Своего не предлагать• 10 февраля 2024
Невістка посварила мене з сином. Як вирішити цю ситуацію.
Невістка пригадала сину, як я прийшла до них в гості на знайомство з нею. І коли мила посуд невістка, я їй натякнула, що в мого сина краще виходе, чім в неї. Хай краще він помиє. І розповіла йому, що обіда в неї вже давно сидить. За те що я колись розказала її матері все що думаю про неї. Що вона нічого не вміє робити, не вміє готувати, і взагалі зʼїсть останнє, а сину нічого не залишить. Не навчили її думати про інших, тільки про себе мамину квіточку. Але ж я правду сказала, що тут такого? А невістка сказала, що я лицемірна, що їй в обличчя нічого не сказала, а матері її визказала все по телефону. Її мати повинна знати, яку дочку вона виростила. І син зі мною посварився сьогодні ввечері, тому що я раніше ображала невістку, а невістка все замовчувала і терпіла. А тепер все синові розказала про всі свої образи на мене. Яка ніжна цяця. В мене теж були свекрухи і я терпіла, і не нила чоловіку. І біля чоловіка бігала. А тут синові, що не зателефонуєш «що робишь? Готую.», потім через день знову «що робиш? Готую.» А вона, що робить цілими днями? Так це ще було до появи дитини.
Потім якось запитала в нього, чи щасливий він з нею? Він сказав, що так. І мене це трохи засмутило. Тому що я хотіла кращу жінку, для свого сина. І дитину невістка не дозволила возити до мене. Сказала, що буде дитинці 6 років, захоче поїде. Ні? Ну так ні. Невістка вирішала маніпулювати, тим що вона мама. І що найбільше мене засмучує, що ось син приїде з вахти на віхідні, і вони поїдуть на пару днів до її батьків в гості, а не до мене.
Досвідчені свекрухи, як боротися з невісткою?
Червона ікорка• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Як це? Вам неважливо, як вона йому готує чи як з ним поводиться?
Ви ще проконтролюйте як вона з ним в ліжку поводиться. Раптом щось не так, то підкажете, допоможете, покажете як треба.
Тільки так роблять справді гарні мами та свекрухи.
Удачная• 10 февраля 2024
Ви мало на боролися?))) Ну не побачите ні сина, ні невістку, ні онуків. Радійте))
Ответ дляСвоего не предлагать
Я нормальна жінка. Немає в мене неадекватності. Якщо б у вас були сини, ви б також переймалися за їх особисте життя. Це цілком нормально.
Та не) Вы не очень умная простите , эту войну вам не выиграть и смысла нет
На фразу что вы расстроились потому что он счастлив можете идти к психологу потому что это не норма , желать несчастья ребенку
Ищу-брожу• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Так я ж не винна, що невістка тримає на мене образу. Тому шо я десь щось не так сказала. І чомусь не знаходжу на форумі свекрух. А тільки невістки на мене нападають.
В мене 2 сина. А ви якщо не троль, то прибабахнута.
Купіть собі песика, або котика, ну щось таке, що є у ваших хазяїв, щоб корм йому звідти носити, або то затратно.
Відчепіться від сина, йому не 3 роки і він сам може зробити свій вибір, як йому жити
Чаклунка-ведунка• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Залишу в спокої, якщо в мене налагодяться відносини з сином і невістка почне давати бачити дитину. Адже я бабуся і маю право бачити. Чи ви ввважаєте не так?
Бабуся це не по крові, бабуся - це по любові.
Не будете бачити онука, а з часом в сина втратите, бо йому вже поперек горла ваші вибрики і звичайно, він зробить правильний вибір - його сім´я без вас з торохнутою сестрою.
До речі в нашій сім´ї найкращі невістки! Знаєте чому? Бо ми не встановлюєм правил в їх сім´ї, нам все рівно як вони ділять обов´язки - ми поважаємо вибір дітей!
Я читала всі Ваші теми і весь час мене переслідує думка, що невже й правда ви така пришелепкувата чи просто розважаєте нас баснями.....
Стильна штучка• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Що таке тріль? Вже не перший раз таке зустрічаю?
Як може така жінка, зробити мого сина щасливим? Я цього не розумію.
Де ваш чооовік?
Женщинас• 10 февраля 2024
Дай Боже, мудрості Вашому синові і невістки. Із-за такої токсичної маман, сім´я може розпастися.
Чаклунка-ведунка• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Жінка повинна любити чоловіка. Готувати йому, прибирати. Перейматися за його почуття, приділяти йому увагу. А ця тільки народила і гроші його тринькає.
Ну дивіться, всі права і обов´язки зафіксовано у цивільному кодексі і там жодного слова про прибирання і готування. Отже, це все внутрішні правила родини, їх родини, бо свої ви руйнували успішно самі
Стильна штучка• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Син в мене нормальний. Характер тяжкий в нього.
Весь в мамку
Стильна штучка• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
З чоловіками в мене не вийшло. Я 3 рази розлучена. Не змогла знайти кохання. Доці 12 років, але вона буде дуже гарною в майбутньому дружиною.
Тобто, вас ніхто не терпів
Стильна штучка• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Ви так три рази робили і пазлик не склався чогось
Ответ дляСвоего не предлагать
Какая такая?
Вы в курсе что ему надо для счастья ?
Меня поражают такие ограниченные тетки свекрови , живет значит устраивает
Что-то не одна свекровь не переживает а делает ли невестка минет или дает в попу а сыну это ж может быть в сто раз важнее чем суп
Во приходит дома и несчастный борщ хлебает с дерунами а мама и Рада что главное сыт
А у дорого наоборот идиллия во всех отношениях но яичницу себе пожарил о ужас , и вот мама не довольна
Вы в курсе что ему надо для счастья ?
Ответ дляСвоего не предлагать
Ну , давайте глубже копнем , я вам в других репах писала уже почему вы решили что у вашего сына потребность именно в еде домашней а не что б его отстрапонили ??
Зачем вы навязываете ему вот понятия брака и счастья?
Все что вам надо знать это то что он счастлив, все!!!
Ждун с Нибиру• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
нормальна мати засмучена що син щасливий із своєю дружиною?ви неадекват
Ждун с Нибиру• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
неадекватна бабуся не має такого права. і сину від спілкування з вами тільки гірше
Ждун с Нибиру• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
значить точно тріль.фух хоча б заспокоюсь)
Ждун с Нибиру• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
не здивлована що не вийшло
Борисфенка• 10 февраля 2024
Ответ дляя модница
Тещей я буду :))
Ще не вечір. Життя довге, народите й синочка.
Багиня• 10 февраля 2024
Ответ дляРозумна Губка
О, еще одна неадекватная. А вам какое дело до невестки? Я вижу, что вас это тоже злит, что вас поставили далеееко на второй план и вы не можете смериться.
О, еще одна малообразованная решила испортить воздух. Сначала обучись элементарной грамоте(смЕриться...
), а после навязывай свое мнение, которое мне и нафик не интересно.
Залізна пані• 10 февраля 2024
Ну а что не так? Претензии нормальные люди говорят прямо и вслух, а не детсад разыгрывают с мамами-папами. И невестка тоже человек. Она должна питаться воздухом и всех обслуживать? Ей обидно за Ваше вмешательство. Все нормально.
ФсеСама• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
В мене нормально все з головою. Я тільки заспокійливе гідозепам, трійку приймаю.Кожного дня. Бо нерви вже не до чорта.
Сходіть до психіатра.
Гідозепам - застарілий небезпечний препарат. Дуже підвищує шанси на деменцію - будете через 10років гімно по стінах розмазувати
Залізна пані• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
З її мамою ми давно не спілкуємся. Бо тоді дуже сильно посварилися і вона, як це мягко сказати послала мене. Там ні в кого немає виховання.
Чудова мама. Хоч з нею невістці пощастило (не сарказм)
Ответ дляСвоего не предлагать
Вже давно все вимито і чисто. В мене доня молодець. Допомагала сьогодні.Поки я з роботи пришла .
А моя свекруха взагалі таким не переймається, про свого сина каже : корона з нього не спаде. Дуже гарна хязяйка, і синочка навчила, про всяк випадок. Згодилося)
Ответ дляСвоего не предлагать
Так якщо мій син молодець, то хто його виховував? Вірно. Оця «дура редкосна.» Це моя заслуга. І їй повезло, що така людина, як мій син подивився на неї. А то де б вона була?
То виходить у вашому вихованні прогалина, раз подивився.
Взагалі-то, вас розумію, але такі думки про невістку краще тримати при собі або бути тактовнішою. Нехай розбираються самі.