Мрії у вирії• 10 февраля 2024
Чоловік вважає, що сумка за 4 тисячі то, що за сумка
Каже,що його військовий рюкзак коштує дешевше,але я не згідна із цим.
Каже поносиш сезон і вийде з моди не захочеш носити потім,краще за тисячу купити,а я не знаю ,де за тисячу навіть купити і як вона буде виглядати...
Кашпо• 10 февраля 2024
Ответ дляЗакусенец
Ось за 700 грн з розпродажу улюблена сумочка
Это ужас..а не сумочка..набубна на такое деньги давать
Мрії у вирії
• 10 февраля 2024
Ответ длявре_Динка
А за 4тисячі буде не масмаркет?)
Ні ,звісно
Хочу наколоти губи• 10 февраля 2024
Автор, якщо виникають такі питання, значить сумку за 4 тис ви не можете собі дозволити. Живіть відповідно доходам, а не скачіть вище голови. Або ж намагайтеся більше заробляти.
Чемна панночка• 10 февраля 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Я не прошу разрешения, я просто покупаю, со своих, с его денег. Мой муж изначально «бачили очі» как выше пишут, что я люблю красивые дорогие вещи, если бы ему это мешало, он бы не женился на мне.
Сумки покупаю дороже 4000 и вам того же желаю. Тратить деньги мужчины, с которым вы, это нормально, ненормально наоборот😉
))) зі своїм вам того же бажаю , це ви якого ефекту хотіли досягти? Чоловіка гроші я трачу собі на новеньке авто, у мене Ослобистий дохід 70 тисяч, не рахуючи премії я сумочку і за 5 і за 50 т можу купити, інша справа що в мене інші хобби ніж сумки, ваше побажання дивне, витрачати гроші чоловіка на сумочку, ото мрії у деяких
Конотопська відьма• 10 февраля 2024
Ответ дляЗакусенец
Та так, фото обрізане. Стою там з жахливою сумкою на горі з видом на Буковель і думаю, як же мене зафукають диванні експерДи з порадниці
Ви щаслива людина - купили що захотіли і змогли і радійте. А автор нещасна бо її можливості меньші за бажання, а ’гівно’ вона не хоче
Мрії у вирії
• 10 февраля 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Купіть David Jones - не дорого, нормальна якість і моделі актуальні.
Ой ні,купувала вже ,із ними бабусі тільки ходять, якісь дійсно непогано за таку ціну,але моделі то старомодні дуже, віддала мамі
Закусенец• 10 февраля 2024
Ответ дляКашпо
Покажіть не ужас
Мрії у вирії
• 10 февраля 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Ви зараз ображаєте тих хто не може собі дозволити витратити 4тис на сумку. Та і ви теж не можете бо чоловік бюджет наповнює
Так я сама із такими сумками ходила і розуміла,що то гімно чітко
Штора с кисточкой• 10 февраля 2024
Ответ длявре_Динка
А за 4тисячі буде не масмаркет?)
Нет
Можно купить украинского пошива, кожу
интайм_не_предлагать• 10 февраля 2024
Ответ дляМрії у вирії
Я вже купляла,вони жахливі
Більше не хочу тому і купляти по 500 гривень із мас маркету
Ой, не трындите. В Zara нормальные сумки, в Mango.
Я вот дура купила себе YSL за куеау тучу денег (и то на распродаже), смотрю и думаю, накуя она мне нужна была, гавно.
Конотопська відьма• 10 февраля 2024
Ответ дляМрії у вирії
Важко вам буде у цьому житті
175см55кг19лет (она)• 10 февраля 2024
Ответ дляМрії у вирії
Ну, тоді треба купувати таку, щоб у задоволення. Нехай одну, але улюблену. З чоловіком можна домовитись, наприклад, в якості подарунку на 8 березня
Штора с кисточкой• 10 февраля 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Покажите какая
Закусенец• 10 февраля 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Так, дуже дякую. Сумка мені дійсно подобається.
Зручна і мені симпатична. Могла купити дорожчу, але мені сподобалася ця.
Не розумію автора
Спілий баклажан• 10 февраля 2024
Ответ дляЧемна панночка
А яке у вас хобі?
Грибной_Дождик• 10 февраля 2024
Купіть італійську шкіряну, весь інстаграм в пропозиціях. Якість нормальна, вигляд пристойний, і вартість біля 2т. Але, автор, вам би самій собі на сумки заробляти, а якщо чоловік військовий, то краще його впаковуйте.
НетЕщеНаверное• 10 февраля 2024
Ответ дляЧемна панночка
Спасибо конечно, но ваши 70 тысяч мне желать не нужно😅 оставьте себе, для меня это мало😅
Кашпо• 10 февраля 2024
Ответ дляЗакусенец
Я еще бы поняла,если бы вы зарабатывали 100+штук в месяц,тогда да,такую фиговину еще можно купить,хай там буде...но а так дурное вложение денег,и сумки нет,и 700 грн нет
Штора с кисточкой• 10 февраля 2024
Ответ длявре_Динка
І чим укр пошиву сумка не масмаркет?
Чи для вас все що шкіра не масмаркет?
Масс от слова массово , вы не в курсе ?
А это мелкое производство , массовым точно не будет
Пасхальний тролік• 10 февраля 2024
Мені важко щавжди обрати.
Купила в Арго. 1500грн
Текстиль, зроблена якісно.
Подобається. Але я завжди в кросівках.
Під туфлі з каблуком не дуже буде.
Якби побачила за 4000 і закохалась і неї, купила б однозначно. Бо у мене завжди 1-3 сумки.
Не 20)))
Купила в Арго. 1500грн
Текстиль, зроблена якісно.
Подобається. Але я завжди в кросівках.
Під туфлі з каблуком не дуже буде.
Не 20)))
НетЕщеНаверное• 10 февраля 2024
Ответ дляБокс-орун
Для любви, поддержки, общения, секса, как папа детям, для партнёрства, помощи, просто для души. А как банкомат для меня лично в последнюю очередь. Мы партнёры в браке и в жизни.
У других видимо для фин помощи.
Наш мир материален))
А для души и секса жениться/выходить замуж не обязательно😅
Штора с кисточкой• 10 февраля 2024
Автор , посмотрите сумки от Нино , есть на Шулявке и в Республике магазин , есть и онлайн , выбор сумок огромный и кожа и заменитель , часто скидки .
Свідок Перемоги• 10 февраля 2024
за 4 000 то що? но нейм?
я собі, слава богу, можу дозволити Michele Kors за 10 000
ну то таке - хто в яких колах живе. оточення визначає рівень одягу та аксесуарів
Комиссия50%• 10 февраля 2024
Объясните ему, что за 4тыс нормальную сумку не купить, даже у байеров кроссбоди стартуют 5-6 тыс