Тишком_нишком• 10 февраля 2024

7500 на дитину з багатодітної родини, хтось знає як отримати?

Стосується Києва. Кличко обіцяв. Цікавить як отримати
AmazingLady• 10 февраля 2024
Ответ длякультУра
Они все знали заранее? И родили по три и больше?
Спросите у них

AmazingLady• 10 февраля 2024
Ответ дляНевидимка Майя
бесплатный проезд только для детей на гос транспорте (а например у нас для всех школьников он и так бесплатный)
2100грн до 6 лет только
Ваш яйценоситель я так понимаю уже на фронте?
Нет. Для взрослого одного.
AmazingLady• 10 февраля 2024
Ответ дляТишком_нишком
Культ багатодітності...
Та ви завидуєте та й все. Не можу зрозуміти тільки чому саме. У нас низька народжуваність. У нас вимирає країна. Скоро не буде кого захищати.
Нечему завидовать . дискриминация детей вот и все
Клевотница• 10 февраля 2024
Вкотре переконуюсь, як багатодітні всім поперек горла. Які в нас люди злюки навкруги. Я ще 3 не народила,а ’компліментів ’ вже наслухалась і при пільги і про відстрочку і т. д. Це жах і ненависть до дітей в першу чергу. Хто вважає, що багатодітні живуть на халяву- велкам до них, живіть і ви. Все інше вибір кожного і повага до вибору іншого.