Леди Г• 13 февраля 2024
З якого віку можна оформити дитині зак паспорт на 10 років?
Сину 16, в нього закордонний паспорт на 4 роки. Чи можу я зараз оформити йому на 10 років? Чи т це тільки з 18 років?
Пишна молодиця• 13 февраля 2024
Так, можна оформити другий діючий паспорт. З 16 років він вже буде на 10 років.
Леди Г
• 13 февраля 2024
Ответ дляХочу барабульки
Можете оформить сейчас, и вывозить ребенка
Вже вивезла і він навчається за кордоном. Але хочу зробити документ. Дитина хочете поїхати в Україну влітку подивитись на свою кімнату де пройшло його дитинство.
Манкоголік• 13 февраля 2024
Ответ дляЛеди Г
Може, не варто, після 16 в Україну?