Сунуся в чужі справи• 14 февраля 2024

Математика 6 клас. Доможіть з модулем, чи вірно вирішила?

фрау Гітта• 14 февраля 2024
Ответ дляБез комплексів
В першому ще повинні знайти область допустимих значень, бо Х в знаменнику
Яка в 6 класі область значень.
Без комплексів• 14 февраля 2024
Ответ дляфрау Гітта
Яка в 6 класі область значень.
Як яка
Сама звичайна
Починаючи з теми відношення.
Кручу хвости• 14 февраля 2024
Ответ дляБез комплексів
А, ну оо легко
Зараз зроблю
Блін , у вас реально немає відчуття власної цінності, що ви такими дешевими методами собі самооцінку піднімаєте? Це ведмежа послуга, людина при цьому нічому не навчиться...
Без комплексів• 14 февраля 2024
Ответ дляКручу хвости
В мене відчуття власної цінності на дуже високому рівні, тому в мене не має проблем з тим, щоб допомогти тому, хто потребує допомоги.
...аяприкольная• 15 февраля 2024
Ответ дляфрау Гітта
Яка в 6 класі область значень.
Погоджуюсь, область значень вивчають в 7 класі, моя донька нещодавно якраз проходила цю тему. Не в 6 класі точно. Вчаться вони по Мерзляку.