Броніки для Моніки• 10 февраля 2024

У кого група інвалідності довічна, зайдіть, будь ласка

Чи проходите ви/ваші рідні кожні 2-3 роки огляд у МСЕК?

У картці реабілітації зазначено про огляд через 2роки (випадково навіть побачила нещодавно), не розумію з якою метою чи це необов"язково при довічній?
Ясамаякрасивая)• 10 февраля 2024
ІПР та інвалідність різні речі. Кожні 2 роки просто продовжую план реабілітації і продовжую отримувати необхідні собі засоби

автор Броніки для Моніки • 10 февраля 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
т.б. це сімейний продовжує план чи він дає направлення на МСЕК і там дають ці рекомендації?
Печальки.нет• 10 февраля 2024
Мій чоловік проводить комісію кожні 2 роки, хоча ця хвороба довічна. Якщо не пройде, то не буде отримувати пенсію по інвалідності і інвалідом не буде вважатися.
Ясамаякрасивая)• 10 февраля 2024
Ответ дляПечальки.нет
У МСЕК який термін стоїть? ІПР та виплати по інвалідності ніяк не пов´язані
Ответ дляПечальки.нет
в пенсійному посвідченню вказано група довічно?
Чаюри• 10 февраля 2024
Ответ дляПечальки.нет
Не хвороба довічна, а на комісії можуть подовжити на 2 роки, або дати довічно одразу. Тоді нічого подовжувати не треба.
Печальки.нет• 10 февраля 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Ні. Лише написано, що він інвалід з дитинства.

Ясамаякрасивая)• 10 февраля 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Сімейний дає направлення з обхідним до вузьких спеціалістів, ви їх проходите, сімейна на їх висновках пише свій, потім документи відправляються на ваш МСЕК і ви у конкретну дату забираєте свій ІПР
Ясамаякрасивая)• 10 февраля 2024
Ответ дляПечальки.нет
А у довідці мсек?
Ответ дляПечальки.нет
а термін дії який вказаний?
100%• 10 февраля 2024
У мого чоловіка друга довічна, не ходить до лікарів зовсім. Я тепер почала переживати чи можуть забрати. Інвалідність з 2015 р.
Лагшмивара• 10 февраля 2024
Ответ дляПечальки.нет
Мова про довічну групу інвалідності, а не хворобу. Це коли в довідці МСЕК написано ’довічно’.
Дверной_Проем• 10 февраля 2024
Ответ для100%
не заберут
Лагшмивара• 10 февраля 2024
Атор, у мене мама на довічній, ніколи більше не проходила нічого.
Ответ дляЯсамаякрасивая)
т.б. як такого засідання комісії (як при отриманні групи) вже немає?

Якщо цього не зробити (людина за кордоном, до прикладу), які будуть наслідки?
Ясамаякрасивая)• 10 февраля 2024
Ответ дляБроніки для Моніки

Вам якійсь засоби реабілітації чи догляду призначили?
Ні.
Ніякі.
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Ні.
Ніякі.
дякую)
Ясамаякрасивая)• 10 февраля 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
дякую)
Вам призначили засоби реабілітації чи догляду?
Гарні диньки• 10 февраля 2024
Я на довічный групі. Нічого не прохожу додатково.

Ответ дляЯсамаякрасивая)
реабілітація, ну там більше про рекомендації як себе обмежувати
Печальки.нет• 10 февраля 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
А у довідці мсек?
Якби в довідці написали, що пожиттєва, то не потрібно було би кожні два роки переоформлювати.
В моєї подруги постійна. Вона не переоформлює .
На паровозе• 10 февраля 2024
У чоловіка інвалідність вже майже 20 років. Спочатку давали 3 рази на 3 роки. Потім дали довічно. Нічого не проходимо.
А програма реабілітації потрібна що б давали засоби (каляски, милиці і т.п.) та путівки в санаторії. Ось її так треба оновлювати кожні 2 роки.
Нам не потрібно, тому ми не проходимо. Один раз тільки з собесу дзвонили, що потрібно обновити, так я просто в МСЕК прийшла і там виписали ую карточку, нічого не проходили.
Ясамаякрасивая)• 10 февраля 2024
Ответ дляПечальки.нет
Значить у чоловіка автора питання не про ІПР, а саме про інвалідність.у автора цієї теми про ІПР
Майор Медуза• 10 февраля 2024
У меня пожизненная 1-я,но прихожу и на указанную реабилитацию и госпитализацию,на выплаты мне все равно,а вот дорогущими лекарствами обеспечивает государство
Пешеходик• 10 февраля 2024
Если в МСЕКЕ не прописаны виды догляду, а вы получаете деньги за посторонний и бытовой и медицинский уход, то нужно каждые два года новая Ипр, если доглядов нет и мсек пожизненный, то можете никуда не ходить, работаю в Пенсионном фонде, могу отвечать на вопросы)))
МУСЯкомарова• 10 февраля 2024
Ответ дляПешеходик
Здравствуйте.А можно вам задать вопрос? По поводу перерасчёта пенсии работающему человеку.Мужу исполнилось 63. Пенсию получает с 60.Но продолжает работать врачём. При выходе на пенсию зп была 6500 и пенсия 3500.В том году была какая-то автоматическая индексация и добавили до 4х.Читали,что спустя то ли 2 то ли 3 года можно подать на перерасчёт пенсии.Суть вопроса :сейчас у него зп 20000 ,на руки 16500.Сделали это как началась война.Он узкий специалист,не семейник.Но больница сделала очень хитро и сама ставка за осталась прежней,6500 ,а все остальное идёт доплатой до 20000. Если делать перерасчёт,то учитывается вся сумма 20000 или 6500? Я так понимаю,что налоги идут с полной суммы.
буреЛОМКА• 10 февраля 2024
Автор, не поверите, у моей бабушки не было двух ног и она проходила комиссию каждые два года.Вот такие дебильные законы
Пешеходик• 10 февраля 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Я по Мсекам і доглядам, втраті годувальника, по звичайним пенсіям не знаю.
МУСЯкомарова• 10 февраля 2024
Ответ дляПешеходик
Ясно.Жаль(((
На паровозе• 13 февраля 2024
Ответ дляПешеходик
А можливо ви знаєте: інваліду була доплата по 150 грн на 2 дітей, один виріс, з 18 років перестали платити, але він студент, вчиться на денному, все одно неплатять? Навіть якщо студент?