АБВГДэшница• 15 февраля 2024
Почала сидіти на правильному харчуванні...
Почуваю себе жахливо, крутиться голова, нудить, втомленість, сил немає, поганий сон, апетиту немає, вивертає від тієї їжі, живіт дуже сильно бурчить, ломає як наркомана... Я не знаю, що робити... Я не можу нормально жити і працювати, це просто якийсь жах
Телепузик• 15 февраля 2024
хто памятає науковий доробок київської дієтологші відомої Світлани Ільїної? Вона книжки видавала не погані. вела прийм в водолєчебниці на Дарниці
Анютины ласки• 15 февраля 2024
Ответ дляАноним Советчик
Не заливайте .
Ничего не будет
Выбирайте выражения, вы не на базаре. И почитайте сообщения автора, у нее и так повышенное брожение.
Ламборджини• 15 февраля 2024
Ответ дляАБВГДэшница
все, не треба ніяких порад
я не хочу вже вистачило цього трешу
Автор, не расстраивайтесь. Вы на правильном пути. Не у всех с первого раза получается. Не читайте про вред буряка и тд. Для начала Вам нужно хотя бы немного почистить питание и сделать это образом жизни. Это не так страшно, как кажется. Для начала сядьте и внимательно подумайте (а можно и записать) что из вредностей Вы реально любите и жить без этого не сможете, а что едите скорее по привычке. Я так разобралась и намного уменьшила потребление: сосиски, колбаса, сухарики, сладкие магазинные булки и печенье, соки, газированные сладкие напитки, бургеры, сладкие йогурты, майонез, магазинные соусы. Что-то из этого списка ем пару раз в год (майонез), а что-то раз в 2 мес (колбаса, печенье). Поняла, что не готова никак отказаться от сладостей, а именно шоколада. Ем каждый день, но немного (шоколадки дня на 3 хватает). Перешла на чёрный шоколад в основном (сначала терпеть не могла). Торты очень люблю, поэтому где-то раз в неделю ем кусочек с кофе в кафе. Чипсы обожаю- раз в месяц-два пачка средняя как деликатес. И научиться готовить из полезного что любите. Важно не переедать сильно (даже ПП еды). Калории можно не считать, но надо хотя бы понимать сколько на что тянет. Например, шоколадка - 500-600 кк. Это дофига, если за раз или за день съесть. Ещё ооочень много тянет все жаренное (духовка - Ваш лучший друг теперь) и мучное, майонез. Вкусно очень запекать курицу с яблоками, например бедрышки без кожи. К этому салат из пекинки, маслин и кукурузы. Многим это будет вкусно. Тут будут верещать, что куда кукуруза и жирные бедра, но торчать всю жизнь на грудку и гречке - ну его нафиг. У меня есть нюансы по здоровью (щитовидка, пью гормоны) , спорт особо нельзя и генетически есть склонность к полноте. Но с таким подходом, как Выше написала, лишнего веса нет и я не чувствую дискомфорта или что я на диете. Ем все, что реально люблю, но с умом.
ГонУрова дівка• 15 февраля 2024
Ответ дляТелепузик
вчора знайома кардіолог сказала, що якщо людина за фахом хірург, то це не значить, що медична освіта і йому досить працювати подологом, це означає що за своєю пряморю спеціальністтю він нездара. так з Вашою терапевткою-ендокринологшою, пішла туди, де легкі гроші і нуль відповідальності
Так, вона і сама говорить, що грошей стала набагато більше заробляти. Але вона не тільки складає харчування, вона ще й аналізи розшифровує і діагноз ставить. І бади прописує. Може і лікує, я не знаю точно. Я слухаю багато її лекцій, вона дуже кваліфікована.
Я роблю те, що вона говорить і це працює, якщо не жерти цукерок, глютену. І займатися фізично.
ГонУрова дівка• 15 февраля 2024
Ответ дляТелепузик
А відповідальність майже ніхто з лікарів не несе. Прописують ліки, а там як піде. Тільки гроші плати...
Аленький носочек• 15 февраля 2024
Я стараюсь есть как обычно, просто что бы это входило в предел моих калорий.
Убрала я только хлеб и сладкое, потом поняла что без сладкого я даже не добираю и спокойно вернула, пару кусочков шоколадки к чаю или финики- курага спокойно могу позволить.
Не могу есть варёное например, у меня с мясом проблемы. Но в вашей тарелке ничего такого не увидела, сытно. Если ещё чаек выпить с чем то то пол дня спокойно можно жить.
Но! Когда то давно, я любила жареную картошку с хлебом и майонезом и прочую и прочую тяжёлую жирную еду. Это я убирала постепенно, пока не привыкла жить без этой еды. А так если вы сразу сократили потребление и ещё и резко перешли на здоровую еду понятно что вам плохо.
Если нет цели влезть в какой то купальник через 3 месяца то лучше делайте это постепенно
Телепузик• 15 февраля 2024
Ответ дляГонУрова дівка
оооо! бади то вже бізнес, а страви? як люди жили без бадів в 19 , на початку 20го століття.
Меня много• 15 февраля 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Ось наприклад
Я ненавиджу гречку. І коли я намагаюсь схуднути, то гречку не їм. І я не знаю, як нею можна наїстися. Поїв і через годину голодний. Я їм все, але в невеликих порціях і намагаюсь створити дефіцит калорій. Наприклад, раціон на 1300 і спалюю на орбітреку десь 200 тоді худну. Солодощі дозволяю собі в першій половині дня, вечеря не пізніше 19:00. Фрукти теж до обіду.
Телепузик• 15 февраля 2024
Ответ дляГонУрова дівка
ото ж, тому логічно, що людина самостійно приймає рішення і не важливо хто їй рекомендує бувший терапевт чи вчителька . відповідальність навіть за те, що відрізав хірург зайве, він не несе.
Телепузик• 15 февраля 2024
Ответ дляАноним Советчик
Так і є ))))
І часто це ті хто радить не вживати огірки і помідори в один прийом. Просто тупо не можна )) а пояснити чому не можуть. Слухав дзвін не знаю звідки він . Так це тільки огірки. Що за інші продукти казати і серйозніші речі ))
найкращий нутріціолог була моя прабабуся, яка вжилава продукти 90% вирощені нею, головна її думка: не переїдати і бути спокійною, в її раціоні дуже проста їжа була(навіть ковбаси ’з мівста’ вживала два три рази на рік, коли хтось в гості завітає на вел.свята), вона навіть не вміла маринувати з оцтом і варити джеми, овочі/фрукти, навіть рибу сушила(рибу сушила в печі після випічки хліба) і квасила, працювала на землі, мала до останніх днів світлмий розум, пережила дві війни, вигнання з села, відбудову, до 94 років жила в спокої.
все по ГОСТу!• 15 февраля 2024
Ответ дляАБВГДэшница
люди, я не знаю, що мені робити настільки мені погано, все тіло ламає
від чого? від гречки з яйцями? чи курячого м´яса? Що Ви придумуєте?
Телепузик• 15 февраля 2024
Ответ дляАБВГДэшница
То може це загострення, при переході на новий напрямок харчування таке буває. Ломота? Може вірус хватанули?
Телепузик• 15 февраля 2024
Ответ дляАБВГДэшница
я все розумію, але я не очікувала, що мені буде настільки погано
А як лишати палити штормить на 3-5 день? А як лишати пити каву штормить, так сильно, що треба витерпіти?
Телепузик• 15 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Йогурт це не правильне харчування
Домашній кисломолочний продукт, це не правильне, чому?
Телепузик• 15 февраля 2024
Ответ дляГейСюда
Гречка хоть не сырая? Вид у нее не очень?
А що поганого в сирій гречці?
АБВГДэшница
• 15 февраля 2024
Ответ дляТелепузик
не палю і Слава Богу
Телепузик• 15 февраля 2024
Ответ дляАБВГДэшница
не палю і Слава Богу
А кава? Спробуйте кинути, то Вас ще не так штормити буде, аж до памороків...бррр, як добре, що я лишила пити каву, але це тяжко, маю святий спокій .
Аноним Советчик• 15 февраля 2024
Ответ дляАнютины ласки
Удалено администрацией...
Аноним Советчик• 15 февраля 2024
Ответ дляТелепузик
Чудовий приклад . Дякую за історію .
І так, найкраще харчування - цілісне , неперероблене. Харчуйся цілісно, з розумом, і все буде добре
Аноним Советчик• 15 февраля 2024
Ответ дляТелепузик
Норм продукт цілком. Вам зараз тут порозказують))
Анютины ласки• 15 февраля 2024
Ответ дляАноним Советчик
Удалено администрацией...
Манкоголік• 15 февраля 2024
Ответ дляАБВГДэшница
в мене реально таке відчуття, що я просто помру
все можна було би перетерпіти, але я банально не можу працювати на роботі
це жах
Боже що ви раніше їли)))) що так ламає від звичайної їжі))))
Якийсь самогіпноз
АБВГДэшница
• 15 февраля 2024
Ответ дляТелепузик
а каву ж можна чи теж ні
я без кави не зможу
не палю, не п´ю спиртне і на тому досить
кавусю не покину
я без кави не зможу
кавусю не покину
АБВГДэшница
• 15 февраля 2024
Ответ дляЗаикальница
Пока токсины в крови и инсулин скачет,и будет штормит.Пройдет🙂
штормить не по детски
Відморожена• 15 февраля 2024
Я років 4 на пп, без цукру майже, хліба и всього подібного, алкоголя. 21 день складно, потім легше. Але я маю гарну силу волі. Йога, спорт майже кожен день, 39 років
Готова до другої• 15 февраля 2024
Ответ дляАБВГДэшница
штормить не по детски
Съешьте ложку майонеза и не мучайтесь
Відморожена• 15 февраля 2024
Ответ дляГоворю-балакаю
А я навпаки повернулася до чаю з цукром після 12 років чаювань без цукром. Чорний чай з лимончиком і трохи цукру (1 ч.л на велику чашку), п´ю вранці.
Це ви зря) я коли кидала вживати цурор, капец ломка була. Зараз не їм і щаслива,декілька років. Ця залежність порівняна з кокаїновою. Бачу зміни на лице, майже одразу.
Госпожа Белладонна• 15 февраля 2024
Ответ дляАБВГДэшница
всякі їм, це просто приклад одного прийому
Ну нормальная еда в целом. Смотря какая цель у вас.
Аноним Советчик• 15 февраля 2024
Ответ дляАнютины ласки
Удалено администрацией...