АБВГДэшница• 15 февраля 2024
Почала сидіти на правильному харчуванні...
Почуваю себе жахливо, крутиться голова, нудить, втомленість, сил немає, поганий сон, апетиту немає, вивертає від тієї їжі, живіт дуже сильно бурчить, ломає як наркомана... Я не знаю, що робити... Я не можу нормально жити і працювати, це просто якийсь жах
ГонУрова дівка• 15 февраля 2024
Ответ дляАБВГДэшница
журчить постійно жах, а чого так
Так це у вас проблеми з кишківником. І скоріш за все і жовч не дуже текуча. Дієту треба міняти може. Про журчаніє скажіть своєму нутриціологу. Харчування повинно бути таким, щоб цього журчанія не було.
Анютины ласки• 15 февраля 2024
Ответ дляАБВГДэшница
дивіться, це один з прикладів, це не кожен день я їм один буряк, я взагалі люблю саме вінігрет, але ось цей пп варіант повне лайно, я просто не можу
Автор, вы, наверное, резко прекратили есть сахар и занялись физ. активностью?
ГонУрова дівка• 15 февраля 2024
Ответ дляAmina27
Жкт треба привести в норму, погугліть.
Вивчіть цю тему і очіщуйте організм
Цю тему треба довго вчити)
Я вже вчу майже рік, але ж краще мати спеціаліста, який би допоміг. Треба ж і протоколи харчування знати і аналізи розшифрувати. Ще й добавками дати раду. Гадаю, що автору буде важко все це.
Аноним Советчик• 15 февраля 2024
Ответ дляХолодная каша
Це моя їжа за день + фрукти горіхт
Дуже дякую.
Дуже гарні фото, викликають апетит.
А рибу ви вживаєте, чи тушковані овочі, квашені? Просто цікавлюсь
Дуже гарні фото, викликають апетит.
Аноним Советчик• 15 февраля 2024
Ответ дляЧервона рута
Так перейшла в один день. Просто відмовилася від всього цукру, від тістечок і хліба. Стала істи крихітними порціями. Схудла дуже різко на два повних розміра. Одразу різко проявився целюліт але так само різко і зник. Весь цей час робила стрейчінг, бо маю серйозні проблеми з суглобами і мені вже за 40. Зараз фігура як була за студентських часів
Супер, ви молодець, так підійшли до справи.
Бажаю вам здоровʼя і гарного настрою
Червона рута• 15 февраля 2024
Ответ дляАноним Советчик
Бажаю вам здоровʼя і гарного настрою
Дякую! Навзаєм)
Багиня• 15 февраля 2024
Ответ дляАБВГДэшница
слухайте ну я не думала, що так важко буде
ще я злюща і зриваюсь на людей, які поряд
в мене так паморочиться голова, що я не чую, що говорить керівник і отримую потім
я манала такими зусилля худіти
я просто в розпачі
я манала такими зусилля худіти
я просто в розпачі
Оце накрутили Ви себе!) З’ївши тарілку їжі замість відра, почуваєтеся голодною, а від того злющою.
Ну тут 2 варіанти. Або Ви справді хочете схуднути, тоді потрібно змиритися з деяким дискомфортом перший час. Або Ви не хочете відмовитися від звичних відер чіпсів, піц, майонезів і хліба, тоді змиріться, з тим, що будете вічно товстою і незадоволеною.
Вподобайден• 15 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Цукром?
Я могу кушать картошку пюре на воде+буряк+мясо/рыба и худею. Очень люблю его и ем через день.
Багиня• 15 февраля 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Я дивлюсь на це і просто плачу, чому так
Автор, мені здається, що Ви просто вишукуєте причини, щоб покинути правильне харчування. Навіщо себе обманювати? Жирною Вам бути подобається.
АБВГДэшница
• 15 февраля 2024
Ответ дляФоточки нема
Ваше состояние больше похоже на депрессию. Видимо нужно менять меню.
в мене 2 в 1
Намазюкана нішою• 15 февраля 2024
Ответ дляАБВГДэшница
в мене 2 в 1
Меню вам составляли или вы сами придумываете что есть?
Тюрюнь_Тюнь• 15 февраля 2024
Автор, мої аля пп тарілки. Насамперед, треба, щоб вам візуально подобалось.
На жаль, багато фото не зберегла з минулого року, все що знайшла.
Госпожа Белладонна• 15 февраля 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Ось наприклад
Яйцо с майонезом? Хлебец? И варёная морковь? Интересные у вас представления о пп и похудении
Госпожа Белладонна• 15 февраля 2024
Ответ дляПідмітайло
Якщо хочете схудути, то овочі повинні займати пів тарілки, а не третину.
И не вареные
Підмітайло• 15 февраля 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
И не вареные
Можна і варені і смажені навіть на пательні, не демонізуйте їжу.
Госпожа Белладонна• 15 февраля 2024
Ответ дляВподобайден
Почему?
Потому что не диетично. Варёные морковь и буряк имеют очень высокий гликимический индекс, а вот сырые уже можно. Я вижу варёные на фото
Вподобайден• 15 февраля 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Я выше писала, что очень люблю буряк и ем его через день практически. Похудела на 6 кг
Рожайтретьего• 15 февраля 2024
Ответ дляАБВГДэшница
це один з варіантів на фото, не було йогурту і вінігрету, була вівсянка з зеленню наприклад таке саме від цих всіх страв пп
Автор, если у вас на всю ПП еду такая резкая реакция, то мне кажется это психосоматика.
Попробуйте отвлечься и загрузить свой мозг какими-то делами и задачами, чтобы у него не было времени страдать на тему ’я бедная несчастная, жру невкусную еду’. Ешьте по часам и по прописанному вам меню, и забывайте о еде, ну, как вы зубы чистите - сделала и пошла.
Не бывает такого заболевания или ’склада организма’, чтобы фастфуд и сахар вели к хорошему самочувствию, а всё полезное - к таким жутким симптомам, как вы описываете. Это всё игры разума. И это пройдёт.
Госпожа Белладонна• 15 февраля 2024
Ответ дляВподобайден
Ну если коллараж не привышали то почему бы и нет? Можно и на карамельках так похудеть)) но тема то о пп и диете. Я в этом контексте написала.
Вподобайден• 15 февраля 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Так буряк очень полезный, там железо, фолиевая кислота,бор и он мощный антиоксидант. В карамельках этого нет)
Вічний двигун• 15 февраля 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Ось наприклад
Так от чего вам плохо тогда ? Нормальная порция, вкусная еда. А что вы раньше ели, что у вас голова кружится и тошнит ?
АБВГДэшница
• 15 февраля 2024
Ответ дляAmina27
Автор, Вам правильно вже сказали, погано- бо пішла сильна інтоксикація. Головний признак- болить голова.
Я пройшла через це, тому знаю.
Спочатку треба провести детокс- чистка організму.
А потім переходити на ПП або інтервальне голодування.
Совітую на ютубі- доктор Берг.
У нього багато випусків, щось корисне для себе обовʼязково виберете.
Особисто для мене- інтервальне голодування краще, ніж рахувати калорії
Я пройшла через це, тому знаю.
Совітую на ютубі- доктор Берг.
а мій нутріціолог каже, що детокс і чистка організму повна фігня
і кого мені слухати
АБВГДэшница
• 15 февраля 2024
Ответ дляВсеЧетко
коли я почала худнути, то думала, що буду завжди голодна, але дивно того не відбулося. Подруга склала мені меню з урахуванням балансу БЖВ та 1300 калорій на день. І там був і буряк, і морква які тут захейтили)) Схудла на 12 кг за 9 місяців особливо не напрягаючись. Із солодкого в меню були фрукти, мед, шоколад (без фанатизму).
ви крута
Завжди недо...• 15 февраля 2024
а вы наедаесть? это не из-за пп, а получается у вас как истощение-потому что организм привык есть больше и жирное,а сейчас он в шоке.
АБВГДэшница
• 15 февраля 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Фото красиві) Але ж...
Нутриціологи не радять свіжі огірки і помідори,як основні компоненти салату.
А буряк і моркву просто їсти не в кожен прийом їжі.
Треба ще дивитись скільки клітковини в кожному овочі і робити розрахунок на день. Щоб ви споживали свою норму. Це вам повинен зробити нутриціолог.
він проти підрахунку
АБВГДэшница
• 15 февраля 2024
Ответ дляГонУрова дівка
в мене немає нутріціолога особистого
АБВГДэшница
• 15 февраля 2024
Ответ дляАнютины ласки
ні
Ответ дляАБВГДэшница
і кого мені слухати
Поміняти нутріціолога.
На ютубі повно роликів, повно рецептів.
У мене і у Фейсбуці куча виходить роликів.
Дивіться, шукайте, що для саме Вас буде приємливо. Всі організми різні.
Після інтервального, наприклад, підключити голодування на 24 години.
І якщо все правильно провести- супер похуданіє і супер детокс.
Але, головне, ПРАВИЛЬНО ввійти у голодування і правильно з нього вийти
На ютубі повно роликів, повно рецептів.