Удальонка• 11 февраля 2024

Війна скінчиться цього року, я впевнена!

Наснився сон. А віщі сни в мене зрідка, але мітко. Тим паче, коли сниться бабця. Так от, війна цього року скінчиться. Можливо є хтось, хто вміє сни розгадувати. Наснився ліс, я з мамою гуляла і раптом побачила гриб, білий, проте мама не повірила, і я знайшла цілий окоп з тими білими ( але брудними, сіро-зеленими) грибами і почала збирати в пакетик, вони були один в один, по 30-40 см заввишки , і десь взялися хлопці, колишній одногрупник теж, які ті гриби почали розгрібати пачками, а я переживала, що мені не вистачить. У фіналі я помітила, що ці гриби ВЖЕ були попередньо консервовані , не щойно з грибниці. Це все дуже дивно ( і скидається мені на те, що наших хлопців таки озброять технікою і снарядами, які «розконсервують», і посилиться мобілізація, бо хлопців набралося коло окопу з грибами пітьма як багато). Гриби я лишила, не забрала, і в душі почалася страшна тривога за бабусю, якесь величезне горе в серці (вона давно покійна), що в неї знову стався гіпертонічний криз, і вона помирає…Я бігла не бачачи дорогу до бабиного дому (а зараз я закордоном якщо шо), і ридала, на душі був жах, боялася, що не встигну, а мама бігла слідом, і кричала, що вона вже померла, її ніхто не врятує…Проте я забігла до бабці , вона була жива, вона важко опустилася на коліна, ми обіймалися, цілувалися і ридали разом, і вона сказала, що скоро ми ( діти) будемо вдома. Вона мені зрідка сниться, перед війною снилася теж, то вже інший сон. Висновок такий: бій буде страшний, зброю таки нам дадуть, і Україна є, була, і БУДЕ, хоча горя ще попереду багато…Війна скінчиться цьогоріч. Це точно. Але зі сльозами на очах…
Yana_pl• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Я от читаю ці ядовиті коментарі, і перша думка : та ми всі самі себе сожремо з гівном, з такою злобою, паскудством, лихослівʼям і агресією…І кацапів не треба.
А ви хіба з нами? Ви ж не в Україні, а ми тут якось кучкуємося, все нормально.
Angelika93• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Автор, треба закусувати, хоч чим-небудь, хоч грибами...
Yana_pl• 11 февраля 2024
Ответ дляAngelika93
Гриби там якраз і рулять.
автор Chegevara 555 • 11 февраля 2024
Ответ дляYana_pl
Там путько на країни Балтії замахується, щось погрожував. Слухаєте місцеві новини. Вже укріплюють у Литві армію, зміцнюють? Куди тікати будете? Ото вам і віщій сон, їхати далі.
Може і так.
РойЛеля• 11 февраля 2024
Ответ дляSergeevna-a227
Доречі про сни. У моєї колеги дуже хворів син. І мені якось приснився сон, що я прийшла на роботу, а мені кажуть -у Василівни син помер. Я вранці прийшла на роботу -і мені сказали у Василівни син помер. Це капець, як себе почувала. Але це просто якесь співпадіння.
В менк от недавно теж було. Знала, що близька знайома була вагітна. Ми зізвонюємось пару разів в рік. Але щось не давало мені подзвонить і привітать вже пів року, ще й казала мамі хоч би з дитиною все добре було у каті. А вона аж псіханула, а що з дитиною, чогр щось має бути. Іот дізнаюсь, що померла дитинка. А я в душі наче не здивувалась, ніби знала, а сказати в слух боялась. Вперге таке зі мною
marina26• 11 февраля 2024
Ответ дляТА7НЯ7
Я вообще в шоке как это так .. даже ментов отстраняют от дел, связанные с родственниками.....а тут родился в Рашке, учился там же, родители там.....
О, а вы почитайте темы про этого вояку, там половина вищит-нивсьотакоднозначно, он хороший, так что народ схавает и это((((
Стасько• 11 февраля 2024
Гриби то не на добро, а бабціни слова могли означати, що ми всі помремо, бо раша нас знищить як вид. Поганий сон, дуже поганий. А війна дійсно скінчиться в цьому році після того як Трам зійде на престол.
Angelika93• 11 февраля 2024
Ответ дляYana_pl
Гриби там якраз і рулять.
Ну, то там мікс не тільки з грибів, то я вам одразу кажу, я теж дещо бачу...
Ольга-f5e3• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Ви не повірите, ніхто спочатку не повірить, але переможемо. Методи, на жаль, нам не сподобаються.
А можно подробнее?
owl62• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Ні, від того, кого ми втратимо в ці війні.
Кого ми втратимо у війні, Зеленського?
marina26• 11 февраля 2024
Ответ дляowl62
Пу використає ядерну зброю? Ми будеио переможцями на ядерному згарищі? А потім йому прилетить ’отвєтка ’ от США і він заспокоїться назовсім?
Применение ядерного оружия в военных целях было всего дважды и Япония после этого капитулировала
Angelika93• 11 февраля 2024
Ответ дляОльга-f5e3
А можно подробнее?
А ви можете самі, в принципі, придумати. Буде ще один варіант.
Yana_pl• 11 февраля 2024
Ответ дляОльга-f5e3
А можно подробнее?
Ви що?????)))) Опять нову трактовку сна слухати, та нє.
Ольга-f5e3• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Гриби це до грошей, але саме ось такі з бабусею сни завжди віщі, доказувати сенсу не бачу, бо вони трактуються інакше. Вона мені сказала, що я буду з мамою вдома, бо зараз ми закордоном.
Автор, а в якому місті України ви живете?
Popeye the Sailor• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Це буде страшна перемога, яку ми ледве відхаркаємо.
Так яка саме буде перемога? Що ми відвоюємо?
Yana_pl• 11 февраля 2024
Ответ дляОльга-f5e3
Якщо брати сторони світу то десь на півночі, ....у Вільнюсі))
Seehund• 11 февраля 2024
Ответ дляAngelika93
Это как раз чревато если белые грибы с поганками путать, как во сне автора.
your style• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Не зіллє. Але буде жах, мобілізація страшна. Проте вистоїмо, на диво дивне, завдяки його амбіціям
А зброю хоча б дадуть ?
Popeye the Sailor• 11 февраля 2024
Ответ дляTammy21
А хочете я зараз розкажу, що ви робите? Будемо вважати, що так.
Ви зараз людям, яким наднайтяжче, які готові схопити будь-яку соломинку даєте надію (3 нєдєлі, ага). Лише для того, щоб власну міфологію підгодувати. Вам норм буде у результаті, ви собі виправдання придумаєте, а ті, хто вам повірте отримають відкат. Ще один.
Удалено администрацией...
Popeye the Sailor• 11 февраля 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Но не хотелось бы жить в Чернобыле площадью со всю Левобережную Украину(
Тьфу на вас
penuel7• 11 февраля 2024
Нехай так і буде. Нехай війна цього року скінчиться.
Svetrise• 11 февраля 2024
сон плохой. я не понимаю чему вы радуетесь.
грибы и как вы их видели это плохо, это продолжение войны, много убитых, много смертей.
forumchanka• 11 февраля 2024
Закончится.Байден и сам по закону может принимать решения отдать разное оружие Европе,а они нам и это уже сейчас,на носу выборы в США..И Порошенко достроил 2000кв новые цеха и продолжает расширяться,и строительные миллиардеры шуруют ЖК.Все будет ок.
forumchanka• 11 февраля 2024
При плохих развалах олигархи-политики не вкладывали бы ни цента в Украину .Все они прекрасно знают.
unser• 11 февраля 2024
Ответ дляSvetrise
Мне за два месяца до войны приснилось огромное поле, чернозем. И в этом поле было много огромных рвов и ям, в которых лежали мертвые лошади и коровы, жеребята и телята, все в перемешку с этой черной землей. Очень страшный сон. Только в феврале я поняла, к чему он.
Star39• 11 февраля 2024
Ответ дляforumchanka
Маня, я тебя узнала! Все ЖК шуруют, да?
forumchanka• 11 февраля 2024
Еще паи скупают сейчас агрохолдинги.Так что всьо пропало отменяется.Жилье растет в цене,скоро Польшу догоним
Еленнн• 11 февраля 2024
Ответ для_Galina_Viktorovna
Загугліть, це потрібно західним країнам. Наші чорноземи, природні ресурси. Україна одна з найбагатших країн за природними ресурсами. Крім того, помірний клімат, відсутність сейсмологічної активності. Це дуже ласий шматок території., який нам достався, а втримати й захистити його тепер дуже важко.
100%. Зараз йде потепління , Земля розігрівається, і в південних країнах стає все спекотніше.
І тут ми -з новим середземноморським кліматом....

Тим більше ,що у нас є своя прісна вода в достатній кількості..

Земля буде на вагу золота.
penuel7• 11 февраля 2024
Мені на початку лютого 22р.сон наснився. Я тут ділилася тоді. Наснилося наше українське пшеничне поле. Пшениця дуже гарна , колоски повні , ось ось почнуть жовтіти. Посеред поля грунтова дорога. По дорозі їдуть російські військові тентовані машини самі , без водія. В машинах багато ящиків дерев´яних з боєприпасів. В ящиках не зброя, а хворі , маленькі паростки пшениці схожі на пирій , в перемішок з землею.
Ісус називав людей пшеницею. Я вірю , що Україна переможе.
ALENAelka• 11 февраля 2024
а что во сне говорит о том, что это произойдет именно в этом году?