Мрії у вирії• 10 февраля 2024
Чоловік вважає, що сумка за 4 тисячі то, що за сумка
Каже,що його військовий рюкзак коштує дешевше,але я не згідна із цим.
Каже поносиш сезон і вийде з моди не захочеш носити потім,краще за тисячу купити,а я не знаю ,де за тисячу навіть купити і як вона буде виглядати...
Мрії у вирії
• 11 февраля 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Ні, та за яку він іпотеку платить. Вона на кого оформлена?
І ви так і не написали, які причини не працювати, крім декрету і певних видів інвалідності. По діабету теж дають інвалідність, але більшість з таким діагнозом працює і живе як всі люди. Для прикладу.
Вона іпотечна
Мамаша в бигудях• 11 февраля 2024
Ответ дляМрії у вирії
Вона іпотечна
Ви якась чарівна.
Вам не про сумку треба переживати.
Вона може бути записана на його маму чи сестру. Вам тоді 0 при розлученні. Ви можете не чекати кінця виплати, бо вона все одно не буде ваша після розлучення навіть на половину.
Вам не про сумку треба переживати.
Мрії у вирії
• 11 февраля 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Ви якась чарівна.
Вам не про сумку треба переживати.
Це ви якась дивна пхати носа не туди куди треба
Мамаша в бигудях• 11 февраля 2024
Ответ дляМрії у вирії
Це публічний форум, маю думку - висловлюю. Вона не повинна вам подобатись. Зробіть з теми висновки і шукайте роботу.
Мрії у вирії
• 11 февраля 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Вас аж ніяк не повинна цікавити чужа іпотека)))це дивно дуже)
Мамаша в бигудях• 11 февраля 2024
Ответ дляМрії у вирії
Чужа, все вірно.
Поки він платить свою іпотеку, ви продовжуєте клянчити на сумку. Вона не входить у плани його витрат. Ви ще попередню не зносили