Спасибо.
Ответ дляRukola1
Бюджетна, хороша. Можна брати
Да вот меня и смущает что бюджетно, хотелось бы чтобы была рабочей
Остальные в два-три раза больше стоят
Спасибо
Остальные в два-три раза больше стоят
Спасибо
Ответ дляLuxurygirl
Остальные в два-три раза больше стоят
Спасибо
Остальные в два-три раза больше стоят
Спасибо
Ну не все підряд варто брати. Є форми препаратів не сильно робочі, наприклад магній оксид. То ясно, що таке не беремо, навіть у більш дорожчих фірм з Айхербу. На мою думку, не варто переплачувати, якщо форма препарату підходяща і ціна приємна. Саме Каліфорнія Голд на цьому спеціалізується)
MAmaMartusi• 16 февраля 2024
Хороша, а взагалі читайте склад. Погані добавки є у того ж хваленого Solgar, а умовно в бюджетного 21st century є добавки з хорошим складам
Анастасия К.• 16 февраля 2024
Ответ дляRukola1
А какая форма магния хорошая?
Ответ дляАнастасия К.
А какая форма магния хорошая?
Гліцинат, малат, цитрат, таурат, хлорид, карбонат. Найгірші (погано засвоюються) - оксид, сульфат, аспартат, глутамат. Дозування - не менше 500 мг. Хороші форми магнію завжди дорожчі на Айхерб. Я прораховувала, найвигідніше брати в порошку і найдешевшою формою є саме цитрат від Нау Фуд. На смак, тільки, на любителя. Капсули пити значно приємніше))
Анастасия К.• 16 февраля 2024
Ответ дляRukola1
Дякую
Ответ дляRukola1
Ну я вот смотрю на спирулину
Ответ дляMAmaMartusi
Спасибо, еще бы в этом разобраться…. Надо сесть и почитать