Своего не предлагать• 10 февраля 2024
Невістка посварила мене з сином. Як вирішити цю ситуацію.
Невістка пригадала сину, як я прийшла до них в гості на знайомство з нею. І коли мила посуд невістка, я їй натякнула, що в мого сина краще виходе, чім в неї. Хай краще він помиє. І розповіла йому, що обіда в неї вже давно сидить. За те що я колись розказала її матері все що думаю про неї. Що вона нічого не вміє робити, не вміє готувати, і взагалі зʼїсть останнє, а сину нічого не залишить. Не навчили її думати про інших, тільки про себе мамину квіточку. Але ж я правду сказала, що тут такого? А невістка сказала, що я лицемірна, що їй в обличчя нічого не сказала, а матері її визказала все по телефону. Її мати повинна знати, яку дочку вона виростила. І син зі мною посварився сьогодні ввечері, тому що я раніше ображала невістку, а невістка все замовчувала і терпіла. А тепер все синові розказала про всі свої образи на мене. Яка ніжна цяця. В мене теж були свекрухи і я терпіла, і не нила чоловіку. І біля чоловіка бігала. А тут синові, що не зателефонуєш «що робишь? Готую.», потім через день знову «що робиш? Готую.» А вона, що робить цілими днями? Так це ще було до появи дитини.
Потім якось запитала в нього, чи щасливий він з нею? Він сказав, що так. І мене це трохи засмутило. Тому що я хотіла кращу жінку, для свого сина. І дитину невістка не дозволила возити до мене. Сказала, що буде дитинці 6 років, захоче поїде. Ні? Ну так ні. Невістка вирішала маніпулювати, тим що вона мама. І що найбільше мене засмучує, що ось син приїде з вахти на віхідні, і вони поїдуть на пару днів до її батьків в гості, а не до мене.
Досвідчені свекрухи, як боротися з невісткою?
Молчавочка• 10 февраля 2024
Помню все ваши темы)
Вы так и не поняли- никак, вы проиграли невестке. Вам давали советы, как наладить отношения. Но вы как танк уперлись.
И кстати, со своей свекровью вы тоже не общаетесь.
У вас есть ещё дочь и сын- вот и занимайтесь ими.
И проблема не в невестке, а в том, что вы достали сына своей бестактностью. Думаю, вы такое позволяли себе и по отношению к нему.
Молчавочка• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Жінка повинна любити чоловіка. Готувати йому, прибирати. Перейматися за його почуття, приділяти йому увагу. А ця тільки народила і гроші його тринькає.
И вы так любили, что у вас мужа нет )
Своего не предлагать
• 10 февраля 2024
Ответ дляРокерША
А мама невестки вместо того, что бы вам ответить, понесла ваш бред дальше. Вы там обе прибабахнутые, разрушите семью.
З її мамою ми давно не спілкуємся. Бо тоді дуже сильно посварилися і вона, як це мягко сказати послала мене. Там ні в кого немає виховання.
Розумна Губка• 10 февраля 2024
Ответ дляПошаманю
Скажіть, що хочете зустрітися з ними. Ви перед ними обома повинні вибачитися. С кажіть, що у вас клімакс і гормональні порушення, які впливають на настрій і здравий розсуд. Пообіцяйте поважати їхню чудову сім´ю і не турбувати різними дурницями. Також пообіцяй не давати поради та безтактно себе вести. І на останок скажіть, що завжди раді їх бачити в себе.
Після цих слів встаєте та йдете. Нічого зайвого не кажіть, бо все зіпсуєте.
Спрацює на сто відсотків.
Ммм, манипуляция…
Так точно!• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
В мене нормально все з головою. Я тільки заспокійливе гідозепам, трійку приймаю.Кожного дня. Бо нерви вже не до чорта.
Ваши работодатели в курсе?
Розумна Губка• 10 февраля 2024
Ответ дляЛисаЛилу
то може він подивився на ваш досвід 3х шлюбів і вирішив себе в сім´ї вести по іншому? не так, як ви виховували?
Он наверное, так и сделал скорее всего. А свекровушка, это тип людей такой. Лишь бы всех переколотить и жизни не дать. Сама не жила нормально и сыну нужно такую же жизнь сделать. У меня свекровь в точности такая же. Если кто-то не делает так…, как это делает она, то всё, она считает это не правильным.Хорошо, что в прошлых темах автор писала, что невестка и сваха, её послали нах***.
Розумна Губка• 10 февраля 2024
Ответ дляБагиня
Ну я свекровь и что с того? Тоже невестка-ленивая кобыла с руками из жопы , но я и не лезу к ним. А на кой? Раз сынок(мамина бубочка) такую кобылу ленивую полюбил, то нехай и огребает по полной программе,он же самый умный и ничьих советов не слушает. Вот он, дурачок, и выготавливает ей.
О, еще одна неадекватная. А вам какое дело до невестки? Я вижу, что вас это тоже злит, что вас поставили далеееко на второй план и вы не можете смериться.
Своего не предлагать
• 10 февраля 2024
Ответ дляЗасомневаю
Що ж такого сина барана виховали? Не готує собі, невістку не підходящу обрав, ще посварився з вами. От капець, що ж ви за мати така.
Син в мене нормальний. Характер тяжкий в нього.
Флюорография гуся• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
А що повинен чоловік?
Своего не предлагать
• 10 февраля 2024
Ответ дляТак точно!
Ваши работодатели в курсе?
Ні. А як це до них відноситься?
Так точно!• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Ні. А як це до них відноситься?
Вы работаете с ребенком под наркотиками.Еще как их касается
Червона калина• 10 февраля 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Удалено администрацией...
Навіщо? Нехай буде
Своего не предлагать
• 10 февраля 2024
Ответ дляТак точно!
Я вживаю заспокійливі. А не наркотики. На дитину це не впливає.
Мадам Подлинник• 10 февраля 2024
Шо, опять? Автор, вы больная, лечитесь. Что вы от советчиц хотите? Вам же уже все писали, вы ж никого не слышите
Мадам Подлинник• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Залишу в спокої, якщо в мене налагодяться відносини з сином і невістка почне давати бачити дитину. Адже я бабуся і маю право бачити. Чи ви ввважаєте не так?
Вы залишите их в покое, когда разведете? Угомонитесь уже
ЛюбимаЯНЬ• 10 февраля 2024
Дочку вашу жалко, воспитываете рабыню под домострой.
Да, я уже спрашивала вас, вы не ответили, что ж вы такая обалденная хозяйка и ТРЕХ мужей просрали?Никому ваша намытая посуда не нужна...
А невестка ваша умничка.Потому что надо думать о себе всегда, чем ты стервознее, чем меньше пирожки печешь, тем больше мужиков за тобой упадает.Пирожки продаются в кулинарии, посуду помоет посудомойка А вот качественно вытрахать мозг и тело стоит дорого.
Вам никто никогда не даст внука, сына вы потеряли, навсегда.
ДинамоКит• 10 февраля 2024
У них отдельная семья! ВСЁ!!!
Воспитывать нужно было с детства и своего мужа!
Невестка-жена Вашего сына.Он её выбрал.Вы к ней никакого отношения не имеете!
Вы могли бы быть мудрой свекровью,но это не Ваш случай.
Даже в библии сказано:И сказал: посему оставит человек отца и мать и прилепится к жене своей, и будут два одною плотью, так что они уже не двое, но одна плоть. Итак, что Бог сочетал, того человек да не разлучает.
Флюорография гуся• 10 февраля 2024
З сином вас посварила не невістка, а ваш характер та ваше патякання))
Борисфенка• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Ну так радійте, що невістка вашого сина терпить.
Чи ви хочете, щоб син розлучився, повернувся додому і всю злість зганяв на вас?
Бійтеся своїх бажань.
Борисфенка• 10 февраля 2024
Ответ дляя модница
Как же я не люблю свекрух, Вы мне все на одно лицо, как из анекдотов. :)
Всі невістки рано чи пізно стають свекрухами. І це справедливо.
Флюорография гуся• 10 февраля 2024
Ответ дляБорисфенка
Навіть якщо у них дочки?)))
Царевна_несушка• 10 февраля 2024
Кров з очей. Я в ліжку, чоловік готує млинці, вчора крильця робив в духовці. Я теж погана для свекрові, був час десь років 5 взагалі не спілкувались. Я жалкую про той період, бо вони дуже постаріли, мені потрібно було бути більш гнучкою та мудрою. Сенс в тому , що ви не любите свого сина від усього серця, бо ви йому отруюєте життя, страдає більш за все він.
Наразі я мама хлопця 21 рік, в нього є кохання, вона часто приїздить до нас і залишається. Ніколи до них не лізу, ніколи. І знаєте що саме цікаве, мій син завжди готує щось смачне до її приїзду. І я пишаюсь цим.
ЛюбимаЯНЬ• 10 февраля 2024
Ответ дляБорисфенка
Бійтеся своїх бажань.
Конечно хочет, сын же деньги зарабатывает, мимо маминого рыла.А так все деньги маме, дочка приготовит и помоет, мама полежит.
Соня-сонятко• 10 февраля 2024
в вашем возрасте пора иметь свои интересы и жить ими, а не лезть в чужие по сути семьи