Удальонка• 11 февраля 2024

Війна скінчиться цього року, я впевнена!

Наснився сон. А віщі сни в мене зрідка, але мітко. Тим паче, коли сниться бабця. Так от, війна цього року скінчиться. Можливо є хтось, хто вміє сни розгадувати. Наснився ліс, я з мамою гуляла і раптом побачила гриб, білий, проте мама не повірила, і я знайшла цілий окоп з тими білими ( але брудними, сіро-зеленими) грибами і почала збирати в пакетик, вони були один в один, по 30-40 см заввишки , і десь взялися хлопці, колишній одногрупник теж, які ті гриби почали розгрібати пачками, а я переживала, що мені не вистачить. У фіналі я помітила, що ці гриби ВЖЕ були попередньо консервовані , не щойно з грибниці. Це все дуже дивно ( і скидається мені на те, що наших хлопців таки озброять технікою і снарядами, які «розконсервують», і посилиться мобілізація, бо хлопців набралося коло окопу з грибами пітьма як багато). Гриби я лишила, не забрала, і в душі почалася страшна тривога за бабусю, якесь величезне горе в серці (вона давно покійна), що в неї знову стався гіпертонічний криз, і вона помирає…Я бігла не бачачи дорогу до бабиного дому (а зараз я закордоном якщо шо), і ридала, на душі був жах, боялася, що не встигну, а мама бігла слідом, і кричала, що вона вже померла, її ніхто не врятує…Проте я забігла до бабці , вона була жива, вона важко опустилася на коліна, ми обіймалися, цілувалися і ридали разом, і вона сказала, що скоро ми ( діти) будемо вдома. Вона мені зрідка сниться, перед війною снилася теж, то вже інший сон. Висновок такий: бій буде страшний, зброю таки нам дадуть, і Україна є, була, і БУДЕ, хоча горя ще попереду багато…Війна скінчиться цьогоріч. Це точно. Але зі сльозами на очах…
Tammy21• 11 февраля 2024
Ответ для_Galina_Viktorovna
Загугліть, це потрібно західним країнам. Наші чорноземи, природні ресурси. Україна одна з найбагатших країн за природними ресурсами. Крім того, помірний клімат, відсутність сейсмологічної активності. Це дуже ласий шматок території., який нам достався, а втримати й захистити його тепер дуже важко.
Загуглите де?
олена олена• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Він не воює.
Чому? Хтось же повинен цю перемогу для вас здобути. Ну щоб ви радісно додому повернулися
Tammy21• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Слухайте , мені нема про що сперечатися, я поділилася своїми надіями і передчуттями, не більше.
Ок. Я теж поділилася своїми. Не більше.
iroman• 11 февраля 2024
Даже не знаю, хорошо это на данном этапе или плохо так обнадеживаться снами и предчувствиями, как утопающий цепляется за ветку. Лично я ни во что хорошее уже не верю (примерно с середины 2023 года) и ничего не жду - сейчас мне так даже легче жить.
автор Chegevara 555 • 11 февраля 2024
Ответ дляYana_pl
А чого?
Бо хворий , не взяли
Yana_pl• 11 февраля 2024
Ответ дляолена олена
Всі хто переймається і закликає донатити , пророкує жахіття та страшну мобілізацію, всі сидять за кордоном і віщають звідти сни.
Yana_pl• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Бо хворий , не взяли
Блін, скільки відразу хворих з´явилося . А то такі ж парубки ходили. Ще мабудь і виїхав з вами? Йому хоч нічого не сниться, бідоласі?
Angelika93• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Перемога це наше автономне від рашки існування як територіальної одиниці. Нації.
Класно сидіти у Вільнюсі і розмірковувати про погані методи і страшну мобілізацію, напевно.
автор Chegevara 555 • 11 февраля 2024
Ответ дляолена олена
Яке на фіг радісно?
owl62• 11 февраля 2024
Ответ дляnutty
Я до звільнення Залужного думала, шо ще років з 5-7. Але зараз впевнена , шо цей руський зіллє нас набагато раніше (((
Так автор, руських бувших не буває. У них ідея ’велікой расєї і веліких руських’ закладена в підсвідомості. Всі інші народи, то грязь придорожна, яка перешкоджає їх ’вєлічію’
Yana_pl• 11 февраля 2024
Ответ дляiroman
Це автор сидить за кордоном і сама себе заспокоює. Ніхто в цей брєд не вірить. Особливо, хто зараз в Україні знаходиться.
автор Chegevara 555 • 11 февраля 2024
Ответ дляYana_pl
Не гнівіть Бога, не побажаю вам такого ніколи…
автор Chegevara 555 • 11 февраля 2024
Ответ дляAngelika93
Не класно ні разу. Це був просто сон і мої додумки
Rukkol@• 11 февраля 2024
Не розумію, чому цей сон прив´язали до України?
РойЛеля• 11 февраля 2024
Ответ дляНе ангелы
Я теж впевнена,що закінчиться цього року, мені не вірять
Полякова, ти?!
owl62• 11 февраля 2024
Ответ дляМиссКаприз
Звідки ви?
Україною лишаться всі території? Тому що всі розуміють, що рашці потрібне і це не Львів і не І-Ф...
Від Львова раша теж не відмовиться
Angelika93• 11 февраля 2024
Ответ дляjulia_kid
Ну вы гуглили за грибы ? Это разве чтото хорошее ? 🤷‍♀️ слова бабушки «мы будем дома» - тоже не ок …
Ну, да....дом-то у бабушки уже другой. Может она автора к себе позвала, а автор уже придумала про методи для всех, кто в Украине сейчас.
Yana_pl• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Ще чого!!! Мій чоловік якраз там і був у пеклі майже рік. Так що нічого нам тут розповідати про жахи і гриби.
Seehund• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Відповім , мені в сні мапу не продемонстрували, але Україна лишиться, сподіваюся, з Донбасом. Я не гадалка, не ванга, не таролог. Але в такі сни вірю. Давайте обʼєктивно, витягти і лишитися Україною навіть в коридорах 2021 року вже перемога, хіба ні?
Если вы самолично не сидите в этих коридорах. Провидица наша.
slpplp• 11 февраля 2024
Ответ дляМимо_шла
Вряд-ли ядерка принесет нам победу.
Ну разве,что после такого весь мир нападет на рашку
Щось мені вже не віриться в те, що світ готовий позбутися Путіна і рашку. До цих пір всі йому в рота заглядають і бояться слово впоперек сказати
Sentjabrinka• 11 февраля 2024
Ответ дляYana_pl
По хворобам у них скорее всего семейное, сами знаете, муж и жена ......
Angelika93• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Ну,слава богу, розібрались, що то додумки. Нарешті.
owl62• 11 февраля 2024
Ответ дляHelloKitty18
Які методи, ви у своєму сні крім грибів більше нічого не бачили, а говорите так наче знаєте чим і як ми переможемо.
Проведіть аналогію -гриби, ядерний гриб...
РойЛеля• 11 февраля 2024
Ответ дляAngelis
Аналогично, все готовится к переговорам и заморозке, другого варианта окончания быть не может
Тоді неминуче невдовзі ми знов це переживемо
автор Chegevara 555 • 11 февраля 2024
Я от читаю ці ядовиті коментарі, і перша думка : та ми всі самі себе сожремо з гівном, з такою злобою, паскудством, лихослівʼям і агресією…І кацапів не треба.
Мимо_шла• 11 февраля 2024
Ответ дляslpplp
Честно,я и сама уже не верю.
Но рано или поздно США и Европа должны остановить русню. Потому что вседозволенность поражает все больше и больше преступлений
РойЛеля• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Нічого про кордони не скажу, але всі будуть думати, що ми вже все, програли. Але цього не буде
Це все ви по грибах прочитали? Відхаркаємо, перемога страшна, всі думатимуть, що програли...
Як ви це все в купу стулили і прочитали в грибах?
автор Chegevara 555 • 11 февраля 2024
Ответ дляРойЛеля
Спробувала трактувати сон, вийшло як вийшло
Yana_pl• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Яке на фіг радісно?
Там путько на країни Балтії замахується, щось погрожував. Слухаєте місцеві новини. Вже укріплюють у Литві армію, зміцнюють? Куди тікати будете? Ото вам і віщій сон, їхати далі.
owl62• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Скільки процентів буде складати та теріторіальа одиниця від України 1991р. 100% чи 60%, чи й того меньше?