Не люблю натовп• 17 февраля 2024

Що у вас на вечерю?

В мене ось і ще грінки та форшмак
Томатико• 17 февраля 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Не встигла с теми вийти!!!!!!
Ну йолкі ж палки, що б ви були здорові!

Вумна вутка• 17 февраля 2024
автор Не люблю натовп • 17 февраля 2024
Ответ дляБутерброд и я
А что это такое?
Молдовське блюдо
Mary-7b23• 17 февраля 2024
Кіш і салатик з томатами чері та огірками
Винник• 17 февраля 2024
Ответ дляБутерброд и я
А что это такое?
банош, полента. Це наче молдавська назва, але в південно-західній україні теж поширена. Теж знаю її як мамалигу)
ВЫВсеВрете• 17 февраля 2024
Ответ дляТоматико
Напишіть мені свій секрет такої смакоти, будь ласка. В мене так рівненько не зажарюється.
ВЫВсеВрете• 17 февраля 2024
Ответ дляВумна вутка
фото
О, в мене такі самі виходять, як з пачки сирники хуторок дістаю.
Томатико• 17 февраля 2024
Ответ дляВинник
як приготувати таку картоплю? то смажена чи з духовки?
Нарізала скибочками і замочила в соленій воді на 20 хвилин. Потім різні приправи,паприка,натерла часник,полила оливковою олією і в духовку на хвилин 45-50.

Соус окремо робила : сметана + тертий часник + свіжа зелень (петрушка,зелена цибуля) і ложечка томатної пасти.
Мочалкин блюз• 17 февраля 2024
Ответ дляБутерброд и я
А что это такое?
Это блюдо из кукурузной крупы, которую подают традиционно со шкварками (но мы едим с жареным мясом), тертой брынзой, кислыми огурцами, помидорами и чесноком с растительным маслом.

Вумна вутка• 17 февраля 2024
Ответ дляВинник
Мамалыга крутая и режется как хлеб. А банош и полента жидкие.
ВЫВсеВрете• 17 февраля 2024
Ответ дляТоматико

Ви її не перевертаєте?
Блондинка в Шоколаде• 17 февраля 2024
тушена картопля, квашена капуста, хек копчений. фух...добре
Томатико• 17 февраля 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Ви її не перевертаєте?
Не перевртала, пропеклось і так
Клевотница• 17 февраля 2024
На ужин были бургеры.
Сейчас на поздний ужин как обычно.
Вумна вутка• 17 февраля 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Не знаю, не покупала готовые.
Оцененная• 17 февраля 2024
Тушена квашена капуста( капуста, морква, цибуля, том паста, куряче філе) .Свіжий огірок, перець салатний( все як трава).Млинці потім на закуску
ВЫВсеВрете• 17 февраля 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Я думала банош зі шкварками. А мамалига з бринзою і як хлібину різати можна.
Блондинка в Шоколаде• 17 февраля 2024
ви молодець, автор! але тільки сир на закуску? може м’яска б якого? бекон копчений, чи шинка..чи хамон ще..і горішки. і сир лишити, звісно)
Кудрі кручу сама• 17 февраля 2024
Ответ дляВинник
а з чим були,
Та накидала всього
Сир, ковбаса сировялена,кукурудза, перець болг
Соус до лаваша чумак

тяжкаялюдина• 17 февраля 2024
Кефир
Кудрі кручу сама• 17 февраля 2024
Ответ дляНе люблю натовп
А яка начинка була?
Соус до лаваша чумак
Трусиковед• 17 февраля 2024
Биток свинний запечений і макарони. Швидкоторт шоколадний на десерт
Мочалкин блюз• 17 февраля 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Да, можно резать, но ее не едят просто с брынзой. По крайней мере там, где я росла, ее подавали так, как я написал, еще яйца жареные забыла.
Кстати, банок я никогда со шкварками не ела, только с былой и грибами. Видимо тоже есть вариации.
автор Не люблю натовп • 17 февраля 2024
Ответ дляКлевотница
На ужин были бургеры.
Сейчас на поздний ужин как обычно.
А бургери самі готували?
Вино рожеве це?
На занадто солодке?
Трусиковед• 17 февраля 2024
Ответ дляОцененная
От квашену не люблю тушену.
А свіжу обожнюю, часто тушу, правда і їм сама. З морквою, цибулькою, чорносливом, томатом і вкінці шматок масла і приправа грибна. Приправу минулого року сама робила з сушених грибів
автор Не люблю натовп • 17 февраля 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Я м´ясо не дуже люблю,ковбаса для мене надто жирна
Я форшмак на хліб мазала,смакота
Мусик Пусик• 17 февраля 2024
Картопля в мундирі , кілька-чорноспинка , насмажили сало з цибулею, огірочки-корнішончики . Українці ми
Статус Ква• 17 февраля 2024
200 гр рома, жареное мясо, запечённая картошка, салат, сейчас лежу сушёную клюкву ем
(Хотя и калорийная зараза)
Докладальниця• 17 февраля 2024
Ответ дляТоматико

на яку температуру
Статус Ква• 17 февраля 2024
Забыла про чизбургер, но он маленький был