Yelyzaveta-cf78• 11 февраля 2024

Шукаю помічницю

Доброго дня! Шукаю помічницю. Потрібно 2-3 рази на тиждень забирати сина (3 роки) з саду і привести додому. Район - Троєщина. Години роботи - 18:30 - 20:30-21:00. 100 грн/год.
097-045-38-99 Єлизавета
Хвігура мічти• 11 февраля 2024
Дорога додому займає 2.5-3 години?

Ще і регістрація сьогоднішня.
Точно ж для цього і зареєструвалися. Не люблю хитродупих

Не худа ні разу• 11 февраля 2024
Разместите на сайт нашаняня. Быстрее найдете кого то
Свисток ля-минор• 11 февраля 2024
Ответ дляХвігура мічти
Дорога додому займає 2.5-3 години?

Ще і регістрація сьогоднішня.
Вам шашечки чи їхати?
Пенек Возмездия• 11 февраля 2024
Напишите на кабанчике объявление, тут удаляют такие темы
автор Yelyzaveta-cf78 • 11 февраля 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Дякую!
Дама с заначкой• 11 февраля 2024
Я вот пытаюсь в небольшом городе найти кто мне выгуляет собаку час в день ... Цены стартуют от 100 грн))
автор Yelyzaveta-cf78 • 11 февраля 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Дякую, спробую!

Хвігура мічти• 11 февраля 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Вам шашечки чи їхати?
Мені не треба. Але писати в оголошені нісенітницю- не ок. Зараз люди вже на таке не ведуться))
Привіт з ботойбіччя• 11 февраля 2024
А на какой улице живете?
автор Yelyzaveta-cf78 • 11 февраля 2024
Ответ дляХвігура мічти
Не розумію, в чому нісенітниця, але ок, Ваша думка Ваше право. І в оголошенні тема - шукаю помічницю, а не скільки годин я добираюсь додому!!!
Привіт з ботойбіччя• 11 февраля 2024
Ответ дляХвігура мічти
Дорога додому займає 2.5-3 години?

Ще і регістрація сьогоднішня.
Так понятно, что с ним еще посидеть дома нужно
автор Yelyzaveta-cf78 • 11 февраля 2024
Ответ дляХвігура мічти
Дорога додому займає 2.5-3 години?

Ще і регістрація сьогоднішня.
Ви якийсь троль... Так, зареєструвалась щоб написати оголошення за порадою. Які у Вас проблеми? Жесть..
MacOS-ница• 11 февраля 2024
Автор, в ФБ є велика група Няні та помічниці. Я там домробітниць
шукаю, але там ще й куча нянь.
автор Yelyzaveta-cf78 • 11 февраля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
А на какой улице живете?
Градинська.
автор Yelyzaveta-cf78 • 11 февраля 2024
Ответ дляMacOS-ница
шукаю, але там ще й куча нянь.
Дякую, пошукаю теж
Хвігура мічти• 11 февраля 2024
Ответ дляYelyzaveta-cf78
Нісенітниця в «треба забрати сина з саду і привести додому»

А по часу написано 3години. Ось і питання: сад знаходиться у 3 годинах від дому?
Чи треба забрати з саду, прибрати, приготувати, погодувати, і сина вкласти спати?
Lizavel• 11 февраля 2024
100 гривен за ответственность быть с маленьким ребенком
Хвігура мічти• 11 февраля 2024
Ответ дляLizavel
Там не тільки бути з ним))) завдань не мало)))
Він же сам себе не погодує)) ну і їжу не приготує) сам не покупається) і не вкладе себе)
Привіт з ботойбіччя• 11 февраля 2024
Ответ дляYelyzaveta-cf78
Градинська.
Жаль, далековато. Я на Милославской. А так бы и не против. Мне не то, чтоб работа нужна, просто дома скучно 😂

автор Yelyzaveta-cf78 • 11 февраля 2024
Ответ дляХвігура мічти
Для таких як Ви - аби попатякати - є номер телефону. Всі уточнення туди. Я подала коротку інформацію загальну. Не бачу проблеми. Йдіть лікуйтесь, як Ви тіки і вмієте - що сратись в інтернеті!
Хвігура мічти• 11 февраля 2024
Ответ дляYelyzaveta-cf78
Є причини ховати основний аккаунт. Ось це ваша причина. Ви навіть у пості пишете одне, а по факту- треба інше.
В реальності- це ж взагалі ще «цікавіше»

Люди мають знати, до кого вони хочуть піти працювати. Не ви одна розумна)
Не пью, не курю• 11 февраля 2024
Ответ дляДама с заначкой
Ну вы сравнили... выгуливать собаку и собирать за ней какашки не очень-то приятно, кто ж за меньшую сумму согласится? Разве что подруга-собачница.
Привіт з ботойбіччя• 11 февраля 2024
Ответ дляХвігура мічти
Может только разогреть, покормить, а спать мама уложит, когда придет
Хвігура мічти• 11 февраля 2024
Ответ дляYelyzaveta-cf78
Ви не тільки хитра, але ще і агресивна.
Спеціально створити новий аккаунт, спеціально порушили правила порадниці, спеціально сплатили за схований аккаунт в гетконтакті, щоб вас було складніше ідентифікувати.
Є гроші, але ви неадекватна і вважаєте себе розумнішою. А тут вас розкусили, і вам це не сподобалося. Ви показали себе у всій красі
Привіт з ботойбіччя• 11 февраля 2024
Ответ дляMacOS-ница
шукаю, але там ще й куча нянь.
Автору нужно искать на своей улице, рядом с местом проживания. Оплата небольшая, часов работы мало. Согласится только тот, кто рядом живет т.к. за 200-300 грн 2-3 раза в неделю нет смысла соглашаться тем, кто далеко живет. Ну и для проф няни это не та з/п
Может лучше расклеить объявления около подъездов в пешей доступности от дома?
MacOS-ница• 11 февраля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
В групі на понад 50т осіб цілком реально знайти няню з потрібного району.
Хвігура мічти• 11 февраля 2024
Дівчатка, дивіться уважно на всі приколи авторки теми.
Вона спеціально
- нівелювала завдання,
- час роботи вказаний 2.5-3години, хоча на такий короткий час рахують цілі години
- створила новий аккаунт
- порушила правила порадниці
- сплатила за схований аккаунт в гетконтакті

Ще ніхто нічого не зробив, а вона вже агресує на людей.
Максимально слизька
Привіт з ботойбіччя• 11 февраля 2024
Ответ дляХвігура мічти
Ви не тільки хитра, але ще і агресивна.
А в чем неадекватность? В том, что автор не хочет, чтоб ее вычислили и потом на советчице обсуждали? Не хочет, чтоб выложили ее ФИО, нашли ее соцсети, выложили фото… Нежелание этого называется неадекватность? 😂
JannyMoney• 11 февраля 2024
100 гривен в час присмотр за ребенком в Киеве? Вы экономная)
Хвігура мічти• 11 февраля 2024
Ответ дляНе пью, не курю
А дитина трьох років не какає?
Скоріш за все це робиться у горщик. Який треба винести і помити. +помити дитину
З собакою набагато простіше