (Івасюка), а Архипенка, старі ’стомлені’ дома з контингентом пенсіонери та алкашня.
Але це не означає що Оболонь погана, чи вона краще за Теремки чи Позняки, це лише означає що є різні точки зору, різні будинки і різні враження.
мульти1• 09 февраля 2024
тут обсираюсь усе
Невидимка Майя• 09 февраля 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Яка віддаленість ? Віддаленість від чого? Проблемно виїхати в час пік, а так проблем немає. Теремки для мене також, як окреме місто. Але так, ви вірно сказали в кожного району свої проблеми. Є плюси та мінуси.
Кусюче сонечко• 09 февраля 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Так тому я ажу лише щодо своїх вподобань і висновків. Для мене на Троєщині немає нічого привабливого. Але я не проти якщо комусь подобається.
Бензопирен• 09 февраля 2024
Ответ дляГалябалована
Мені подобається. Метро поруч, Одеська траса поруч, купа новобудов. Парк поруч.
Особенно насмешило ,,метро поряд,,
Неновая почта• 09 февраля 2024
Ответ дляНиколай-b526
в ссср все кто проживал в киевской области говорили, что они с Киева)
Верно, недавно женщина 75+ сказала что не дети коренные киевляне, потому что она с Киевской области