Своего не предлагать• 10 февраля 2024
Невістка посварила мене з сином. Як вирішити цю ситуацію.
Невістка пригадала сину, як я прийшла до них в гості на знайомство з нею. І коли мила посуд невістка, я їй натякнула, що в мого сина краще виходе, чім в неї. Хай краще він помиє. І розповіла йому, що обіда в неї вже давно сидить. За те що я колись розказала її матері все що думаю про неї. Що вона нічого не вміє робити, не вміє готувати, і взагалі зʼїсть останнє, а сину нічого не залишить. Не навчили її думати про інших, тільки про себе мамину квіточку. Але ж я правду сказала, що тут такого? А невістка сказала, що я лицемірна, що їй в обличчя нічого не сказала, а матері її визказала все по телефону. Її мати повинна знати, яку дочку вона виростила. І син зі мною посварився сьогодні ввечері, тому що я раніше ображала невістку, а невістка все замовчувала і терпіла. А тепер все синові розказала про всі свої образи на мене. Яка ніжна цяця. В мене теж були свекрухи і я терпіла, і не нила чоловіку. І біля чоловіка бігала. А тут синові, що не зателефонуєш «що робишь? Готую.», потім через день знову «що робиш? Готую.» А вона, що робить цілими днями? Так це ще було до появи дитини.
Потім якось запитала в нього, чи щасливий він з нею? Він сказав, що так. І мене це трохи засмутило. Тому що я хотіла кращу жінку, для свого сина. І дитину невістка не дозволила возити до мене. Сказала, що буде дитинці 6 років, захоче поїде. Ні? Ну так ні. Невістка вирішала маніпулювати, тим що вона мама. І що найбільше мене засмучує, що ось син приїде з вахти на віхідні, і вони поїдуть на пару днів до її батьків в гості, а не до мене.
Досвідчені свекрухи, як боротися з невісткою?
Я_и_моя_собака• 10 февраля 2024
ну вы до сих пор не поняли, что худой мир лучше доброй ссоры? боритесь тогда с невесткой дальше, еще дольше внуков не увидите
КошкинДом• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
А з чого ви вирішили, що я заздрю своїй дитині?
Не волнуйтесь, дочке не будете , а вот сына не оставите в покое , так как он играет роль подсознательно вашего мужа , поэтому вас так и рвет на части из-за невестки. Идите к психотерапевту, я серьезно. Ибо посретесь со своим сыном и он от вас отвергается - выбрав жену. И будет прав, коль вы не хотите меняться
МАМА НИКИТКИ-2• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Як це? Вам неважливо, як вона йому готує чи як з ним поводиться?
Не подобається як гт ує- бере і варить сам. Чи в вашого сина лапки?
Розумна Губка• 10 февраля 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
У автора портрет внука большой висит на стене. Она его так будет видеть постоянно и галочку себе ставить какая классная у него бабуля. Ребенку к ней нельзя, она сломает ему психику. Так она еще и няней работает. Как такое чудо могли к ребенку допустить?)
Я_и_моя_собака• 10 февраля 2024
Ответ дляРозумна Губка
вот будет с портретом внука и дальше общаться, если не поумнеет...
Своего не предлагать
• 10 февраля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Він каже, що в дома постійно чисто і що невістка смачно готує. Але я в це не вірю. Коли навіть, я на знайомство до неї прийшла то син все різав, накривав на стіл. А вона стояла і руці в боки.
З горіха зерня• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Бажаю вашому синові з невісткою переїхати від вас далеко, поміняти номери і забути про вас, амінь.
Розумна Губка• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
А какой смысл ему врать? Чтобы что? И даже если там грязь и они кушают Мивину постоянно. Вам то что до этого? Зачем нос свой сунуть? Ну помог он жене нарезать и накрыть на стол и что тут плохого?
И вообще когда жена хороша в постеле, то мужики и сами согласны всё делать. Три брака за спиной и такое не знать…
Ольчик1998• 10 февраля 2024
Ответ дляРозумна Губка
Крч, це або троль, або просто неадекватна «людина» яка псує життя своїм дітям, бо їй скучно та немає кому іпати мізки, бо чоловіка вона немає, життя свого немає, нічого цікавого немає
Ото вона і біситься. А ще її бісить що син любить більше свою дружину. Автор, вам до психотерапевта обов’язково потрібно звернутися
Своего не предлагать
• 10 февраля 2024
Ответ дляОльчик1998
В мене нормально все з головою. Я тільки заспокійливе гідозепам, трійку приймаю.Кожного дня. Бо нерви вже не до чорта.
Харчовий тріль• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
З чоловіками в мене не вийшло. Я 3 рази розлучена. Не змогла знайти кохання. Доці 12 років, але вона буде дуже гарною в майбутньому дружиною.
Потому что с Вами жить невозможно, очень токсичная.
Сын Ваш возможно такой не благодаря Вам, а вопреки.
Кто готовит и убирает для счастливой семейной жизни никакого значения не имеет! Главное, чтобы взгляды совпадали, могли терпеть недостатки друг друга, успели найти компромисс и в постели все было отлично.
Бутербродница• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Може вона т….ться як навіжена)
З горіха зерня• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Короче, тролло-ло, йди спати
Я_и_моя_собака• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
нормально все с головой и нервы ни к черту - взаимоисключающие понятия
Своего не предлагать
• 10 февраля 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Короче, тролло-ло, йди спати
Розкажіть що це?
БезникаяЯ• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Вже давно все вимито і чисто. В мене доня молодець. Допомагала сьогодні.Поки я з роботи пришла .
Ну куда вам до троллей? Есть люди, как напишут, так любо-дорого, а вы - как забесплатно строчите.
БезникаяЯ• 10 февраля 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Мадам, Вы повторяетесь, пишете простыни и нудные детали. Троллинг должен быть изящнее. Развивайтесь
Именно
Розумна Губка• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Огоо, а вы знали что его нельзя принимать на постоянной основе? Тем-более, тройку глушить каждый день. Тогда понятно, что у вас с головой. Этот препарат пагубно влияет на нервную систему и на мозг, плюс вызывает привыкание. Вы уже как наркоманка. Без дозы не можете.
Потринділиця• 10 февраля 2024
у меня есть другой вариант ответа - сын готов делать все что угодно - ходить на работу, стирать, гладить, готовить, ноги жене мыть.... лишь бы не разойтись с женой и не переехать жить к маме обратно...
БезникаяЯ• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Розкажіть що це?
Это то же самое что брехуха
Своего не предлагать
• 10 февраля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Это то же самое что брехуха
А якщо, я не брехуха. А це історія з мого реального життя?
Потринділиця• 10 февраля 2024
и еще, мой муж та еще срань и когда приходит в гости маман его или его знакомые, то бегом начинает что-то бегать мешать на кухне, готовить, отталкивать от готовки... а как мы красиво убираем тарелки со стола - не передать словами... я бы его убила в этот момент... лишь бы людям показать какой он великий помощник... а в реале - никогда даже вилку после себя в раковину не положит - поел, встал и на диван завалился, а вот при гостях....
всегдаДаДа• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
То ви хочете, щоб і ваш син був 5 разів розлучений? Вам же ніяка невістка не вгодить. Щось у вас багато вільного часу, бо чоловіка немає. Займіться особистим життям.
З горіха зерня• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Тоді ви неадекватна жінка
БезникаяЯ• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Я вам слово троль расшифровала. Жду благодарности
Своего не предлагать
• 10 февраля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Дякую!
Своего не предлагать
• 10 февраля 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Жінка повинна любити чоловіка. Готувати йому, прибирати. Перейматися за його почуття, приділяти йому увагу. А ця тільки народила і гроші його тринькає.
Розумна Губка• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Напомню, у вашей невестки уже есть ребенок. Зачем ей ещё и взрослый ребенок. Вы хотите, чтобы ваш сын был бытовым инвалидом, а невестка сраку ему на поворотах заносила. Тогда вам лучше от этого будет ?