Своего не предлагать• 10 февраля 2024
Невістка посварила мене з сином. Як вирішити цю ситуацію.
Невістка пригадала сину, як я прийшла до них в гості на знайомство з нею. І коли мила посуд невістка, я їй натякнула, що в мого сина краще виходе, чім в неї. Хай краще він помиє. І розповіла йому, що обіда в неї вже давно сидить. За те що я колись розказала її матері все що думаю про неї. Що вона нічого не вміє робити, не вміє готувати, і взагалі зʼїсть останнє, а сину нічого не залишить. Не навчили її думати про інших, тільки про себе мамину квіточку. Але ж я правду сказала, що тут такого? А невістка сказала, що я лицемірна, що їй в обличчя нічого не сказала, а матері її визказала все по телефону. Її мати повинна знати, яку дочку вона виростила. І син зі мною посварився сьогодні ввечері, тому що я раніше ображала невістку, а невістка все замовчувала і терпіла. А тепер все синові розказала про всі свої образи на мене. Яка ніжна цяця. В мене теж були свекрухи і я терпіла, і не нила чоловіку. І біля чоловіка бігала. А тут синові, що не зателефонуєш «що робишь? Готую.», потім через день знову «що робиш? Готую.» А вона, що робить цілими днями? Так це ще було до появи дитини.
Потім якось запитала в нього, чи щасливий він з нею? Він сказав, що так. І мене це трохи засмутило. Тому що я хотіла кращу жінку, для свого сина. І дитину невістка не дозволила возити до мене. Сказала, що буде дитинці 6 років, захоче поїде. Ні? Ну так ні. Невістка вирішала маніпулювати, тим що вона мама. І що найбільше мене засмучує, що ось син приїде з вахти на віхідні, і вони поїдуть на пару днів до її батьків в гості, а не до мене.
Досвідчені свекрухи, як боротися з невісткою?
Грамотний хвіст• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
З чоловіками в мене не вийшло. Я 3 рази розлучена. Не змогла знайти кохання. Доці 12 років, але вона буде дуже гарною в майбутньому дружиною.
Як ви можете давати поради по подружньому життю, якщо воно в вас не склалось? Не лізьте в родину сина, а то буде четверте розлучення.
Малявка ще та• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Жінка повинна любити чоловіка. Готувати йому, прибирати. Перейматися за його почуття, приділяти йому увагу. А ця тільки народила і гроші його тринькає.
це ж ви себе описуєте зараз? Питання, якщо ви така ідеальна мама і дружина то чому три розлучення?
Попразендовна• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Я нормальна жінка. Немає в мене неадекватності. Якщо б у вас були сини, ви б також переймалися за їх особисте життя. Це цілком нормально.
личное на то и личное , не?
Цвірінь• 10 февраля 2024
Скажите, а где платят этим троллям? Просто интересно.. Или это человек для души сочиняет?
Задираю носа• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Ви такий тролик славненький))) чудний)) явно невестка с опытом пишет, бо таких дуреп в реальності не існує)))
Своего не предлагать
• 10 февраля 2024
Ответ дляМиззери
Та не) Вы не очень умная простите , эту войну вам не выиграть и смысла нет
На фразу что вы расстроились потому что он счастлив можете идти к психологу потому что это не норма , желать несчастья ребенку
Я не написала, що я бажаю своїй дитині не щастя. Я мала на увазі, що з цією жінкою він не буде щасливий.
Своего не предлагать
• 10 февраля 2024
Ответ дляИщу-брожу
В мене 2 сина. А ви якщо не троль, то прибабахнута.
Купіть собі песика, або котика, ну щось таке, що є у ваших хазяїв, щоб корм йому звідти носити, або то затратно.
Відчепіться від сина, йому не 3 роки і він сам може зробити свій вибір, як йому жити
В мене є кіт. До чого тут тварини?
Своего не предлагать
• 10 февраля 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Бабуся це не по крові, бабуся - це по любові.
Не будете бачити онука, а з часом в сина втратите, бо йому вже поперек горла ваші вибрики і звичайно, він зробить правильний вибір - його сім´я без вас з торохнутою сестрою.
До речі в нашій сім´ї найкращі невістки! Знаєте чому? Бо ми не встановлюєм правил в їх сім´ї, нам все рівно як вони ділять обов´язки - ми поважаємо вибір дітей!
Я читала всі Ваші теми і весь час мене переслідує думка, що невже й правда ви така пришелепкувата чи просто розважаєте нас баснями.....
Історія моя реальна. Я дійсно маю таку невістку.
Горда пташка• 10 февраля 2024
-В мене теж були свекрухи і я терпіла, і не нила чоловіку. І біля чоловіка бігала.- ваша цитата. Бачу вам це не допомогло. Три чоловіки, три свекрухи, всі вас кинули, ніхто не спілкується. Здається справа не в чоловіках, хоча вони всі гівно, раз дітей не підтримують після розлучення.
Але центральна проблемна фігура - то ви.
По темі. Син молодець, відокремив від вас свою родину, щоб ви там не копирсалися в тарілках, білизні.
Горда пташка• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
А він ВЖЕ щасливий.
До речі, не обіцяли, що то була остання тема про невістку. Слова не тримаєте.
Борисфенка• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
А з іншими - буде?
Молчавочка• 10 февраля 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
нормальна мати засмучена що син щасливий із своєю дружиною?ви неадекват
Скорее всего сын хорошо зарабатывает и Маман хочет вместо жены тратить его денежки, и пофиг на его счастье
Молчавочка• 10 февраля 2024
Хотите любви сына и невестки - пообещайте им квартиру отдать или напишите с условием общения ))
Может так клюнут на вас )
Не будь КакСвета• 10 февраля 2024
Автор, оставьте их в покое, вы ничего не сделаете, ну хорошо ему с такой женой пусть живёт. У меня брат тоже женился похуже вашего, такая засранка просто жесть, ей родители подарили хорошую квартиру, в квартиру и ремонт, она вообще ничего не убирала, мама ходила перед возвращением с роддома убирать её квартиру, это жесть. Ни готовить, ничего. Ну вот такая. И были у него хорошие девушки, попроще, но ему вот это прям нравилась. Никто не лез, хай живут как хотят. Взрослые люди. Брат в итоге развёлся. Брат тоже не подарок, короче нашли они друг друга. Прошло уже 10 лет. Он женился на другой, живут вроде нормально. Никто не лез ни с первой ни сейчас. Это отдельная семья и взрослые люди. Не хотите остаться врагом - не лезьте, займитесь своей жизнью.
Не будь КакСвета• 10 февраля 2024
Ответ дляУдачная
Чому більшість свекрух однаково недалекі і глупі?
Не все.
У меня хорошая свекруха, ей на нас пофиг и наших детей, ну хоть не лезет и то слава Богу. Лучше уж так
Флюорография гуся• 10 февраля 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
То есть, ваш брат жил в приймаках и не мог квартиру поубирать, когда жена беременная была?)))
Пліснявілий сир• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
З її мамою ми давно не спілкуємся. Бо тоді дуже сильно посварилися і вона, як це мягко сказати послала мене. Там ні в кого немає виховання.
Зато у вас воспитание аж зашкаливает . Я бы на месте мамы невестки вас бы не только послала , а и между ушей надавала чем-то тяжелым . Во-первых , за дочь , а во-вторых , чтобы не смели мужа спаивать .
Не будь КакСвета• 10 февраля 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Он жил в приймах потому что она не хотела в его доме жить, дом достраивался и был еще не окончен ремонт, но жить конечно можно было, но у неё очень хорошая квартира и она не хотела. Брат много работал, она засрала квартиру не во время беременности, у неё такой образ жизни что она просто не убирала, вообще. Надо было наверное клининг вызывать, но я считаю, лучше с такими женщинами не жить. Ну не для жизни она, полностью бытовой инвалид ( ленивая) либо выходить замуж за богатого чтоб были всякие помощницы по хозяйству и готовили. Но он жил с ней, ничего не говорил, никто их не трогал. Всё равно потом развелись.
Пліснявілий сир• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
В мене є кіт. До чого тут тварини?
Бедный кот ...
nabludatel• 10 февраля 2024
Ответ дляБорисфенка
А з іншими - буде?
Єдина жінка в житті сина прийнятна для для автора- це сама автор. Інших вона буде травити. Через заздрість, що їх так ніхто не кохав, як син любить свою дружину.
Залізна пані• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Ви це краще за самого сина знати не можете. Свій вибір він зробив. Не факт що з іншою і навіть кращою жінкою він буде більше щасливим. Скоріше більш нещасним
Ответ дляНе будь КакСвета
А почему мама приходила убирать квартиру, а не муж генералил перед выпиской из роддома?
Прилипало• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Ангелінкою.
Ангелінка за всіх невісток прогнеться. Варто на еій сконцентруватися зараз.
А ту пропащу забудьте.
Прилипало• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Що таке тріль? Вже не перший раз таке зустрічаю?
Як може така жінка, зробити мого сина щасливим? Я цього не розумію.
Ніяк.
Доньку виростіть так, щоб добре прогибалася пкред свекрухою і чоловіка щасливим робила. І онуків тій бабусі возила. Варто на цьому сконцентруватися, щоб вам тітка чужа потім не сказало що ото ви виростили.
Шмоточницаца• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
А ви вперта жіночка. Не ваша справа, як вона робить вашого сина щасливим, якщо він щасливий. Але вам плювати на сина, вона ВАМ не підходить. І донька ваша закохається не в такого, якщо він ВАМ догоджати не буде. Ви егоїстка, і плювати ви на дітей хотіли своїх. Подзвонила їх мамі розказати як вона виховала доньку, а хто ви така? Ви впевнені що маєте право засуджувати когось і вказувати на щось?
Шмоточницаца• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Все з вами ясно, кохання не знайшла.😂😂😂 А чого заміж за некоханих виходила? Можливо не в коханні справа, а чоловіки від вас бігли, характером не вдалися?
Не їм після шостої• 10 февраля 2024
Супер, що зараз жінки вже можуть не бігати біля чоловіка та не терпіти хамство таких як ви
Розумна Губка• 10 февраля 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Это со слов свекрови, невестка плохая. Потому что не так моет посуду как свекровь. Она ж сама написала, что сын её подтвердил, что у них в квартире всегда чисто, тоесть невестка убирает, и подтвердил, что невестка вкусно готовит. Так что дело не в невестке. А в том, что если свекровь варит борщ с болгарским перцем, а кто-то без, то это не правильно. А скорее всего, тут дело в том что сын её не плохо зарабатывает и раньше маманьке помогал финансово, а тут женился и лавочка халявного дохода закрылась. От свекровь это и бесит. Она почтила не сына, а для себя мужика. А невестку рассматривает только как соперницу. И никогда отношение с невесткой свекровь не наладит.
Чаклунка-ведунка• 10 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Сумно..... співчуваю Вашій невістці.
Хоча, вона вже викреслила Вас зі своєї сім´ї