Мрії у вирії• 10 февраля 2024

Чоловік вважає, що сумка за 4 тисячі то, що за сумка

Каже,що його військовий рюкзак коштує дешевше,але я не згідна із цим.
Каже поносиш сезон і вийде з моди не захочеш носити потім,краще за тисячу купити,а я не знаю ,де за тисячу навіть купити і як вона буде виглядати...
Планшетница• 10 февраля 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
а хто сказав, що це предмет гордості?) сумка за 200 євро то так...до люксу далеко
але для щоденої носки мені підходить
Ну свідок перемоги вважає себе крутою з сумкою корс за 10к, і своїм колом хизується
Свідок Перемоги• 10 февраля 2024
Ответ дляПланшетница
Ой вибачте вони офіційно звуться аутлети.
Ви стоки плутаєте з секондом? Ви крім Українських магазинів нічого не знаєте?
я купую речі за кордоном
тут не ризикую) онлайн також
так не люкс, але міддл маркет на даний час можу собі дізволити
Планшетница• 10 февраля 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
я купую речі за кордоном
тут не ризикую) онлайн також
Корс не мідл, корс масмаркет
Свідок Перемоги• 10 февраля 2024
Ответ дляПланшетница
ви дивна
та зла) але то вас тригеріть та підгорає
Каяспер• 10 февраля 2024
Ответ дляМрії у вирії
Його звісно
Ну тоді що я можу сказати має право, можливо для вашої сім’ї це зараз не можливі витрати. Найкраще самій заробляти і тратити на сумки скільки хочеш хоч і всю зп
интайм_не_предлагать• 10 февраля 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
ви дивна
Это вы странная. Я еще не встречала человека, который хвастался бы сумкой МК...
Свідок Перемоги• 10 февраля 2024
Ответ дляПланшетница
Корс не мідл, корс масмаркет
ну не подобається вам корм. то ваша справа) мені норм
Свідок Перемоги• 10 февраля 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
і ви прийшли мені про це сказати?) дякую)
Планшетница• 10 февраля 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
ви дивна
Мене не підгорає, я сама ходжу зазвичай з фурлами, хоч і люкс маю, але корсом хвастатися -ну це смішно
у самої дві подаровані «великими знавцями» валяються
Незламна Україна• 10 февраля 2024
я найдовше ношу найдорожчі сумки. Вони і зовнішній вигляд не втрачають і не перестають подобатись.
Зараз обираю собі звичайну чорну сумку, і вже збільшила бюджет до 20 тис і все ніяк. Що можна за 4 тис купити?
Чемна панночка• 10 февраля 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Клас! Я вам по доброму заздрю. У вас такі захоплення! Мені взагалі нічого не цікаво,окрім їжі.
Ой, ви чого, скрізь скільки всього цікавого, навіть за невеликі гроші, в мене подруга вільній художник, вона ходить на якісь мастеркласи танці для дорослих, літературні вечори, ще якісь в них сходки, я диву даюсь чим тільки люди не цікавляться і не знаходять коло для спілкування, інша із головою в волонтерство покинула, але не те що гроші збирає, вона досить відомий ландшафтний дизайнер, допомагає із плануванням, відстоює незаконні забудови, в неї постійно купа якихось проектів.
Вас же має щось цікавити, все можно перетворити в хоббі
Кракадэ• 10 февраля 2024
Хочете я вам червону майкл корс подарую? Невелику
Планшетница• 10 февраля 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Мені більше сподобалось про кола😂
Свідок Перемоги• 10 февраля 2024
Ответ дляПланшетница
дуже рада за вас)
то , напевне, Біркін десь ’валяється’ у вас?)))))
Латексне альтер ЕГО• 10 февраля 2024
Ответ дляМрії у вирії
Так я сама із такими сумками ходила і розуміла,що то гімно чітко
Муж много зарабатывает, а вы ходили с сумками по 500 грн. Вот и приучили его к тому, что вы дешево обходитесь 🤷🏻‍♀️
Чемна панночка• 10 февраля 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Вот это вас задело😅
)) у вас бурхлива уява до купи, шипіння невідомих і не цікавих мені людей, мене точно не ’задіне’ ,особливо в тому контексті що ми спілкуємося ну серйозно, ой тратити гроші чоловіка, вам бажаю, я особисто бажаю зайняти гарну топ позицію в якісь крутій компанії, або потрапити в цікавий проект, а тут про сумочки за гроші чоловіка мрії , ви не того підколювати почали)))))
Радість моя• 10 февраля 2024
Ответ дляМрії у вирії
Я вже купляла,вони жахливі
Більше не хочу тому і купляти по 500 гривень із мас маркету
Не знаю в чому жах. Я купила сумку в інтертопі за 250 грн як раз перед війною і до цього ще раніше в estro шкіряну майже за 100 у е. Так ось за 250 грн кращої сумки для мене немає, легенька, багато відділень, зручна, супер, шкіряну майже не використовую, хоч і багато також відділень, якісна, але мені не зручна.
НетЕщеНаверное• 10 февраля 2024
Ответ дляЧемна панночка
Ого, сколько текста))
Вам та компания где я работаю, даже не светит))
А про сумки смешно, у меня крем один из многих стоит как ваша сумка)))
Так что
Планшетница• 10 февраля 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
https://kameron.ua/store/kozanaa-sumka-envelope-me...
У мене така чорна) подобається ця модель, цільки цепочка піднабридла
Кукарачка• 10 февраля 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
ну давайте я увас новий корс куплю за 4 000 ) оригінал, звісно
Последнюю кроссбоди за 70€ покупала
Закусенец• 10 февраля 2024
Ответ дляКашпо
Я еще бы поняла,если бы вы зарабатывали 100+штук в месяц,тогда да,такую фиговину еще можно купить,хай там буде...но а так дурное вложение денег,и сумки нет,и 700 грн нет
Ви самі зрозуміли, що написали?
Сумка це вложеніє..?
Ну і я не казала скільки заробляю, так що мені ваше поніманіє до лампади...
Кукарачка• 10 февраля 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
на розетці, наприклад, Корс підробка(
Странно на розетке покупать сумку)
Чемодан-Вокзал-Майами• 10 февраля 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
я купую речі за кордоном
тут не ризикую) онлайн також
Вы просто с таким пафосом начали писать , а закончили корсом . Это наверное первая дорогая сумочка у Вас ? Ничего… через корса многие прошли и Вы пройдете 😂
мимАпроходила• 10 февраля 2024
3-4 года назад купила кожаную сумочку около 2 тыс, уже так надоела, и выкинуть жалко и носить не хо.
В этом году взяла не кожу, если сезон отношу то ок, если нет, то больше не буду брать из еко кожи.
Кукарачка• 10 февраля 2024
Ответ дляОле Лукойе
Господи что в Корс то такого хорошего...даже не кожа в основном..канва
Как раз качество у них отличное
В основном кожа
woman Warrior• 10 февраля 2024
я так понимаю,тут все ужу размерами померялись и сверхдоходми)))
Автор по теме, имейте свои личные деньги и покупайте что хотите.
Хотя и люди с нормальным доходом и собственными деньгами к покупкам относятся без фанатизма..
Творческий типаж• 10 февраля 2024
Ответ дляЧемна панночка
В чому питання? В мене сумка за 5 тисяч, і не одна, інша справа я взяла і за свою зп купила, що там вважає чоловік я не знаю,не питала)) За 1000 можна в Манго і Зарі подивитися
Какая у вас ЗП если не секрет, что вы такие сумки покупаете?

По теме, я на стороне мужа автор, мне тоже такие сумки дорого.
ХтоЯкщоНеЯ• 10 февраля 2024
Ответ дляМрії у вирії
Я вже купляла,вони жахливі
За 4к це теж масмаркет
Творческий типаж• 10 февраля 2024
Ответ дляПесиКот
Я кожного місяця не купую, моїй сумці вже 3 роки, вона в чудовому стані. Не розумію навіщо купувати кожного місяця і збирати отой хлам у шафі?
Мне сумки за +- 1000 на год -два хватает 🤷
ПесиКот• 10 февраля 2024
Ответ дляТворческий типаж
Напевно шкіра не дуже, в мене шкіряна купувала за 2000 грн. 3 роки назад на день народження