Бавовнятко• 11 февраля 2024

Як же хочеться заховатися до 15.02

Щоб не бачити оці сердечка, валентинки . а що ти подаруєш? А ти шо? А тобі що?
Букети, канхвети. А мені пропозицію. А мені....

Да, я зла тьотка без чоловіка, без відносин. І я заздрю і воно оце все бісить. Бо я також хочу 😭😭😭😭😭
автор Бавовнятко • 11 февраля 2024
Ответ дляЧудо в декрете
Я про сердечки, букети , конхвети
А я про відносини і партнера
автор Бавовнятко • 11 февраля 2024
Ответ дляТоска в носках
Это два разных человека?🤣
І дай боже, щоб про цих двох чоловік не дізнався
Пешеходик• 11 февраля 2024
Ответ дляБавовнятко
О, тоді отой анонімний.
Там якраз моя Блек сайд. Яку не можна на проф показувати
Идеально! Или совсем-совсем блек?
Тоска в носках• 11 февраля 2024
Ответ дляБавовнятко
Точно!
Автор, вопрос по теме сами не хотите отношение или не выходит строить?
Пешеходик• 11 февраля 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Який у вас класний Т9🤣
Я тоже аж зажмурился. _
Голубка миру• 11 февраля 2024
Ой, Авторе, у мене ’муж объелся груш’🤪, так, я сама собі приємностей купила))💕
Пешеходик• 11 февраля 2024
Ответ дляБавовнятко
Треба ще козла, котрий за все це платить)
Пешеходик• 11 февраля 2024
Ответ дляГолубка миру
Вижу, вы глубоко несчастны. Ни на одной фотографии - ни следа кошачьей шести!!!
автор Бавовнятко • 11 февраля 2024
Ответ дляПешеходик
Идеально! Или совсем-совсем блек?
Ну от у мені живуть дві особи. Одна порядна мати, бізнес леді ( ну майже бізнес, більше леді) . Пишу проф дописи
А друга з чорним , трішки вульгарним почуттям гумору. Таке собі відверте стерво. Пишу відверто про все. Правда фото не мої. Нізззя
автор Бавовнятко • 11 февраля 2024
Ответ дляТоска в носках
Точно!
Не дуже виходить.
автор Бавовнятко • 11 февраля 2024
Ответ дляПешеходик
В мене такий козел по ходу я сама
Голубка миру• 11 февраля 2024
Ответ дляПешеходик
Чего? Не поняла я Вашего посыла, если честно))
Тарабарщина• 11 февраля 2024
Ответ дляБавовнятко
Не зациклюватися і надути собі мужика?
Ну если вам грустно только потому , что рядом в этот день с вами не будет мужика , то секс без обязательств можно найти на любом сайте знакомств и провести вечер / ночь с мужиком .
Я вам вообще не о мужика писала , а как не злится на весь мир и не грустить в это день, если он так для вас важен. Порадовать себя цветами , и подарком можно и самой .
Или чтоб не чувствовать грусть зависть и обиду , то нужно в этот день обязательно по**ться ??
День как день , число 14 , вот и все , ничего особенного в нем нет.
Пешеходик• 11 февраля 2024
Ответ дляБавовнятко
Познакомьте понравившегося мужика со своим мистером Хайдом. Есть неиллюзорный шанец, шо вас на руках носить начнут.
Пешеходик• 11 февраля 2024
Ответ дляБавовнятко
В мене такий козел по ходу я сама
Неожиданный поворот. Ну, лишь бы вам интересно было. Главное в жизни - это когда интересно.
Пешеходик• 11 февраля 2024
Ответ дляГолубка миру
Это лёгких троллинг режущей глаз чистоты на фотках.) Снимаю шляпу!
автор Бавовнятко • 11 февраля 2024
Ответ дляПешеходик
От що що, а точно не скучно
Ашотакоя• 11 февраля 2024
Любіть себе,саме краще.
Лапка• 11 февраля 2024
Ответ дляБавовнятко
Мій також на війні. Але він тепер не мій.
Іншу там знайшов?
автор Бавовнятко • 11 февраля 2024
Ответ дляАшотакоя
Любіть себе,саме краще.
Я не в моєму смаку
автор Бавовнятко • 11 февраля 2024
Ответ дляЛапка
Іншу там знайшов?
Не знаю. Офіційно неначе ні. Але стверджувати не буду. Просто перестав писати, телефонувати. А потім дізналася, що приходив в відпустку. Його сестра живе поруч з моїми батьками. Мені нічого не сказав
Пешеходик• 11 февраля 2024
Ответ дляБавовнятко
От що що, а точно не скучно
Хобби себе новое не думаете завести?
Вумна вутка• 11 февраля 2024
Ответ дляБавовнятко
Той, кого я люблю, за ким страждаю і який мене кинув вже мобілізований.
Тому ваш коментар ото що зайцю п´ята нога. Не доречно
Скільки вам років? Скільки були разом?
Чому кинув вже на війні? Якесь непорозуміння вийшло?
Пешеходик• 11 февраля 2024
Ответ дляБавовнятко
Я не в моєму смаку
А вот с этим помогает психолог!
Лапка• 11 февраля 2024
Ответ дляБавовнятко
Я чогось подумала, що це ваш чоловік і ви розлучились.Якось некрасиво він з вами, по сцикливому .
автор Бавовнятко • 11 февраля 2024
Ответ дляПешеходик
Хобби себе новое не думаете завести?
Я собі новий виклик на роботі придумала. Повний вихід з зони комфорту. Тепер думаю ’ навіщо????’ А партнерці так сподобалося, що доводиться втілювати в життя.
Плюс ще один напрямок розвиваємо. Поки не монетизується. Але цікаво

Не знаю куди тут хобі ще)
Вумна вутка• 11 февраля 2024
Ответ дляГолубка миру
Прикольні) Теж щось таке собі подарую
автор Бавовнятко • 11 февраля 2024
Ответ дляПешеходик
А вот с этим помогает психолог!
Та люблю я себе))) чесно. Давно, взаємно і сильно.
Просто не знаю як по іншому відповідати на такі поради
автор Бавовнятко • 11 февраля 2024
Ответ дляЛапка
Так( не гарно. Там вся історія не гарно вийшла. Мені б хотілося почути пояснення ’ чому так? ’ Але вже як є. Намагаюся не злитися на нього. І жити далі
Крихітка на всі• 11 февраля 2024
Ответ дляБавовнятко
в смысле не знаю? и вы это не хотите выяснить?