Удальонка• 11 февраля 2024

Війна скінчиться цього року, я впевнена!

Наснився сон. А віщі сни в мене зрідка, але мітко. Тим паче, коли сниться бабця. Так от, війна цього року скінчиться. Можливо є хтось, хто вміє сни розгадувати. Наснився ліс, я з мамою гуляла і раптом побачила гриб, білий, проте мама не повірила, і я знайшла цілий окоп з тими білими ( але брудними, сіро-зеленими) грибами і почала збирати в пакетик, вони були один в один, по 30-40 см заввишки , і десь взялися хлопці, колишній одногрупник теж, які ті гриби почали розгрібати пачками, а я переживала, що мені не вистачить. У фіналі я помітила, що ці гриби ВЖЕ були попередньо консервовані , не щойно з грибниці. Це все дуже дивно ( і скидається мені на те, що наших хлопців таки озброять технікою і снарядами, які «розконсервують», і посилиться мобілізація, бо хлопців набралося коло окопу з грибами пітьма як багато). Гриби я лишила, не забрала, і в душі почалася страшна тривога за бабусю, якесь величезне горе в серці (вона давно покійна), що в неї знову стався гіпертонічний криз, і вона помирає…Я бігла не бачачи дорогу до бабиного дому (а зараз я закордоном якщо шо), і ридала, на душі був жах, боялася, що не встигну, а мама бігла слідом, і кричала, що вона вже померла, її ніхто не врятує…Проте я забігла до бабці , вона була жива, вона важко опустилася на коліна, ми обіймалися, цілувалися і ридали разом, і вона сказала, що скоро ми ( діти) будемо вдома. Вона мені зрідка сниться, перед війною снилася теж, то вже інший сон. Висновок такий: бій буде страшний, зброю таки нам дадуть, і Україна є, була, і БУДЕ, хоча горя ще попереду багато…Війна скінчиться цьогоріч. Це точно. Але зі сльозами на очах…
автор Chegevara 555 • 11 февраля 2024
Ответ дляlammama
Автор,а при чем грибы и ваша бабушка к победе?Грибы-обман,не очень хорошее значение.
Це вже третя версія. Гриби і до грошей, хтось про болячки писав, тепер по обман…Гриби збирали молоді хлопці. Багато. Гриби були 1-в-1. Це дивно. І бабуся, яка виявилася живою. Я трактую так, бо за пару тижнів до війни мене бабуся попередила.
Дана-Нирвана• 11 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Совсєм недавно це десь біля року тому. Так, я розвиваюсь, дорослішаю. Чим зайняті ви на жіночому форумі окрім того що робите скріни?
Может, книги почитаете на украинском языке? Или фильмы посмотрите? Я без стеба, честно. Но если русские слова писать в украинской раскладке, они от этого не станут украинскими. Зовсім.
КОШЪ• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Трактую однозначно : через біль будемо у вільній Україні.
Ого, оце новина)
S4aste02• 11 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Цікаво, Бог не бачить де Буча, Авдіївка, Маріуполь?
Він занятий був в той момент? Чи коли позавчора мама з трьома дітьми горіла у власному домі? В чомусь винна 10 місячна дитина перед Богом?
А Ви запитайте у хлопців-військових чому вони носять іконки, чому чекають капеланів, бережуть хрестики. Тому що віра в шось тримає людину.

А ще 100% ви носите хрестик і біжете святити паску на Великдень до храму, питання- навіщо якщо ні в чого не вірите?
СвітланкаОК• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Я сама в це не вірила. І дала б в лоба кожному, хто селить ту віру. Але. Чого в мене тепер є така шизофренічна впевненість…Можете мене вписати до місцевих божевільних
Просто хочете вірити в те, що це закінчиться. Навряд чи це вас зараховує до божевільних. Але тем таких не треба… Бо краще готуватись до гіршого, а потім полегшено зітхнути, ніж на розслабоні чекати швидкого кінця війни.
автор Chegevara 555 • 11 февраля 2024
Ответ дляёжовые рукавицы
Я щось не зрозуміла, так сон добрий чи поганий? А взагалі то гриби то гроби.
Я відчула як перемога, але через горе і сльози
Mush_Mash• 11 февраля 2024
Нехай справдиться Ваш сон, Автор. Дякую, що поділилися!
Tammy21• 11 февраля 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Вообще-то нет, не стеб. Это и правда страшно, и вероятность не нулевая, к сожалению.
На все остальное отвечать неинтересно, сорри. Если ’За ’язвітєльность та іздьовкі’ тут банять’ - это не издевательство над русскоязычными, ок.
А... Тобто гриби уві сні авторки дійсно можна прив´язати до ядерного вибуху... Яснєнько...
Ні, не сорі) Так, це не іздєватєльство, це я не хочу перемикати клавіатуру і мені так зручно. А вас дійсно це травмує. Я без іронії питаю?
Sentjabrinka• 11 февраля 2024
Ответ дляYana_pl
Невже люди сприймають таке насправді? ) Ви про людей поганої думки. Як ’Записки сумашедшего’ читаєш.
Абсолютно точно написали, и аналогию очень точную провели
МаМарго• 11 февраля 2024
Ответ дляSergeevna-a227
Я в шоці просто. Поставили кацапа. Вже нарили його батьків, брата...як так
Розслабтесь. Його вже перевірили в здовж і поперек
автор Chegevara 555 • 11 февраля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Я про швидкий кінець навіть не мрію, але було б добре, аби цьогоріч…
автор Chegevara 555 • 11 февраля 2024
Ответ дляS4aste02

Віра мене і тримає…
Дана-Нирвана• 11 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Ну так-то грибы ближе символически к ядерному грибу, а не к расконсервированным снарядам, как по мне.
автор Chegevara 555 • 11 февраля 2024
Ответ дляMush_Mash
Дякую за добре слово, дай Боже 🙏🙏🙏🙏
Tammy21• 11 февраля 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Я читаю книги українською. Як це допоможе мені захотіти перемикати клавіатуру і головне навіщо?
ПС. Я оцінила те, що ви перемкнутися. І це ж не іздєватєльство над україномовними, ні...
автор Chegevara 555 • 11 февраля 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Ну як сказати, схоже було по відчуттям, наче хлопці розбирали ті гриби, наче зброю, вони були однакові геть
lammama• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Вообще я не хотела писать,но грибы во сне это гробы.
КОШЪ• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Так не мрієте чи впевнені?.. ви вже визначитесь)
Дана-Нирвана• 11 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
ТА7НЯ7• 11 февраля 2024
Ответ дляHelloKitty18
Якщо цього року то не нашою перемогою, бо це неможливо.
Та ну если кацапа поставили вместо залужного....
Tammy21• 11 февраля 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Мені гриби ближче до піци, ага. Думаєте, варто завтра замовити?)))
Tammy21• 11 февраля 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Удалено администрацией...
автор Chegevara 555 • 11 февраля 2024
Ответ дляКОШЪ
По сну і відчуттям, впевнена.
Аноним Первый• 11 февраля 2024
Ответ дляPeres Lal
Маск не Мать Тереза, а коммерсант. С вполне понятными бизнес-интересами в сторону рашки. У которой денег есть, а современных технологий нет. Маск за хорошие бабки запускал бы в космос барахло роскосмоса, построил бы гиперлуп от москвы до владивостока, чукчам бы старлинк продавал, теслы бы гонял в рашку напрямую, а не через казахстан.
Мать тереза- це нарцисична вбивця , маньяк і психопат. Мабуть маск проти неї білий і пухнастий.
Tammy21• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
По сну і відчуттям, впевнена.
Удалено администрацией...
Yana_pl• 11 февраля 2024
Ответ дляКОШЪ
У всьому винні гриби))) Я чогось подумала , що у Вільнюсі канабіс вільно продається . А виходить гриби.
ТА7НЯ7• 11 февраля 2024
Ответ дляnutty
Я до звільнення Залужного думала, шо ще років з 5-7. Але зараз впевнена , шо цей руський зіллє нас набагато раніше (((
Я вообще в шоке как это так .. даже ментов отстраняют от дел, связанные с родственниками.....а тут родился в Рашке, учился там же, родители там.....
автор Chegevara 555 • 11 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
Слухайте, я прекрасно аналізую інформпростір, не в мушлі. Це просто наснився сон і я так відчуваю. Ви ж мене теж наче записали вже в список намаханих, то що не так?
Sentjabrinka• 11 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
автор Chegevara 555 • 11 февраля 2024
Ответ дляSentjabrinka
Удалено администрацией...
Ви абсолютно не знаєте людину, і навісили ярлики. Фу.