Единорог_помог• 17 февраля 2024

Флісова кофта утеплена дуже лізе

Зсередини цей м´який утеплюючий шар дуже лізе. Кофта нова, біла, син купив собі. Неможливо носити через це. Що можна зробити?
Я трохи зняла щіткою для шерсті. Ще думаю випрати. Чи допоможе? Чи вже тільки викинути?((
Дякую всім
Скоро_вчера• 17 февраля 2024
Она будет лезть материал г.... У мужа такая была. Вечно пол весь в катышках.
julia-678c• 17 февраля 2024
Там точно флис? У меня никогда флис не лез
автор Единорог_помог • 17 февраля 2024
Ответ дляjulia-678c
Виглядає як флісова толстовка, тепла
автор Единорог_помог • 17 февраля 2024
Не дуже зрозуміло, що в цьому смішного.
Син-підліток, хоче бути самостійним, купив сам. Тепер намагаюсь йому допомогти, коли спитав, що можна зробити
Скоро_вчера• 17 февраля 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Не дуже зрозуміло, що в цьому смішного.
Может попробовать пройти машинкой от катышков чтобы лишнее снять.
Садова гойдалка• 17 февраля 2024
постирать, потом вычесать. должно помочь