неДоПриличий• 11 февраля 2024
Що вас надихає?
Любі порадниці, признайтеся, що вас надихає в житті? Де черпаєте сили для щоденної рутини? Мене все виснажує: робота, діти, домашні обов´язки. Що дає вам розраду?
Тушьмушьнюшь• 11 февраля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Відпустку спланувала на літо, одразу якось легше стало)
Осталось дело за малым- дожить до того лета
Я погнала• 11 февраля 2024
Просто живу и стараюсь наслаждаться. Вот уже месяц на марафоне, похудела на 3 кг. Для меня это мотивация, смотрю в зеркало и вижу результат. Зная что Когда потеплеет я одену любую одежду свою.
неДоПриличий
• 11 февраля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
І я дуже люблю планувати сімейні поїздки, але цього року нічого, на жаль, не вийде у мене. Хіба для ’помріяти’
оксюморон• 11 февраля 2024
Сама така ж, не знаю, нічого не мотивує. Тільки те, що живі радує. Все
Кокосиха• 11 февраля 2024
Піші прогулянки по Києву історичними місцями. Раніше іншими містами , пізнавання архітектури
Все знаю від і до• 11 февраля 2024
Ответ длянеДоПриличий
О,я взагалі люблю мріяти.А може колись і попаду куди,навряд,звісно,але може раз де куди.
Точная копия плова• 11 февраля 2024
Вдохновляет время на себя, побыть одной, сесть за руль и уехать, просто ехать или заехать за карамельным капучино на макдрайв, но чтобы одна и в своих мыслях))
Либо когда не ужинаю, утром залипаю у зеркала когда живот влипает в спину))
Такие декретные хайлайтс))
Говорю-балакаю• 11 февраля 2024
Донька.
Мені 40. Сину 12 - типовий підліток.🤯
А доньці 3.8 - це мій ходячий позитив. Зранку з посмішкою прокидається. Цілий день так. І засипаємо в обнімочку з посмішкою та поцілунками. Це дуже велике щастя. 🥰
P.S. чоловік теж є 😉
Мені 40. Сину 12 - типовий підліток.🤯
P.S. чоловік теж є 😉
Мій не такий• 11 февраля 2024
Люди вдохновляют. Нравится собой заниматься, смотреть полезных блогеров и чему-то у них учиться, нравятся украшать дом, например к весне цветами, музыка, уборка, красивые вещи.
Когда совсем ничего не помогает, начинаю мечтать как меня спас прекрасный мужчина)