Удальонка• 11 февраля 2024

Війна скінчиться цього року, я впевнена!

Наснився сон. А віщі сни в мене зрідка, але мітко. Тим паче, коли сниться бабця. Так от, війна цього року скінчиться. Можливо є хтось, хто вміє сни розгадувати. Наснився ліс, я з мамою гуляла і раптом побачила гриб, білий, проте мама не повірила, і я знайшла цілий окоп з тими білими ( але брудними, сіро-зеленими) грибами і почала збирати в пакетик, вони були один в один, по 30-40 см заввишки , і десь взялися хлопці, колишній одногрупник теж, які ті гриби почали розгрібати пачками, а я переживала, що мені не вистачить. У фіналі я помітила, що ці гриби ВЖЕ були попередньо консервовані , не щойно з грибниці. Це все дуже дивно ( і скидається мені на те, що наших хлопців таки озброять технікою і снарядами, які «розконсервують», і посилиться мобілізація, бо хлопців набралося коло окопу з грибами пітьма як багато). Гриби я лишила, не забрала, і в душі почалася страшна тривога за бабусю, якесь величезне горе в серці (вона давно покійна), що в неї знову стався гіпертонічний криз, і вона помирає…Я бігла не бачачи дорогу до бабиного дому (а зараз я закордоном якщо шо), і ридала, на душі був жах, боялася, що не встигну, а мама бігла слідом, і кричала, що вона вже померла, її ніхто не врятує…Проте я забігла до бабці , вона була жива, вона важко опустилася на коліна, ми обіймалися, цілувалися і ридали разом, і вона сказала, що скоро ми ( діти) будемо вдома. Вона мені зрідка сниться, перед війною снилася теж, то вже інший сон. Висновок такий: бій буде страшний, зброю таки нам дадуть, і Україна є, була, і БУДЕ, хоча горя ще попереду багато…Війна скінчиться цьогоріч. Це точно. Але зі сльозами на очах…
ТА7НЯ7• 11 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Адресу пишіть. Я ж не одна приїду.
Я наверно с вами)))
o.shalneva• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Я відчула як перемога, але через горе і сльози
Я не думаю що буде щось жахливе, просто перемога у війні не може викликати радість...озвучать кількість загиблих, це й буде найстрашнішим.
автор Chegevara 555 • 11 февраля 2024
Ответ дляo.shalneva
Я думаю, ця інформація нас і вибʼє з сідла…
Tammy21• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Слухайте, я прекрасно аналізую інформпростір, не в мушлі. Це просто наснився сон і я так відчуваю. Ви ж мене теж наче записали вже в список намаханих, то що не так?
Навіщо ви мені свої проекції по намаханості приписуєте? Це самозахист, я розумію, але не за мій рахунок, будь ласка.
Я вам там зверху писала про критичне мислення і відповідальність.
Mush_Mash• 11 февраля 2024
Ответ дляo.shalneva
Думаю, що озвучать не скоро. Підрахунком будуть займатись наші волонтерські організації або іноземні.
А в оркостані взагалі засекретять
nutty• 11 февраля 2024
Ответ дляТА7НЯ7
Я вообще в шоке как это так .. даже ментов отстраняют от дел, связанные с родственниками.....а тут родился в Рашке, учился там же, родители там.....
Вказівка від дорослих серйозних дядь, мабуть. Думаю, він би сам не наважився таке вчинити.
Sentjabrinka• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Ви абсолютно не знаєте людину, і навісили ярлики. Фу.
Автор, приезжайте в Амстердам, там такие грибоооочки, ещё не то приснится:)
автор Chegevara 555 • 11 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
Tammy21• 11 февраля 2024
Ответ дляТА7НЯ7
Я наверно с вами)))
О) Чую, що нас багато таких збереться)))
o.shalneva• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Я розумію що гинуть військові, але думка про Маріуполь жахає...
Yana_pl• 11 февраля 2024
Ответ дляSentjabrinka
Оце начитаємося тут закордонний сновідящіх)))
_Galina_Viktorovna• 11 февраля 2024
Думаю, суспільство доведуть до такого стану, що будемо згодні хоч на якийсь мир. ТЦК діють, як НКВД, закриті кордони, зміна військового керівництва, закон про мобілізацію… Це все частини певного плану. Крім того, є терія, що в Україні потрібно зменшити кількість населення. Багато людей загинуло, виїхало. Коли мета буде досягнута, все піде на спад. Я не віщунка, це моя думка.
Tammy21• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Удалено администрацией...
Tammy21• 11 февраля 2024
Ответ для_Galina_Viktorovna
Кому потрібно зменшити населення України і навіщо?
олена олена• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Скажу прямо, судячи по тому, в якому стані я прокинулася, горе буде страшне.
Так а чому ви тоді радієте?
автор Chegevara 555 • 11 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
Nataliia• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Я не очікую на розуміння. Я готова до тролінгу і тд, проте коли впав у Індонезії літак, я за тиждень до цього бачила це уві сні і навіть запамʼятала назву авіакомпанії, на хвості намальовано було символ, Lion. З мене довго ржали. А потім не ржали
Простите, а вот обострение конфликта Израиль -Палестина Вы тоже предвидели
автор Chegevara 555 • 11 февраля 2024
Ответ дляолена олена
Так а чому ви тоді радієте?
Що Україна буде вільною від окупантів, і я повернуся додому.
owl62• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Це буде страшна перемога, яку ми ледве відхаркаємо.
Пу використає ядерну зброю? Ми будеио переможцями на ядерному згарищі? А потім йому прилетить ’отвєтка ’ от США і він заспокоїться назовсім?
автор Chegevara 555 • 11 февраля 2024
Ответ дляNataliia
Ні. Я не ясновидиця.
мульти1• 11 февраля 2024
Не буде закінчення
автор Chegevara 555 • 11 февраля 2024
Люди. Я поділилася сном, просто сном і своїми відчуттями.
Tammy21• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Удалено администрацией...
owl62• 11 февраля 2024
Ответ дляHelloKitty18
Тільки якщо пуйло зд@хне і там станеться переворот, що малоймовірно або якісь катаклізми на планеті .
Згадайте історію.Березень 1991р. і грудень1991р.
автор Chegevara 555 • 11 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
Слухайте , мені нема про що сперечатися, я поділилася своїми надіями і передчуттями, не більше.
олена олена• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
А чоловік ваш на якому напрямку воює?
автор Chegevara 555 • 11 февраля 2024
Ответ дляолена олена
А чоловік ваш на якому напрямку воює?
Він не воює.
Yana_pl• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Він не воює.
А чого?
Angelika93• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Ви не повірите, ніхто спочатку не повірить, але переможемо. Методи, на жаль, нам не сподобаються.
Які методи? Можна конкретизувати?
_Galina_Viktorovna• 11 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Загугліть, це потрібно західним країнам. Наші чорноземи, природні ресурси. Україна одна з найбагатших країн за природними ресурсами. Крім того, помірний клімат, відсутність сейсмологічної активності. Це дуже ласий шматок території., який нам достався, а втримати й захистити його тепер дуже важко.