Мрії у вирії• 10 февраля 2024

Чоловік вважає, що сумка за 4 тисячі то, що за сумка

Каже,що його військовий рюкзак коштує дешевше,але я не згідна із цим.
Каже поносиш сезон і вийде з моди не захочеш носити потім,краще за тисячу купити,а я не знаю ,де за тисячу навіть купити і як вона буде виглядати...
Каяспер• 10 февраля 2024
А то його гроші? Чи ваші зароблені?
Можу брикнути• 10 февраля 2024
За 600 купите в Мохито. Прекрасно будет выглядеть.
АяВсёЗнаю• 10 февраля 2024
А зачем мужу отчитываться сколько стоит ваша сумка ? Вы за каждое платье говорите ?
ПесиКот• 10 февраля 2024
Я згодна з Вашим чоловіком
Прокофіївна• 10 февраля 2024
А що таке сумка в мохіто?
НетЕщеНаверное• 10 февраля 2024
Ну и что? И стричься вам теперь тоже как он за 50 гривен?
Зато если ему понадобится что-то за 4 тысячи, не сомневайтесь, он купит и спрашивать не будет
ПесиКот• 10 февраля 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
За 4000 сумка? На кой вона нужна?
Чемна панночка• 10 февраля 2024
В чому питання? В мене сумка за 5 тисяч, і не одна, інша справа я взяла і за свою зп купила, що там вважає чоловік я не знаю,не питала)) За 1000 можна в Манго і Зарі подивитися
Крим мій• 10 февраля 2024
Ответ дляПесиКот
За 4000 сумка? На кой вона нужна?
Ну, за 4 миллиона то да, как-то дороговато
Пасхальний тролік• 10 февраля 2024
Покажіть фото сумки
Теж хочу таку
автор Мрії у вирії • 10 февраля 2024
Ответ дляКаяспер
А то його гроші? Чи ваші зароблені?
Його звісно
Міряно-переміряно• 10 февраля 2024
У мене й за 4, і дорожче. Чоловіку нема справи до моїх сумок)
АяВсёЗнаю• 10 февраля 2024
Ответ дляПесиКот
За 4000 сумка? На кой вона нужна?
Так это не дорого , если человек может себе позволить хорошие вещи, зачем хлам покупать каждый месяц
Борода• 10 февраля 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Если это его деньги, и зп небольшая, то это может быть им как на еду за 2 недели
Сусановна• 10 февраля 2024
Вам треба думка чоловіка?Самі приймайте рішення.Ще тільки чоловік не дав мені порад по сумці.
автор Мрії у вирії • 10 февраля 2024
Ответ дляМожу брикнути
Я вже купляла,вони жахливі
Більше не хочу тому і купляти по 500 гривень із мас маркету
Сусановна• 10 февраля 2024
Ответ дляМрії у вирії
Його звісно
А,як його,то добре,що тисячу дає.
АяВсёЗнаю• 10 февраля 2024
Ответ дляБорода
Тогда конечно зачем покупать , но я так поняла проблема не в этом , а то что муж жлоб
Я Головна• 10 февраля 2024
Ответ дляМрії у вирії
Його звісно
Та купуйте за свої і не питайте чоловіка
Борода• 10 февраля 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Ждем автора)

Автор, сколько зп мужа?
Чемна панночка• 10 февраля 2024
Ответ дляПесиКот
За 4000 сумка? На кой вона нужна?
Для того Для чого і за іншу суму носити речі, гарно виглядати і приносити задоволення )))
ПесиКот• 10 февраля 2024
Ответ дляМрії у вирії
Його звісно
Ну то взагалі сидіть і мовчіть, як заробите тоді і купите
Попразендовна• 10 февраля 2024
Ответ дляМрії у вирії
Я вже купляла,вони жахливі
Надо смотреть по вашим доходам. Может вы просто не можете себе позволить сумку за 4 тыс. А так сейчас это нормальная цена за хорошее качество
Мамин тріль• 10 февраля 2024
Ответ дляМрії у вирії
Його звісно
Потролити зайшли))
Пиу!Пиу!• 10 февраля 2024
На стороне мужа на всё сто процентов. Сумки надоедают и хочется нового. Более 1500 не заплачу
НетЕщеНаверное• 10 февраля 2024
Ответ дляЯ Головна
А зачем тогда муж?))
Істеріомама• 10 февраля 2024
Ответ дляМрії у вирії
Я вже купляла,вони жахливі
Де взагалі сумки по 500 грн є?
В мене за +-2 тис.
Нафаня Маня• 10 февраля 2024
Ну Вы сами мужа такого выбрали, который считает, что Вам и дешёвое сойдёт.
ПесиКот• 10 февраля 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Я кожного місяця не купую, моїй сумці вже 3 роки, вона в чудовому стані. Не розумію навіщо купувати кожного місяця і збирати отой хлам у шафі?
Чемна панночка• 10 февраля 2024
Ответ дляМрії у вирії
Його звісно
Ну раз Звісно, то купуємо за 1000, в чому саме питання? Як донести що вам конче за 4000 сумка потрібна? То складно)))