Тоска в носках• 16 февраля 2024

Хелп! Запросили на вечірку. Lounge suit.

Розумію, що Гугл мені в допомогу, але я вже стільки перечитала... Вечірка дуже важлива для чоловіка.
Що вдягнути? Я маю зайву вагу. За два тижні до вечірки - точно стрункою дівчинкою не стану. Високі підбори, звісно, можу вдягнути. Але весь вечір буду страждати і не впевнена, що "втримаю обличчя".
Може хто більше мене розуміється на стандартах дресс-коду. Думаю про, приблизно, таку сукню, бежеві туфлі на низьких чи середніх підборах, бежевий клатч чи, як варіант: червоний клатч і червоний пасок.
Що скажете?
автор Тоска в носках • 16 февраля 2024
Ідея спала в голову: а цей дресс-код передбачає лише варіант, коли брюки і піджак одного кольору? Чи можна окремо? Тобто: класичні брюки сірі і піджак якогось іншого кольору. Більш яскравий.
автор Тоска в носках • 16 февраля 2024
Ответ дляeuhunter
Смотрите. Вам нужен формальный наряд без декольте, в длине миди/брюки и с каблуком. Если это вечер, принт и кружева исключены, только однотонный вариант. Днем - чайное платье идеально.
Каблук не значит шпилька, вполне может быть устойчивый вариант столбика или танкетки.
Пример день и вечер
Дякую!!!
Це вечір. З підборами - прям, реально, фух! Бо шпилька - то елемент тортур. Як на них в юності бігала?
Слоник-тоник• 16 февраля 2024
Ответ дляТоска в носках
Дівчата, ну не травіть душу! Якби я була стрункою, то і питання б не задавала тут.
Ну не буду я мати обсяг стегон 95-97 за два тижні. Навіть коли я носила розмір s та m, я не мала такого обсягу. 104 - мій мінімум. А зараз, запевняю, він більший.
Посмотрите у Болгар, там есть модели на 54 размер, если судить по параметрам. Однотонная ткань без излишеств. Типа такого https://natalibolgar.com/ua/catalog/platya/molochn...
Кіна не буде• 16 февраля 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Классе, я на нього також запала
euhunter• 16 февраля 2024
Ответ дляТоска в носках
Дякую!!!
По обуви посмотрите подорбные модели:
-Узкий нос с достаточным декольте
- мягкая кожа, никакого лака
- каблук утонченной, но устойчивой современной формы. Достаточно 5-7 см.
Эти 2 модели я мерила, они очень удобные и устойчивые, насколько это возможно для каблука вообще
Кіна не буде• 16 февраля 2024
автор Тоска в носках • 16 февраля 2024
Ответ дляКіна не буде
фото
Вибачте, але це - точно ні.
Воно занадто облігає. Тканина, якщо дивитися на складки, тонка і стрейчева (все, що хочеться мені приховати, буде видно), ну і блиск самої тканини.
автор Тоска в носках • 16 февраля 2024
Ответ дляeuhunter
По обуви посмотрите подорбные модели:
-Узкий нос с достаточным декольте
- мягкая кожа, никакого лака
Дякую ще раз.
Дивлюся щось на кшталт таких: