Своего не предлагать• 10 февраля 2024

Невістка посварила мене з сином. Як вирішити цю ситуацію.

Невістка пригадала сину, як я прийшла до них в гості на знайомство з нею. І коли мила посуд невістка, я їй натякнула, що в мого сина краще виходе, чім в неї. Хай краще він помиє. І розповіла йому, що обіда в неї вже давно сидить. За те що я колись розказала її матері все що думаю про неї. Що вона нічого не вміє робити, не вміє готувати, і взагалі зʼїсть останнє, а сину нічого не залишить. Не навчили її думати про інших, тільки про себе мамину квіточку. Але ж я правду сказала, що тут такого? А невістка сказала, що я лицемірна, що їй в обличчя нічого не сказала, а матері її визказала все по телефону. Її мати повинна знати, яку дочку вона виростила. І син зі мною посварився сьогодні ввечері, тому що я раніше ображала невістку, а невістка все замовчувала і терпіла. А тепер все синові розказала про всі свої образи на мене. Яка ніжна цяця. В мене теж були свекрухи і я терпіла, і не нила чоловіку. І біля чоловіка бігала. А тут синові, що не зателефонуєш «що робишь? Готую.», потім через день знову «що робиш? Готую.» А вона, що робить цілими днями? Так це ще було до появи дитини.
Потім якось запитала в нього, чи щасливий він з нею? Він сказав, що так. І мене це трохи засмутило. Тому що я хотіла кращу жінку, для свого сина. І дитину невістка не дозволила возити до мене. Сказала, що буде дитинці 6 років, захоче поїде. Ні? Ну так ні. Невістка вирішала маніпулювати, тим що вона мама. І що найбільше мене засмучує, що ось син приїде з вахти на віхідні, і вони поїдуть на пару днів до її батьків в гості, а не до мене.
Досвідчені свекрухи, як боротися з невісткою?
Миззери• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Я не написала, що я бажаю своїй дитині не щастя. Я мала на увазі, що з цією жінкою він не буде щасливий.
Это вы решили ? С чего вдруг
Он решает и ела ему не в приоритете смиритесь
Молчавочка• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
А почему вы за сына решаете?

Он вырос и он отдельная личность- займитесь саморазвитием лучше
Ya_nochke• 10 февраля 2024
А яке у вас виховання, мамо, якщо ваш син так забезпечує невістку, що треба битися за останній шматок чогось?
Невістка все правильно зробила. Я сподіваюсь, що вона і надалі буде розумною і обмежить наявність вас в житті своєму і своєї дитини.
А ви, мамо, себе перевиховуйте, свої погляди бо залишитесь на старості років на самоті зі своїми тараканами в голові, без сина і без онуки.
ВыФсеВрете• 10 февраля 2024
Ніяк. Відпустіть ситуацію. Спілкуйтесь з сином і не питайте про неї, наче її немає. Не жалійтесь прямо. Так натяками, на свята сама, та нічого, трохи заздрю подрузі- її діти навідали з онуками та нічого, одиноко постійно самій, та нічого і перевели тему. Питайте про дитину, але нічого не просіть, - ні привезти ні приїхати - це має бути його рішення. Коли приїде, про невістку ні слова. Дитину вітайте на словах, але нічого не передавайте - ефекту від подарунків бабусі, якої дитина не знає не буде. Краще відкладайте на гарний дорогий дарунок, коли дитину вам таки покажуть. Невістці не дзвоніть, не вітайте - це не допоможе, тільки дасть привід злорадствувати, як ви перед нею принижуєтесь і даруєте всякий мотлох.
Плакулька• 10 февраля 2024
Умная свекровь приобретает дочь , а глупая теряет сына. Делайте выводы .
автор Своего не предлагать • 10 февраля 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Невістка мене якось сама на це Різдво привітала. Навіть запитала як я? Але я не відповіла їй і вона видалила повідомлення своє. Можливо я дійсно перебільшую. Адже, невістка після того як у нас була вже не одна сварка. Все одно, вітала мене зі всіма святами. Завжди бажала гарного дня, завжди запитувала, як у нас справи? Як моє самопочуття? Можливо я дійсно до неї дуже погано відносилась.
Розумна Губка• 10 февраля 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Наоборот, ей нужно нормально поговорить с невесткой. Таким поведением она наоборот будет накалять ситуацию.
Розумна Губка• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
У вас хорошая невестка.
Не прохожу мимо• 11 февраля 2024
Ответ дляЗадираю носа
Ви такий тролик славненький))) чудний)) явно невестка с опытом пишет, бо таких дуреп в реальності не існує)))
Ой, еще как существуют. Возможно автор и тролль, но моя свекровь реальный человек и она еще хуже. Правда мы с ней не общаемся уже года три. Она наяривает, муж не отвечает.