Неробименінерви• Изменено 16 февраля 2024

Чи помилялось узі, ставлячи завмерлу вагітність ?

Ось і все питання .Чи може таке бути ? Може у когось є добрі приклади? Чи зараз узі вде 100% ? Як ще можна перевірити? 1 триместр
Всім , кому весело - прошу прходити далі
Весёлая морковка• 16 февраля 2024
Ясно що помиляються.
А я женатая• 16 февраля 2024
1. можно зробити узі в іншому місці.
2. динаміка хгч ( повинен рости)
АБВГДэшница• 16 февраля 2024
Ні, немає серцебиття, це очевидно🥺.
Швендяю містами• 16 февраля 2024
Перевірка аналізом ХГЛ у динаміці
После шести ни-ни• 16 февраля 2024
Анализы сдайте
Пукимончиг• 16 февраля 2024
Хгч в динамике, ещё одно УЗИ в другом месте .
Какой у вас срок?
Сплюшка• 16 февраля 2024
В мене був такий приклад. Але там зразу по УЗД була завмерла вагітність під питанням, тому що серцебиття не було видно толком. Через три дні пішла на інше УЗД, все було видно, серцебиття проглядалося. тому тут тільки декілька УЗД на різних апаратах треба робити, щоб підтвердити остаточно.
Клевотница• 16 февраля 2024
Хгч в динамике смотрят. Какой у вас срок? Сердцебиения нет что на узи подозрительного было?
Несу пургу• 16 февраля 2024
Моей подруге ставили, в итоге ребенку уже 12 лет, обязательно переделайте узи!
Да будет так• 16 февраля 2024
В мене не помилялись.
Карусель-весель• 16 февраля 2024
Який термін?
автор Неробименінерви • 16 февраля 2024
Ответ дляПукимончиг
Какой у вас срок?
5-6, а если считать как они считают от первого дня месячных 9 . А по моим - 7
Карусель-весель• 16 февраля 2024
Ответ дляНеробименінерви
Переробіть в іншому місці ще. Але на такому сроці навряд буде помилка.
автор Неробименінерви • 16 февраля 2024
Ответ дляСплюшка
А який то буч термін у Вас?
автор Неробименінерви • 16 февраля 2024
Ответ дляКлевотница
По размерам не совпадало
Olya-6c17• 16 февраля 2024
У меня было наоборот.Плод был мертв уже несколько дней а УЗИ говорит есть сердцебиение.
Проверяйте в другом месте!
автор Неробименінерви • 16 февраля 2024
Ответ дляOlya-6c17
Проверяйте в другом месте!
А как потом поняли, что замер?
Olya-6c17• 16 февраля 2024
Ответ дляНеробименінерви
А как потом поняли, что замер?
У меня срок был 19 нед. Отошли воды .Узист видел сердцебиение. А врачи говорили скорее всего замер .Вызвали роды .Мертв несколько дней
автор Неробименінерви • 16 февраля 2024
Ответ дляOlya-6c17
Сочувствую, наверное чем больше срок , тем тяжелее
Olya-6c17• 16 февраля 2024
Ответ дляНеробименінерви
Терять деток всегда тяжело.Даже в утробе
Сплюшка• 16 февраля 2024
Ответ дляНеробименінерви
А який то буч термін у Вас?
6-7 тижнів здається
автор Неробименінерви • 16 февраля 2024
Ответ дляСплюшка
6-7 тижнів здається
А як Ви відчували себе? Маю на увазі появи вагітності : токсикоз, тошнота, груди і т.д? Були прояви?
Сплюшка• 16 февраля 2024
Ответ дляНеробименінерви
Проявів в мене за дві вагітності не було особливих, ну може груди трохи боліли, але вони і під час місячних боліти могли. А на УЗД пішла, тому що з´явилися коричневі виділення. Лікар відправила на УЗД в першу чергу, там завмерла під питанням. Я сама не своя, записуюся до іншого узіста через декілька днів, а там все гаразд. Тому хгч не здавала, стала на облік і потім вже перший скринінг робили через пару тижнів.
автор Неробименінерви • 16 февраля 2024
Если действительно так , что дальше делать ? Ждать месячных или идти в больницу сразу ?
Сплюшка• 16 февраля 2024
Ответ дляНеробименінерви
Який термін?
автор Неробименінерви • 16 февраля 2024
Ответ дляСплюшка
Який термін?
5-6 сказала узист
Сплюшка• 16 февраля 2024
Ответ дляНеробименінерви
5-6 сказала узист
Вам краще до лікаря, на такому малому терміні по серцебиттю ви не визначите, тому що воно до 8 тижня з´являється. Тоді тільки контроль хгч в динаміці, але на ньому тільки лікарі розуміються. Або ж чекайте 8 тижня і тоді знову на УЗД.
автор Неробименінерви • 16 февраля 2024
Ответ дляСплюшка
Да щось моя лікар побачила , що узіст написала під знаком питання , сказала : ’Шкода, приходьте, допоможу’. ((( Попросила направлення на кров
автор Неробименінерви • 16 февраля 2024
Ответ дляСплюшка
Але по ії підрахункам , пр першому дню менструації- 8 тижнів, хоча цього не може бути, був тиждень як мінімум - це мінструація
Сплюшка• 16 февраля 2024
Ответ дляНеробименінерви
Поміняйте лікаря.
Вона повинна була вас направити ще до двох різних узістів.