АБВГДэшница• сегодня в 07:39

Як вам порода віпет? Хочемо взяти цуцика

Це наш перший собака.
Живемо активним життям.
Часто подорожуємо.
Літом їздимо автівкою в Європу.
Пес англійській хорт

Пишуть, що спокійний
Царевна в уггах• сегодня в 07:45
Писати можуть много. Ніколи не вгадаєш
Без комплексів• сегодня в 07:54
Йому може не сподобатись подорожувати. Тому краще зразу подумати куди можете його пристроїти на час подорожей
автор АБВГДэшница • сегодня в 08:02
Ответ дляБез комплексів
Ми зазвичай їздимо надовго. На місяць.
Це ж більш звично, ніж короткотривалі подорожі ?
ВерСаСе• сегодня в 08:06
якщо багато подорожуєте, категорично не рекомендую собаку заводить. Це не іграшка. Тоді будете думать, куди прилаштовувати
автор АБВГДэшница • сегодня в 08:09
Ответ дляВерСаСе
Влітку на море на місяць.
Восени на бархатний сезон на 2 тижні

Взимку на лижах на 10 днів.

Коли на лижах, то прилаштуємо.
А решта, чому ні?
ВерСаСе• сегодня в 08:11
Ответ дляАБВГДэшница
Влітку на море на місяць.
Восени на бархатний сезон на 2 тижні

Взимку на лижах на 10 днів.

Коли на лижах, то прилаштуємо.
А решта, чому ні?
Тому що не скрізь селять с собаками. Мої куми так завели, потім сильно пожалкували. І не всі собаки нормально переносять довготривалі поїздки. Для багатьох це сильний стрес. Ми наприклад свого не беремо. Він погано переносить
Пасхальний тролік• сегодня в 08:11
Ответ дляАБВГДэшница
Влітку на море на місяць.
Восени на бархатний сезон на 2 тижні

Взимку на лижах на 10 днів.

Коли на лижах, то прилаштуємо.
А решта, чому ні?
Ви точно пожалкуєте. Просто не робіть цього.
автор АБВГДэшница • сегодня в 08:15
Ответ дляПасхальний тролік
Поясніть чому.
автор АБВГДэшница • сегодня в 08:20
Ответ дляВерСаСе
Звісно апарати будемо брати із Пет френдлі хазяями.
Я розумію, що це звузить вибір

Вже придивилась на адріатиці будиночок на червень.
Зелена зона є для песика. Тварини дозволені
Ну я ж не ідіотка приїхати з собакою і виявити, що з собаками неможна
Научительница• сегодня в 08:31
Английская гончая???? Спокойная????
Да вы знаете, в каком количестве движения она нуждается?
автор АБВГДэшница • сегодня в 08:32
Ответ дляНаучительница
Английская гончая???? Спокойная????
Так, я спілкувалася із власниками.
Собаці потрібно 2-3 рази на тиждень добряче побігати.
Це не є проблема.
Я бігаю щовечора.
автор АБВГДэшница • сегодня в 08:34
Ответ дляНаучительница
Английская гончая???? Спокойная????
Гончі різні.
Віпет спокійний.
Набагато спокійніший за Джек рассела чи Бессенджи.
Лівретка тривожна.
Якщо засумує вдома , то рознесе вашу хату к х::ям
ВерСаСе• сегодня в 08:37
Ответ дляАБВГДэшница
Я розумію, що це звузить вибір

Ну якщо Ви все вирішили, то заводьте. Тільки потім не шкодуйте й не віддавайте в притулок
автор АБВГДэшница • сегодня в 08:42
Ответ дляВерСаСе
Так а чого ви так?)
Я ж поспілкуватися)
Якщо ви знаєте і можете, щось мені конкретне пояснити, то я послухаю)
Для цього і тема.
Я не розумію чому собака буде страждати в Італії в будиночку в червні.
Так , дорога непроста. Привчимо до авто.
Будемо здійснювати зупинки кожні 2 години і гуляти, щоб цуцик не засидівся.
Придбали вже на заднє сидіння для нього таку велику штуку для перевозки, кріпиться за водійське.
Дитина сзаду буде бавити всю дорогу. Дитина доросла і відповідальна
Детские_Будут?• сегодня в 08:57
Ответ дляНаучительница
Английская гончая???? Спокойная????
Буде бігти за автівкою)
Протру пилюку• сегодня в 09:43
Бачила відео,лайфхак вам на поміч. Господар сідає за кермо і жене,а собачка біжить по узбіччю,там швидкість шалена.
ЛЮБА• сегодня в 10:00
Вы же понимаете прививки готовить за ранее , что бы нормально пропустили через все границы,;что могут развернуть на любой ,что не вовсе отели могут заселить или отказать в последний момент , если самолет то это то же имеет свою цену и условия . Собачка не маленькая , еще может укачивать в машине ( моего цвергпинчера до года укачивало , еще то удовольствие )так что если готовы , то берите конечно , но я бы рассматривала варианты , с кем можно оставить собачку на время отъезда
автор АБВГДэшница • сегодня в 10:04
Ответ дляЛЮБА
Так, всі щеплення зроблені. Ветпаспорт робиться за день-два до виїзду.
Апарати бронюються і оплачуються за ДЕКІЛЬКА місяців ДО поїздки
І там вказують ДОМАШНЮ ТВАРИНУ
Так само, як вказують дітей. На якій підставі відмовити? Ми бронювали апарати із домашнім улюбленцем. Чому відмовляти
Що захитує так, читала((
Це може бути проблемою
Непереможна• сегодня в 10:14
Я б порадила сходити на виставку, поспілкуватися з заводчиками, подивитися, як собаки поводяться в людних місцях, в стресі. Загалом собаки дещо боязкі, а так норм, активні, люблять бігати, треба багато гуляти.
Щодо поїздок- в мене є дві маленькі собаки і три великі. То великі всі чудово їздять в авто, на далекі відстані, без проблем, сплять в машині всю дорогу. Одна маленька собака більш-менш нормально. А от одна просто жах. Як я її не привчала, вона починає пускати слюні, як тільки бачить переноску, вона всю дорогу пускає слюні, її нудить навіть в стоячій машині, як бі я її не вигуляла- впісяється і вкакається, і для неї ці поїздки це пекло, і для нас також. Тому вона з нами не подорожує, залишається з моєю мамою, бо просто всю дорогу треба її то мити, то витирати, то перестеляти. Без переноски на руках пробували брати, то не краще, під себе не ходить, але нудить її сильно. Не допомогало нічого, навіть кололи сиренію ветеринари, толку нема. Це я до того, що є собаки, які взагалі не можуть нормально їздити в машині.
Бентливуман• сегодня в 10:23
Ответ дляВерСаСе
Завжди можна знайти житло з тваринами. І дуже багато хто подорожує з собаками, тим більш машиною
Госпожа_тамагочи• сегодня в 11:00
Ответ дляВерСаСе
У меня собака за месяц жизни у нас побывала в 5 городах
Ей кайфово
Госпожа_тамагочи• сегодня в 10:56
Ответ дляАБВГДэшница
Гончі різні.
Віпет спокійний.
Лівретка тривожна.
Джек Рассел и ягт терьер не рекомендую
Скольких знала - у них так или иначе с крышей ку-ку
Госпожа_тамагочи• сегодня в 10:58
Ответ дляАБВГДэшница
Так а чого ви так?)
Я ж поспілкуватися)
Для цього і тема.
Пффф , это бабский форум )) здесь все злые и ненавистные ))

Автор , практически любая собака , если привыкла к авто с мальству , кайфует от поездок . Это не коты .
Моя собаня постоянно в авто ) предыдущая собака тоже обожала машины
Госпожа_тамагочи• сегодня в 10:59
Ответ дляАБВГДэшница
І там вказують ДОМАШНЮ ТВАРИНУ
Що захитує так, читала((
Це може бути проблемою
Титры не так быстро делаются
автор АБВГДэшница • сегодня в 11:03
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Джек Рассел и ягт терьер не рекомендую
Так я саме тому проти. Дочка хотіла
Госпожа_тамагочи• сегодня в 11:06
Ответ дляАБВГДэшница
Так я саме тому проти. Дочка хотіла
Ну объясните дочке , что не все что она хочет , можно заводить ) иначе потом сама плакать будет )

У меня по моим запросам вообще узкий выбор из пород )) все время утыкаюсь в одну и ту же )
автор АБВГДэшница • сегодня в 11:15
Ответ дляГоспожа_тамагочи

Так, я пояснила.
Вона вже достатньо доросла щоб розуміти і оцінювати.
Зійшлись на віпеті
Госпожа_тамагочи• сегодня в 11:17
Ответ дляАБВГДэшница
Так, я пояснила.
Зійшлись на віпеті
Смотрите , чтоб вес взрослой собаки по кг Вы смогли на руках тягать
Иначе в торговые центры Вам вход закрыт )
Плакулька• сегодня в 11:20
Ответ дляАБВГДэшница
Поясніть чому.
Деякі тварини дуже погано переносять дорогу((
Госпожа_тамагочи• сегодня в 11:24
Ответ дляПлакулька
Приучайте
Тренируйте вестибулярку