Червона ікорка• 13 февраля 2024

То треба переоформляти ВПО чи ні?

Ходила в ЦНАП, кажуть що самі не знають.

Влітку перемістилися у маленьке, відносно спокійне місто, влаштувалася на роботу, син у школі, потім виїхали ненадовго (з роботи не звільнялася, але довідку впо переоформлювали), пошукати щастя у столиці, не склалося і ми у грудні повернулися назад.
29.12. я отримала нову довідку, 05.01. мені підтвердили призначення виплат на мене і дитину.
Я не розумію чи треба мені у лютому писати заяву, чи мені на півроку призначили, чи відмінять ті виплати взагалі, бо офіційний дохід маю?
Лагшмивара• 13 февраля 2024
спросите тут
https://t.me/pravonazahyst

автор Червона ікорка • 13 февраля 2024
Ответ дляЛагшмивара
спросите тут
https://t.me/pravonazahyst
вони пишуть рівно ту саму інформацію, що і на сайті
Свій варік• 13 февраля 2024
Вам же ответили, что ещё не знают. Ни кто здесь тем более не ответит. С 1 марта будет понятно.
автор Червона ікорка • 13 февраля 2024
Ответ дляСвій варік
ну може десь є більш обізнані спеціалісти в цнапах, тому питаю
Дуже дуже вумна• 13 февраля 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Вы сподіваєтесь тут знайти більш обізнаних спеціалістів у ЦНАП, ніж робітники ЦНАПа?)

Зачекайте, поки ніхто нічого напевно не знає.
Бутерброд з ікрою• 13 февраля 2024
Четко везде написано - кто впервые оформлялся после 01.08.23 ничего не надо делать, им продлевают
Kisa2299l• 13 февраля 2024
Уже многие переоформляються. Уже можно

Барвіночка• 13 февраля 2024
зайшла в два цнапа в одному місті: в одному сказали - оформляйтесь, в другому - з 1 березня.