Цикавенная• 10 февраля 2024
Нюдові Лаки, не гель
Дівчата, у яких косметичних марок негелевих лаків є достойні нюдові відтінки? І якими сайтами користується для покупок? На мейкапі нічого немає в наявності з нюдів ((( І ще, може які змивалки без ацетону порадите ?
Без Баяна• 10 февраля 2024
Ті що не гель вони усі полосатять.
Зараз лише хвалять Ермес лаки, але в мене рука не підіймається купити лак за 55€, особливо якщо він буде такий же за фактом як Essie😄
Цикавенная
• 10 февраля 2024
Ответ дляБез Баяна
Ті що не гель вони усі полосатять.
Ого.... Брєд
Гуляю босоніж• 10 февраля 2024
Ответ дляБез Баяна
Ті що не гель вони усі полосатять.
Надо просто уметь правильно наносить, ничего не полосит.
Без Баяна• 10 февраля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Ну покажите как вы нанесли
Точная копия плова• 10 февраля 2024
Купила нашумівші лаки, то так, усі полосили((( якщо наносити в один слой, то прозорі дуже.. а в два вже полосить( все викинула
Мой завтрак• 10 февраля 2024
Дівчата, а порадьте мені лак з ефектом блідо- рожевого льодяника (напівпрозорого ніжного рожевого кольору). Може комусь траплялися.
Гуляю босоніж• 10 февраля 2024
Ответ дляМой завтрак
Я смешиваю оттенки сама для такой эффекта. Берите хорошую прозрачную основу и оттените в цвет какой вам нравится.
Гуляю босоніж• 10 февраля 2024
Ответ дляБез Баяна
Ну покажите как вы нанесли
Приказывайте в другом месте, у себя дома.
Просто звязда• 10 февраля 2024
Ответ дляМой завтрак
Похожий Эсси мадмуазель, посмотрите свотчи а инете
Мой завтрак• 10 февраля 2024
Ответ дляПросто звязда
Дякую.
Гуляю босоніж• 10 февраля 2024
Ответ дляМой завтрак
І ще такий може хтось має
Это втирка. Ее на лак тоже можно делать, поищите в ютубе.
Мой завтрак• 10 февраля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
А такого, щоб в одній плящечці усе немає?
Гуляю босоніж• 10 февраля 2024
Ответ дляМой завтрак
Черпак_для_фантазий• 10 февраля 2024
Ответ дляМой завтрак
Opi bubble bath
Любительшаурмы• 10 февраля 2024
Кидайте тапками,но посмотрите в Просторе,бренд Maxi,у них есть серия nude, держаться с закреплением неделю,сколов нет,покрытие нормальное.цена в пределах 40-50грн, нет смысла платить за обычный лак больше.
ПоЗиТиВнАя• 11 февраля 2024
Ответ дляЛюбительшаурмы
Поддержу, тоже пробовала, неплохо
П´яна вишня• 13 февраля 2024
Я сама роблю гель-лак, але ж лакоманіячка, прості лаки теж маю, іноді наношу, тут багато разів писала про турецький бюджетний Топфейс 003 і 004 нюдові напівпрозорі і навіть постила уривок на 1 хв з відео нанесення. Зараз знов знайду, авторка каналу багато зняла про звичайні лаки, про дизайни з ними, втірки і т.д., кримчанка здається, якщо це має значення
П´яна вишня• 13 февраля 2024
Паралельно знайшла про класний топ збережене відео 1 хв, ну якщо знайдете у продажу