Електрохарчування• 14 февраля 2024
Виплати впо
Підкажіть, чи будуть платити ВПО в разі якщо ж одного боку житло знищено, а з іншого дохід на особу вище 3 прожиткових.
Ніби по першому пункту мають платити, а по другому ні. Я заплуталася.
ИМХОля• 14 февраля 2024
На семью должен быть доход не более 9 444 грн на каждого члена семьи. Депозита в банке быть не должно (вроди как от 100 000 грн отмена выплат).
ИМХОля• 14 февраля 2024
Ответ дляВ кого тако було
Мы не впо, киевская область, разбито всё
Нам уй сосательный
Как и всем остальным.
Електрохарчування
• 14 февраля 2024
Ответ длямульти1
Та всім перекривають виплати потрошку і все
Не розраховуйте на них і все
Та я не про себе.
Є в мене нахабні родичі, які маючи норм дохід, намагаються прибіднятися та залізти в мій бюджет. Намагаюсь зрозуміти що в них з виплатами.
Електрохарчування
• 14 февраля 2024
Ответ дляВ кого тако було
Нам уй сосательный
А чого не оформили коли можливо було?
Мова про родичів, вони теж з Київської області, оформили ВПО, отримують виплати, та ще й в мене весь час то «позичать», то просто клянчать гроші. Зараз ниють що виплат не буде, запропонували оплачувати їм житло.
А нещодавно я дізналася, що в них в кожного зарплата вище 20 тисяч.
Тень льва• 14 февраля 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
А чого не оформили коли можливо було?
Киевской области уже сто лет нет в списках для выплат ВПО.
В кого тако було• 14 февраля 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
А чого не оформили коли можливо було?
У меня тоже зп была в 22 2000уе
Сейчас нет никакрй
Что значит Впо. Я никуда не переезжала
Сейчас нет никакрй
Что значит Впо. Я никуда не переезжала
Електрохарчування
• 14 февраля 2024
Ответ дляТень льва
Якщо житло розбите, то платять.
В мене родичі так отримують.
Електрохарчування
• 14 февраля 2024
Ответ дляВ кого тако було
У меня тоже зп была в 22 2000уе
Сейчас нет никакрй
Что значит Впо. Я никуда не переезжала
Сейчас нет никакрй
Что значит Впо. Я никуда не переезжала
Вони зареєструвалися в тій же Київській області, як ВПО, в Бучі. І їм платять тому що житла фізично немає. Дім вже навіть знесли.