cherry_colibry• 16 февраля 2024
Ответ дляnenatasha
Ви знаєте, мене це теж вбиває.
але якщо його кончіна якось допоможе звалити путінський режим, то ладно, я перетерплю всю цю несправедливітсь
пофіг методи, головне результат
О чем вы говорите. Они 10 лет кошмарят нас, убивают тысячами и живут как ни в чем не бывало. Ничто не поможет. Они даже после смерти единственного оппозиционера на нас рассчитывают одноклеточные.
МАМА НИКИТКИ-2• 16 февраля 2024
Мені одне цікаво, яким чином вдова Навального опинилась в Мюнхені. Причому прилетіла 2 дні назад
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
От і мені цікаво. Я ж кажу, якась підстава, не зрозуміло від кого і для чого. Вона ще точно не знає, чи правда, що він по ер, але вже виступила с промовою в Мюнхені, де якимось дивом опинилася в слушний час
Ответ дляclernikol
Ага.
’На вопрос «Крым наш?’
Навальный ответил: ’Крым - тех людей, кто живет в Крыму’, полуостров ’был захвачен с вопиющим нарушением всех международных норм, но сейчас является частью России’.
Навальный посоветовал украинцам не обманывать себя: ’Крым останется частью России и никогда в обозримом будущем не станет частью Украины’.
Также он сказал, что когда станет президентом РФ, то не будет возвращать полуостров Киеву: ’Крым - это что, бутерброд с колбасой, чтобы его туда-сюда возвращать?’
’На вопрос «Крым наш?’
Ви в курсі, що з початком повномасштабного наступу він змінив думку, усвідомівши до чого цей Крим був і що буде далі? Та казав, що треба повернути всі території, судити винних і виплачувати раші репарації нам по повній.
Ответ дляraven_i
Можна цитати? Бо останнє, що я від нього читала стосовно Кпґриму, що там громадяни Росії і вони не можуть просто віддати Крим, казав, що баче вирішення проблеми шляхом референдуму. Знаєте які б були результати того ’референдума’?
МАМА НИКИТКИ-2• 16 февраля 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Вы правда думаете.что у навального не хватило изначально мозга занять верную позицию по аннексии крыма чтобы потом прощение просить?))))
Сім’я навального живе в штатах. Донька вчиться в Стенфорді БЕЗКОШТОВНО! На хвилинку, університети лігі плюща не мають безкоштовного навчання, син вчиться в приватній школі. Ну і знов таки, повторюю питання ( не вам) жінка навального два дні тому прилетіла в Мюнхен. Ну і смерть дуже вчасна. Як і обнародувана інформація про можливість запуску ядерки в космос.
Ответ дляclernikol
Та погугліть, повно статей.
Ось, наприклад. Всі змі писали, але бачу на Порадниці про це не читали зовсім.
Він все одно запам´ятається бутербродом. Але ж добре, що встиг озвучити інше, правильне.
МАМА НИКИТКИ-2• 16 февраля 2024
Ответ дляclernikol
Здається, що почався якийсь останній акт гри. В штатів немає вибору. Просто не залишилось. Суди дуже важко просуваються. Трамп багато суддів під кінець терміну змінив на лояльних до себе
Я вчора Безсмертного дивилась, дуже цікаво біографію Трампа розповідає. Всім раджу.
МАМА НИКИТКИ-2• 16 февраля 2024
Ответ дляraven_i
І шо? Куратори привіт передали.
МАМА НИКИТКИ-2• 16 февраля 2024
Ответ дляclernikol
Не буду шукати, але адвокати казали, що змінив, про непорушність територіальної цілісності країни казав.
Ответ дляraven_i
Та погугліть, повно статей.
зачем здесь так пытаются его отбелить? что он есть, что его нет, для Украины никаких изменнеий. Ну будет его жена теперь великой страдалицей, мученицей, жить где-то в ЕС или США, может даже фильм снимут (опять!), на красной дорожке погуляет, если повезет, даже может должность какую дадут.
Ответ длясоняшка
Та ну ні, ні грама я його не відбілюю. Просто прочитала н сторінок, ніде про це не згадав ніхто, тільки бутерброд. Я так розумію, більшість навіть не знала, що він встиг передумати.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А знаєте, коли він це сказав? Ну, ви вже як наводите якісь виправдання, то хоча б мінімальної інформацією володіли б. То не були вибачення за Крим! То були просто пункти його виборчої програми. І знаєте коли саме він її озвущив? Через рік після повномасштабного вторгнення, після року вбивств, запуску ракет, руйнувань. Лицемірство. Для мене він політична проститутка
Ответ дляraven_i
Ось так, сухо, в вигляді програми, коротко,уникаючи згадування Криму, загальними виразами. Просто політика і не більше
МАМА НИКИТКИ-2• 16 февраля 2024
Ответ дляraven_i
Про останній акт - згодна. Щось таке закрутилося нове, що відчувають усі, але важко передбачити що далі, а тим більше фінал.
Про кураторів то сарказм мені був чи я не зрозуміла? Поясніть, будь ласка.
Пояснюю. В 21 році багато шуму було, за скількі грошей навальний повернувся в Україну, і які завдання в нього були. З тієї ж серії і перемога Тихановськоі на виборах в білорашці. Но щось пішло не так. Тоді, через півроку і почалась повномасштабна в Україні.
МАМА НИКИТКИ-2• 16 февраля 2024
Ответ длясоняшка
Буде президентом рососіі. Нашо придумувати щось нове, коли є готовий сценарій.
Ответ дляraven_i
Не з початком наступа,а аж через рік повномасштабної війни! Вам це ні про що не говорить!
Ответ дляclernikol
Так я 100% згодна, і ніякої поваги він в мене не викликав, як і промова його дружини, де вона згадує що путін зробив з рф і ні слова про те, що з нами.
Просто згадала його розворот щодо Криму справедливості заради, а не тільки всім відомий кримнаш.
МАМА НИКИТКИ-2• 16 февраля 2024
Ответ дляclernikol
Десь березень 22. Після початку повномасштабної. Він тоді листувався з адвокатами, бо їх до нього не пускали.
МАМА НИКИТКИ-2• 16 февраля 2024
Ответ дляclernikol
Не було вибачення. Просто констатація факту про недопустимість порушення територіальної цілісності сусідньої країни.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Думаєте, їх обох реально мітили на заміну? Але ж не тягнули ні та, ні цей.
Я взагалі перестала орієнтуватись в цих дивних опозиціях, які крім ліхтариками посвітити реальних справ жодної не досягли.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Не знайшла жодної згадки. До лютого 2023 були висловлювання про референдум. І я впевнена, що та програма в 2023 про кордони 1991 року, була з обов´язками вґаро те,як саме Крим мав би повернутися Україні. І точно не просто нате, беріть. Впевнена, що він би і надалі пропонував вирішення цього питання референдумом. Може досить його виправдовувати. Він точно не наш герой, і йому точно все одно на Україну. То до чого це все?
МАМА НИКИТКИ-2• 16 февраля 2024
Ответ дляraven_i
Тихановська навіть і близько не стояла в опозиції. На ходу головну роль передали від чоловіка дружині- домогосподарці. А щодо повернення Навального, то мабуть сподівались, що розгойдує протестний рух. Він як повернувся багато протестів організовував. Його декілька разів арештовували.
олена олена• 16 февраля 2024
Ответ дляraven_i
Не казав він такого