Угги_в_горошек• 16 февраля 2024
Чоловік зізнався що одружений
Після двох місяців спілкування чоловік знайомий зізнався що одружений. І почав розказувати яка дружина файна ітд. Я сказала щоб при мені може не розказуівв нащо мені це. Він сказав я зввислива) Я Припинила спілкування з ним як взнала але оце вихівляння дружиною мене принизило. Навіщо признаватися не спочатку а тепер вихвалятисЯ
СирОжино пирОжино• 16 февраля 2024
Ответ дляиз_под_тишка
В чому приниження? Що не переспали з одруженим, обломали його? Якщо секс був, то інша справа
Автор, ещё не придумала...
из_под_тишка• 16 февраля 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
В нього така робота, що часто змінюється колектив і т д. Якось раніше передавали цю інформацію один одному, а зараз і колективу весело дивиться, як новенькі стають на задні лапки і виляють хвостом. Не повинен же кожен, хто одружений, казати це при знайомстві з новою людиною. А потім образи, типу як у автора теми ’ми спілкувалася’. Та всі спілкуються.
Це Вам чоловік розповідає? Не факт, що він каже правду про 1) всі на нього западають, 2) він їм всім відмовляє
Гнилувата історія
Леопардові панчохи• 16 февраля 2024
Ответ дляТоптунша
А ви так спокійно про це.Довеселитьсяколись ваш чоловік, знайдеться така, перед якої не встоїть.І тоді у вас дум з вух
Спокійно. Ніхто ніколи силою нікого не втримає. Може бути що і перша з сім´ї піду. Життя бентежне
Перемелица• 16 февраля 2024
Ответ дляРадість моя
За 37 лет просекала сразу)) не понимаю, как можно не замечать)))
Потому что вам такие попадались, которые позволяли просечь) Некоторые ухитряются по 2 семьи иметь, где женщины не подозревают о своей неэксклюзивности.
Как можно заподозрить мужчину, который с тобой проводит все свободное время, всегда берет трубку, мур-мур-мяу-мяу, и делает для тебя прямо все, чтоб летала счастливая? (Это в моем случае)
Леопардові панчохи• 16 февраля 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Гнилувата історія
Де написано, що всі?
Був період, коли 1 рік у нього на фірмі працювала, сама бачила.
Угги_в_горошек
• 16 февраля 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Був і зараз він казав яка дружина хороша. Я зразу виріщила все припинити але хіба не не гарно при мені згадувати яка вона хороша дл мене це неприпустимо
Виннипуховна• 16 февраля 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Автор, так робить мій чоловік. Не носить обручку, дами починають його ’охмурять’. Він наблюдає за цим, веселитися, а тоді каже, що одружений. У них дим з ушей.
Може і у вас так?
Нащо таке робити? Живеться нудно?
Дюймовочка• 16 февраля 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Добре, що вам не передають всю інформацію про чоловіка.
Salsa-24da• 16 февраля 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Може і у вас так?
Вашу семью искренне жаль((
Salsa-24da• 16 февраля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Ви, м´яко кажучи, дивна. У вас настільки прісне сімейне життя, що потрібні такі стимуляції з зовні?
А ви також так з чоловіками робите?
А потім ввечері хто сьогодні більший улов має?)
А ви також так з чоловіками робите?
Вы правы, какие-то совсем убогие развлечения
Страхованная• 16 февраля 2024
Ответ дляТоптунша
Да, так и будет, лучше не играть, а то всегда можно заиграться.
Как говориться лучше избегать соблазнов)
Леопардові панчохи• 16 февраля 2024
Автор, вже переключаються на мене. Йду з теми.
Люди, якщо людина не носить обручку, це не означає, що вона вільна. Ніхто не винен у вашому самообмані. Відкрийте рот і запитайте, бо сюдячи з відповідей, вже не одна так обпеклась.
Радість моя• 16 февраля 2024
Ответ дляПеремелица
Как то распознавала до))) наверно умею)))
Аноним с кешбеком• 16 февраля 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Ви не хочете чути про хорошу дружину. Як би не розказував то для вас ситуація ок?
Якби розказував про погану тоді що?
Страхованная• 16 февраля 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Очень много людей не носит обручалку, мы с мужем не носим, он вначале потерял дома, испугался, больше не носит.
Я в роддом ехала сняла и потом уже кольца на каждый день не носила, у меня на помолвку иобручалка с бриллиантами. Потом еще на годовщину подарил , как куда- то иду одеваю, а так на каждый день не ношу, опасно еще))
ЗновЗдоров• 16 февраля 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Гнилувата історія
Зараз такий час, що банальну посмішку, ’ як справи’ ,запропоновану цукерку до кави в офісі , притримані двері- сприймають як флірт. А то насправді нічогісінько не значить. Неодноразово стикалася, коли в офісі працювала . Особливо де багато різних колективів. Одна прямо цілу історію вигадала тільки із-за того, що чоловік з сусіднього офісу разом з нею купити ходив. Правда вона забула що ходить в певний час за визначеним графіком. На мене подумав один, що я заграю. Я просто вранці всім!!!! роздала цукерки до кави. Настрій хороший був.
ЗновЗдоров• 16 февраля 2024
Ответ дляSalsa-24da
Що свідчить про їх скудні розумові якості
Пописанная парта• 16 февраля 2024
Ответ дляРадість моя
Молодец мужик, и там и там успел, так ещё и вам ваше место показал))
Ага, не знала она)))
И опять женщина унижает женщину во имя святых штанов
Пописанная парта• 16 февраля 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Може і у вас так?
После секса говорит.? Или во время? Так смешнее
Шкала Радощів• 16 февраля 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Ну скажите что у бывшего и член побольше был. И нахер с пляжа.
Сидите, сопли тут разводите. В следующий раз будете умнее
Котогосподиня• 16 февраля 2024
Ответ дляРадість моя
Это троль) а во вторых, ну какая женщина не поймёт, что она не одна😉👌🏻
Я в свое время узнала о том, что мужчина женат, только после первого секса. Да и то благодаря тому, что залезла в карман куртки и посмотрела паспорт
Ліньки гуглить• 16 февраля 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
2 місяці спілкувалися
Что значит ’общались’? Как это происходило?
ХтоЯкщоНеЯ• 16 февраля 2024
Мне одной кажется, что стиль написания знаком? На одного человека свалились слишком много всего)
Ліньки гуглить• 16 февраля 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Може і у вас так?
Дурачок какой то
жінка незаміжня• 16 февраля 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Може і у вас так?
и вам норм эти игры?
Пописанная парта• 16 февраля 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Гнилувата історія
Чувак себе цену набивает в глазах жены
Жена верит
Пописанная парта• 16 февраля 2024
Ответ дляКотогосподиня
То ему кольцо в трусы давило