Гидроусилитель руля• 10 февраля 2024
Чому коли не любить
батько дочку, то вона не хоче собі мужика шукать для створення сімʼї. Як це працює не можу усвідомити. Я все життя не хочу мужика, бо вони мені не цікаві ні багаті, ні бідні. Як це виправити чи як це працює, виходить так, що батько чмирив мене все життя, ще коли була юна дуже, то знаходилися в точь точь такі як він, які теж могли мені як і батько сказать:ʼ я тебе ничего не долженʼ. Як це працює все і чому саме тільки такі хлопці попадались, я хотіла добрих і хороших як я щоб на одній волні в любві жити. Може це по роду якось йде і тому такі притягувались і до мене, такої породи як батько, а хороші, класні, обеспечені ні, не їхньої породи, навіть і мила зовнішніть не спасла і дуже гарна фігура яка колись була. Це може бути так, що я все життя дивилась як батько знецінював мене і чмирив, а потім в мене до чоловічого полу весь інтерес зник і я живу і не розумію, коли зʼявиться інтерес до чоловіків. Я десь глибоко в душі наче вірю в те, що є норм чоловіки, але ж в мене було дуже і дуже багато чоловіків такого типу вілношення до мене як в батька, я розчарована та не знаю як повірити в хороше. Дайте пораду. І чи мені допоможе те, щоб з ним не спілкуватися, не бачити, не чути??? Мені знається що не допоможе. а шо допоможе зрозуміти те, що він такий як є, і його не треба приймати всерйоз. Як це так, батьку зробити так, що я його зовсім не люблю, нуль почуттів, він мені як чужа людина. У вас було таке?? Скажіть, що не одна я така
MacOS-ница• 10 февраля 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
я окремо від них живу в іншому місті
отлично. Ищите психолога хорошего, и вперед. И хватит играть в игру ’да, но’, ’я нахожу таких же как отец, и они меня обижают’, это все вы психологу расскажете. Не подойдет один психолог, пойдете к следующему. И так пока не найдете подходящего конкретно вам, с которым вы получите нужный вам результат. Очень простой алгоритм.
MacOS-ница• 10 февраля 2024
Ответ дляРуда ліса
Подскажите, как научиться любить себя, а не жертвовать собой ради других? Может посоветуете авторов?
можете почитать Берна ’Люди, которые играют в игры, и игры, в которые играют люди’. Но лучше идти в терапию с нормальным психологом, и книжки читать параллельно. Только книжки без личной терапии не работают, поверьте опыту)
Бронетапці• 10 февраля 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
це все є в житті, може ще й перебір всього. Я себе давно перелюбила вже, але пустота залишилася, ну не хочу мужиків, як я сама соьі все дала, усе- усе, а вони мене тільки чмирили, портили настрій;((( крила мені зрізували щоб високо не літала, ну нічого хорошого не дали мені, можливо завидували. низький сорт мені попадався.
Який їхав, таке і здибав🤣
Какой слог! Крылья они ей срезали))))
Низкий сорт...
Ну да😂
Какой слог! Крылья они ей срезали))))
Низкий сорт...
Ну да😂
Гидроусилитель руля
• 10 февраля 2024
Ответ дляMacOS-ница
нет) Вам поможет: 1) если вы все еще живете вместе, то разъехаться. Можно снять комнату в квартире вместе с 1-2 подружками, например. 2) найти психолога, и начать работать с детскими травмами.
Когда вы проработаете отношения с родителями, вы и сама сможете отстоять свои границы. При том не только с папой, но и с мамой.
живу отдельно от них давно. Я ему сто раз говорила что так со мной нельзя разговаривать, но ему не доходить, я на него не могу влиять, он меня не слушается , а слушает только мою мать, когда я ее проошу ему заткнуть рот. Что здесь посоветуете??
MacOS-ница• 10 февраля 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
вы серьезно?)))) я уже вам сообщений 5 подряд советую))) Ищите психолога. Все. Какие еще советы вы хотите услышать?
вы взрослая женщина, но при этом до сих пор чувствуете себя ребенком: ждете защиты матери от отца. Которую она очевидно не готова вам давать. При этом в ваших силах, например, не общаться с отцом. Или не общаться с ними обоими, раз они так деструктивно себя ведут. Но вы общаетесь, при общении с ними занимаете детскую позицию, и не в состоянии отстоять свои границы.
Вы не советов хотите, а чтобы советчицы рассказали какой ужасный у вас отец, и какая вы бедняжечка. Это понятно, но как это вам поможет в жизни? Поэтому и совет простой: психолог, подращиваете свою внутреннюю личность, и живете спокойно и счастливо.
Гидроусилитель руля
• 10 февраля 2024
Ответ дляMacOS-ница
у меня есть внутренняя личность и живу я спокойно и счастливо, но я не понимаю почему я не зочу мужика вот и весь вопрос
MacOS-ница• 10 февраля 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
психолог. вот и весь ответ.
Гидроусилитель руля
• 10 февраля 2024
Ответ дляMacOS-ница
психолог. вот и весь ответ.
мне поможет ено не слишать и не видить
MacOS-ница• 10 февраля 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
мне поможет ено не слишать и не видить
ясно-понятно. Играйте в свои игры дальше сами)
Гидроусилитель руля
• 10 февраля 2024
чому мені ніхто не може допомогти, всі радять того психолога, вже була, нічого не кажуть тільки время тягнуть і гроші. не цікаво
Не рахую, а вважаю• 10 февраля 2024
Одна така. До чого тут ваш батько до всіх чоловіків на світі? Всі різні, є погані, є хороші, дбайливі і люблячі. Найголовніше те кого ВИ хочете, ви ж самі обираєте понанців.