Давно без алко• 15 февраля 2024
Лего покупка
Девочки, кто часто заказывает, подскажите как выгоднее, купить в магазине по акции или заказывать из-за рубежа?
Секс-Бомба• 15 февраля 2024
Ніколи не вдавалось відловити якусь супер гарну ціну десь на інсайтах.
Бо завжди дитина просила різні і на них саме знижок не було, або ж часу на доставку. Та і ціни я не бачила, щоб сильно знижували. Тому купувала просто актуальні набори і все. На них завжди одна ціна по всіх мережах!
Зараз дивлюсь в реальному магазині в ЄС - те саме, що і у нас. Тільки вибір більше.
Давно без алко
• 15 февраля 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Дякую за відповідь