Червона рута• 15 февраля 2024

Виявлено антитіла до гепатиту С

Це вже вирок ,чи бувають хибно позитивні результати аналізів. Виявили випадково, симптомів хвороби немає .
Полтавська галушка• 15 февраля 2024
Далі здавайте лікар впишеться там купа аналізів ще

И_В_офигительных_штанах• 15 февраля 2024
Сдайте методом ПЦР , обязательно.
Не худа ні разу• 15 февраля 2024
Вам треба зробити якісний та кількісний аналіз.
Гепатит с зараз не вирок. Він лікується
СМСница• 15 февраля 2024
Ну, який вирок? Навіть, якщо він і є, це всеодно не вирок. Зараз гепС лікується. Чоловік хворів декілька років тому, 12 тижнів і здоровий.
МояХатаЗкраю• 15 февраля 2024
Ідіть до інфекціоніста. Вам потрібно здати аналіз ПЦР якісний. Якшо негативний, то просто наблюдатися. У мене те саме було, антитіла є, ПЦР негативний. Лікар каже, можливо дуже давно перенесла інфекцію, здавати аналіз раз на рік. Якшо позитивний, то це зараз добре лікується.
автор Червона рута • 15 февраля 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Дякую !!!
автор Червона рута • 15 февраля 2024
Дівчатка, всім щиро дякую за відповідь !!!
Полюю на дрони• 15 февраля 2024
Знаю, коли антитіла є, а не виявлено. Бо була операція до 2000 року ( наче тоді ще не перевіряли так кров, як зараз). Тобто в організм потрапила - антитіла виробились, а хвороба не розвинулась.
В будь-якому випадку - до інфекціоніста треба і здавати аналізи.
Полюю на дрони• 15 февраля 2024
ААА, автор, ще була знайома, яка лікувала сина кожен рік - крапельниці в лікарні курсами від Гепатиту С ( він, конечно, з років 19 присів на голку). Зараз йому за 40. Підтримуюча терапія, а так наче норм у нього все. Казала вона, що зараз вже лікується це.

Дружная семейка• 15 февраля 2024
Можливо Ви хворіли безсимптомно, потрібно здати ще на наявність не антитіл, а саме вірусу. Це до інфекціоніста.
Паратруперсупер• 15 февраля 2024
Автор, не переживайте, у меня отец в 84 года прошел трехмесячный курс лечения по гос программе и все, анализы в норме. Все прекрасно лечится.
Где тут 0?• 15 февраля 2024
Здайте на якісне визначення гепатиту С, якщо результат буде позитивний, то ще на підтип (якщо не помиляюся каріотип) гепатиту С потрібно здати.
В мене несподівано виявили антитіла до гепатиту С і В, але якісне визначення не показало вірусу в крові. Тобто організм наче безсимптомно перехворів і переборов.
Звичайно, що періодично здаю і контролюю. Але перша реакція була як у вас.
автор Червона рута • 15 февраля 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Дякую за відповідь. А коли ваш батько лікувався ,тепер чи раніше ?
Паратруперсупер• 15 февраля 2024
Ответ дляЧервона рута
Весною 2023