Швидка Настя• 09 февраля 2024

Дочка 5 лет начала молится перед едой. Сказала воспитатель научила. Нормально?

Я в шоке.
Настасья Пицун• 10 февраля 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Вас ніхто не заставляє. Тримайте завжди під крилом
Ну от і не навʼязуйте чужим людям свої вірування
Мої діти живуть давним давно окремо в іншій країні , не варто так за них переживати , в них все добре

Скляна миша• 10 февраля 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ну я б так не сказала. В школах є християнська етика і там присутнє все,що ви написали.
Вона є у невеликій кількості шкіл і викликає велике невдоволення та спротив.
Svitlo_• 10 февраля 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Тому що це традиція і ніхто не заставляє вести своїх дітей на це свято
На це свято - це в театрі. А в садочку ви пропонуєте дитині в туалет виходити чи куди?
Ручки-Крючки• 10 февраля 2024
Ответ дляСкляна миша
Я считаю именно так, большинство крестит потому что все так делают.
Так и есть
Ручки-Крючки• 10 февраля 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Що ви їх віддали в іншу країну?
Ручки-Крючки• 10 февраля 2024
Ответ дляSvitlo_
Щось є? Не приходити можна, утриники в садку це не обовʼязково
Ручки-Крючки• 10 февраля 2024
Ответ дляSvitlo_
Яка друга? Православні вірять в триєдиного Бога і католики вірять в триєдиного Бога. В чому ж проявляється ця друга віра?
Різниця є

Svitlo_• 10 февраля 2024
Ответ дляРучки-Крючки
А батьки мають брати відгул на роботі, бо не можуть в день ранка привести дитину в садочок? Це нормально по вашому?
Svitlo_• 10 февраля 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Різниця є
Назвіть хоч одну.
Ручки-Крючки• 10 февраля 2024
Ответ дляSvitlo_
Хто їм не дозволяє?
Ручки-Крючки• 10 февраля 2024
Ответ дляSvitlo_
Назвіть хоч одну.
В католиків немає ікон, католики вірять в чистилище
Ручки-Крючки• 10 февраля 2024
Ответ дляSvitlo_
Назвіть хоч одну.
Різні будівлі поклоніння
Svitlo_• 10 февраля 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Хто їм не дозволяє?
А де дитина буде поки проходить свято?
Svitlo_• 10 февраля 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Це немає відношення до віри. Послухайте гімн всіх християн ’Вірую’ там ні слова ні про ікони, ні про чистилище. Ікони, і чистилище - це стосується віровчення, але не віри.
Svitlo_• 10 февраля 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Різні будівлі поклоніння
В нас є два молитивних будинки - кожен ходить в той, де є членом - у нас різна віра?
Ручки-Крючки• 11 февраля 2024
Ответ дляSvitlo_
А де дитина буде поки проходить свято?
А ще діти, коли хворіють?