Пишу з калідору• 15 февраля 2024
Подарок девочке на 5 лет
Что вы дарили или получали ваши дети интересное им на 5 лет. Девочка, любит все девчачье такое. Бюджет до 500 грн, желательно и меньше немного
Єдина Країна• 15 февраля 2024
Знаю,що дівчатка в такому віці люблять дитячу косметику,дитячий парфум.
Якось в косметичку розову гарно запакувати
Чудовий каламбур• 15 февраля 2024
Можна маленький набір лего френдс (це гривень 300) та прикольний блокнот
Воленс-неволенс• 15 февраля 2024
Найбільш донька зраділа ось такому альбому з трафаретами.
Вони є різні з принцесами чи моделями, але це точно дівчача забаганка.
І можна подарувати альбом з трафаретами плюс фломастери.