Pavel575• 16 февраля 2024
До конца года желательно выехать из Днепропетровской и Запорожской области
Я считаю что лучше перестраховаться и не спешно уехать из этих областей, чем потом в спешке и панике уезжать.
nabludatel• 16 февраля 2024
Ответ дляМимо_шла
Зато за пару дней взяли Херсон в своё время и часть Запорожья
Вони жодної частини Запоріжжя не взяли. Русня не дійшла до Запоріжжя 40 км
БеллаДонна2014• 16 февраля 2024
Ответ дляМимо_шла
Хорошо, кого-то в нашей стране наказали за сдачу территорий?
Червинского за что наказывают?
Success2013• 16 февраля 2024
Ответ дляPavel575
Да, вы правы
Всё-равно закончится переговорами.
Coffee is Love• 16 февраля 2024
Ответ дляPavel575
Кацапы планируют захватить всю донецкую и запорожскую области до конца года. Если у них это выйдет, то следующие наши области идут.
Вони і Київ колись планували захватити за три дні, і?
БеллаДонна2014• 16 февраля 2024
Ответ дляSuccess2013
Всё-равно закончится переговорами.
Так может не ехать тогда?
nabludatel• 16 февраля 2024
Ответ дляМимо_шла
Я имела ввиду Запорожскую область
Ви пишете як русня. Вони теж полюбляють писати ’Запоріжжя’. Хоча Запоріжжя їм уже не світить.
БеллаДонна2014• 16 февраля 2024
Ответ дляМимо_шла
На сколько мне известно,то не за сдачу территорий.
У вас другая информация?
Что вы от меня хотите? Имен? Ай донт ноу
Success2013• 16 февраля 2024
Ответ дляБеллаДонна2014
Так может не ехать тогда?
Как хотите,мы дома и не ’тикалы’.
nabludatel• 16 февраля 2024
Ответ дляSuccess2013
Всё-равно закончится переговорами.
Сьогодні ми вчергове побачили ціну ’переговорам’ з путіним. Навальний йому повірив і повернувся в росії. Тепер він мертвий. Пригожин теж повірив обіцянкам путіна.
nabludatel• 16 февраля 2024
Ответ дляMurrr4a
А де це пройшли такі новини про захват Дніпр та Запор. Областей? Зустріла клієнтку стару - теж мені розказувала сьогодні, а я читаю новини тільки в тг і не бачила такого. Це по тв?
Ну яке захоплення Запоріжжя і Дніпра?
росіяни в Запорізькій області всю осінь і зиму намагалися відбити назад село Роботине, яке ЗСУ звільнили влітку. І не змогли.
forumchanka• 16 февраля 2024
пока рошен магазины-фабрики расширяются-открываются-строятся и с места не сдвинусь
БеллаДонна2014• 16 февраля 2024
Ответ дляnabludatel
Ну яке захоплення Запоріжжя і Дніпра?
Та как бы орки снова там
Success2013• 16 февраля 2024
Ответ дляforumchanka
Ахах,а Петя отчитывается,сколько фабрик построил?
nabludatel• 16 февраля 2024
Ответ дляБеллаДонна2014
Та как бы орки снова там
Де ’там’?
Ось вам скрін з Діпстейта. Роботине наше.
nabludatel• 16 февраля 2024
Ответ дляРойЛеля
А нафіга Навальний вернувся? Де він був?
Переховувався від путіна. путін його новачком труїв. А в 2021 році Навальний повернувся в росію.
Ответ дляMurrr4a
Наче на днях писали, що на запоріжському напрямку багато зібралось, не менше як на авдіївському 😭
nabludatel• 16 февраля 2024
Ответ дляMurrr4a
Та мені цікаво - де це люди беруть такі плітки чи новини
З російких методичок. Це розраховано на некритичних споживачів. Щоб залякати і посіяти паніку